John Stienson jelentkezése a Las Venturas-i Taxi társasághoz. [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Zoleevideo

Újonc
2019. 01. 13.
18
3
V4 karakter
John Stienson
Lap.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Horváth Zoltán
Hány éves vagy?
17.
Hány játszott perced van?
5017
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
igen. https://imgur.com/a/ods2g6i
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem. https://imgur.com/a/ods2g6i
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Nem. https://imgur.com/a/ods2g6i
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?

Nem.
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?
-
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?
A barátaimra illetve arra hogy gyorsan be tudtam illeszkedni.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?
Hétfőtől-Péntekig 3-4 óra hétvégén akár 12 óra is.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
Igen.
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?
Becsületes vagyok illetve nem vagyok nagyképű. Gyorsan tanulok és jegyzek meg dolgokat.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)
Zoli vagyok mint már irtam.Hobbim a számitástechnika azon belül is a gépszerelés de időm nagy részében játszok a gépen.Kedvenc elfoglaltságom az esztergálás/marás.Ha időm engedi akkor általában barátaimmal mozizunk vagy kajálunk.Középiskola 2. évfolyamán vagyok ha végzek akkor gépi forgácsoló leszek.Ahol lakom ott a legjobban futó cégnél dolgozom.Jól tanulok mint már irtam azért mert gyorsan megjegyzem a tananyagot.


[In Character Rész]
Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.


Jelentkező neve:
John Stienson
Jelentkező születési helye, ideje:
Las Venturas,2001.07.18
Jelentkező anyjának leánykori neve:
John Victoria
Jogosítványa, okiratai érvényesek?
Igen.
Miért szeretne ide jelentkezni?
Hatalmas vezetési rutinnal rendelkezem illetve jó olvasom a térképet.
Miért pont önt vegyük fel?
Hamar alkalmazkodok a csapathoz, illetve hamar felveszem a tempót, gyorsan tanulok és jegyzek meg dolgokat,
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)
Szerintem ha nem müködik a csapat munka akkor az kihatással van a munka morálra illetve a munka minőségére.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?
Igen.
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?
Természetesen.
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):
Tisztelt Hölgyem/Uram!
Las Venturas-i Taxi társaság oldalán meghirdetett pozicióra szeretnék jelentkezni. Helyesbitve sofőrnek.Szimpatikusnak találom cégjüket,legutóbbi kampányuk felkelltette érdeklődésem.Las Venturas-i taxi társaság számomra egy innovatív gyors munka tempójú cég.Nagy modern jármű parkal rendelkező vállalat aki nem riad meg a kihívásoktól.A sofőr mint szakterület sajnos mára már hiányszakma.De számomra nem lenne nehéz eligazodni a sofőr világban mert nagy vezetési rutinom van.Szabad időmben vezetés technikai könyveket olvasok.

Kérjük csatolja az önéletrajzát:
John Stienson a nevem. 18 éves vagyok.A Las Venturas-i Főiskolán végeztem mint Vezetés technikus.Felelősség tudatos szorgalmas ember vagyok. Munkámat nagy felelősségel és oda figyeléssel végzem.Gyorsan tanulók az élet bármely szakágjában. Angol illetve német nyelv vizsgával rendelkezem. Úgy gondolom készen állok egy dinamikus csapat részévé vállni.

Aláírás: John Stienson
Kelt.: 2019.06.10
 

#Kerol

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
293
75
22
LV karakter
Carol O Lefebvre
V2 karakter
Carol O Lefebvre
[ Las Venturas Taxitársaság Vezetősége ]
Üdvözlöm! Carol O Lefebvre vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól! Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2019.06.13. 19:00 (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Megjegyzés: Nem lett rossz.
 

#Kerol

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
293
75
22
LV karakter
Carol O Lefebvre
V2 karakter
Carol O Lefebvre
A frakció tagja lett. Helyezem.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.