John Wittaker jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

CactuS231

Újonc
2020. 06. 28.
6
0
21
Hajdúdorog
V4 karakter
Scott Tayler
LV karakter
John Whittaker
V2 karakter
John Wittaker
sccs.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED: John Wittaker
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 14872 perc
IC SZINT: 17es szintü vagyok

KOROD: 19 éves vagyok jelenleg
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://kepkuldes.com/image/Usgrf7 , https://kepkuldes.com/image/Usgse5

EDDIGI FRAKCIÓID: Irish Covenant
TÁVOZÁSAID OKA: Inaktivitás
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: Nem voltam még
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 3-5órát tudnék rá szánni
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: Akár 6+órát is tudnék online lenni

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: Igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: Igen

PÁR MONDAT MAGADRÓL:
Orosz Levente a nevem. 19 éves lettem Februárban. 2020-2021-es évben érettségiztem,és mezőgazdasági szakmát szereztem. 2021-2022-es évben maradtam egy év Mezőgazdasági technikumon tovább képzésen. Viszont ez annyira nem jött be,így most nyáron el kezdtem dolgozni már raktárosként. Napi 8 órát dolgozom(csak hétköznap), 06:00-14:30-ig,innentől kezdve szabad is vagyok. 6 éve kezdtem el játszani a seemta szerverein. Hobbim főleg a gamelés és a foci,viszont az utobbit nem űzöm olyan keményen :D

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI?
Szeretnék egy jó társaság tagja lenni.Szeretném kibróbálni,milyen a SeeMTA-n egy szerelő élete.

EGYÉB MEGJEGYZÉS:
-​
 
Utoljára szerkesztve:

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
sccs2.png





Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontban: 2022.08.10 18:00. Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Balage Guerrini​
 
  • Tetszik
Reactions: PaTKa01
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.