Elutasítva John Torso --> Zoli

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Torso

Újonc
2019. 02. 11.
33
10
Bag
V4 karakter
John Torso
LV karakter
John Torso
V2 karakter
John Torso

b51815e782eee653d3f5b2e26240c300.png

Teamspeak3 UnBan kérelem

InGame/TeamSpeak neved:
John Torso

A ban időpontja:
2024.09.29.

A ban időtartama:
1 hónap

Moderátor neve, aki bannolt:
Zoli

A ban oka:
Névvel való trollkodás @Zoliii @Foxi

Amiért szeretnéd az unbant:
Szeretnék elnézést kérni a tegnapi napon elkövetett szabálytalanságaimért, nagyon jól tudom, hogy az amit tettem az szabályellenes, ezzel már akkor is tisztában voltam, mikor azt elkövettem, ugyanakkor már az első moderátori jelzésnél abbahagytam. Viszont tisztában vagyok azzal is, hogy a felszólítás után egy hibám még maradt, amit az ügy további részeivel egyetemben az elmúlt egy napban többször is megbántam. Tisztában vagyok, hogy az ügy alatt tanúsított viselkedésem nem frakció vezetőhöz méltó, és egyáltalán nem példamutató. Viszont ezúton mindamellett elismerem, megbánom, és elnézést kérek a hibáimért, szeretném kérni büntetésem csökkentését is. Nem feltétlen azt kérem, hogy büntetésem teljes törlésre kerüljön, ugyanakkor számomra és a frakció illetve az általam vezetett közösség számára is egyszerűbbé tenné a mindennapokat, hogy ha minnél előbb visszatérhetnék a megszokott kommunikációs platformhoz.

Megjegyzés:
Köszönöm, hogy végig olvastátok. További szép estét!

 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: Nyimoka

Zoliii

Invictus maneo
Veterán Globális Moderátor
v4
2019. 07. 28.
3 022
4 715
V4 karakter
Flavio F Luchese
Nem fogod megkapni az ub-t várd le, tegnap meglett volna a lehetőséged arra, hogy befejezd ennek ellenére, még akkor sem voltál hajlandó érdemleges választ adni amikor lementem hozzátok, csak többszöri kérdezésre.
 
  • Fire
  • Tetszik
Reactions: Browniee és L1nk
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.