John Trouble jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Barnix007

Újonc
2019. 06. 29.
5
1
V4 karakter
John Trouble
TNYXbst.png


Jelentkezési formanyomtatvány

🔧OOC részleg🔧


~ Hogy hívnak? ~
>Barni<
~ Hány éves vagy? ~
>16<
~ Account ID-d? ~
>83199<
~ Jelenlegi játszott perced? ~
>27388<
~ Melyik napszak(ok)ban volnál inkább aktív? ~
>Délután, Este<
~ Aktív óráidból hányat tudnál szerelésre fordítani? ~
>3-4 óra<
~ OOC előélet? UCP kép csatolása kötelező! (Bannok, Adminjailek) ~
k-p.png

~ Korábbi frakcióid? Legutóbbi frakciódból való távozás oka? ~
>Nem volt, csak nonscript<
~ Rendelkezel TeamSpeak3, Discord és mikrofonnal? ~
>Igen, mindhárommal.<
~ Mesélj magadról néhány mondatban! Ki vagy? Mivel foglalkozol? Hobbi? stb.. ~
>Mint említettem Barninak hívnak, 16 éves vagyok, Győrben születtem és jelenleg is itt élek. Rendszer- és alkalmazás- üzemeltető technikusként tanulok, de nem-nagyon kedvelem. Fő hobbijaim közé inkább a webkészítés és az önfejlesztés tartozik. Szabadidőmben főként gép előtt ülök: vagy programozok vagy játszok. Bő 9 éve, hogy először csatlakoztam fel a szerverre (akkoriban még bátyám hóna alatt). Tervezek tovább tanulni is, mert a hálózatépítés, felhőszolgáltatások és szerverek nem a szívem csücske. Nehéz helyzetben vagyok, lassan közeleg az érettségi és el kell döntenem milyen irányba menjek. Jelenleg kétféle lehetőségen gondolkozom, fehér kalapos hackernek (van kitől tanulni) vagy mérnökinformatikusnak lenni.<




🔧IC részleg🔧



~ Jelentkező neve? ~

>John Trouble<

~ Jelentkező születési helye, ideje? ~

>Los Santos, 1989.05.30.<

~ Korábbi munkahelye(i)? ~

>Kamionsofőr, Buszsofőr, Autófényező<

~ Miért pont önt válasszuk? Néhány mondatban fejtse ki! ~

>Mindig is oda voltam bármiféle négykerekű járműért. Jelenleg autófényezéssel foglalkozom, amit szeretnék egy magasabb szintű munkára váltani.<

~ Elfogadja a szabályzatot, valamint rendelkezik a belépéshez szükséges összeggel? ~

>Elfogadom a szabályzatot és rendelkezem a szükséges összeggel.<

~ Önéletrajz! (Minimum 10-15 mondat.) ~

>John Trouble-nek hívnak, 34 éves vagyok. Los Santosban születtem egy apró házban. Szakiskolát befejezve szerettem volna egyetemen továbbtanulni, de nem volt sok választásom. Első munkahelyemen kamionsofőrként dolgoztam, majd 1-2 év világlátás után a hazavárosomban kerestem munkát. Ezután 5 évig buszsofőrként gyűjtöttem kenyeremet, majd ott is felmondva autófényezőt nyitottam, ami a mai napig működik. Kiskoromban nagyon kedveltem a drága autókat. Minden álmom beteljesíteni ezt a gyermekkori vágyam és venni egy szép-gyors autót. Rendelkezem B, C illetve D kategóriás jogosítvánnyal. <

~ Mennyi időt vett igénybe a formanyomtatvány kitöltése? ~

>Másfél óra<



 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: Pandor2000

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
232
110
??Hannover | ??Pécs
V4 karakter
Enzo F Brasco
TNYXbst.png

Tisztelt jelentkező! A formanyomtatványát a vezetőség MEGFELELŐNEK találta, így esélye nyílik próbaidős szerelőként megkezdeni pályafutását a telepen!
Betanítási időpontjaink : - 2024.05.11. (Szombat) 16:00
- 2024.05.12. (Vasárnap) 15:30

((A betanításra TEAMSPEAK3-on kerül sor, a megadott időpontokban!! Várakozni itt : BMS -> Leader váró/TGF))
Abban az esetben, ha egyik időpont sem felel meg, vegye fel a kapcsolatot velem privát üzenetben!

 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.