John Rickey jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

John Rickey

Újonc
2020. 03. 09.
9
0
V4 karakter
John Rickey
tek.png

Jelentkezési formanyomtatvány


OOC Információk
1. Életkorod:20​
2. Mesélj magadról pár mondatban. Rolandnak hívnak, 20 éves vagyok. Amikor van időm, szeretek utazni, játszani. Szabadidőm nagy részét az edzésnek és a focinak szentelem, de szoktam gépen is játszani. Nyitott vagyok, még sulizok, de egy jó közösségben eltudnék és szeretnék is tölteni napi pár órát a szerveren.​
3. Miért pont téged válasszunk a Terrorelhárítás csapatába? Azért válasszatok engem, mivel szerintem jól tudok együttműködni egy frakiban, és mindig is vonzott a rendvédelem, de eddig nemsok lehetőségem volt igazi tapasztalatot is szerezni, és ezt itt szeretném fejleszteni, és fejlődni.​
4. Mióta játszol a szerveren? 2019 közepe óta.​
4.1 Játszott perceid száma: 53 861 perc​
4.2 Naponta átlagosan hány órát vagy aktív a szerveren? A vizsgák és a magánéleti dolgok miatt jelenleg nemszoktam a legtöbbet játszani de ha egy frakcióban lennék akkor aktívan napi 2-3órát tudnék vállalni.​
5. Miért szeretnél a TEK-hez csatlakozni?: Egy rendezett frakciónak ismerem, ezt láttam már sokszor akár amikor megfigyeltem liveokban és szimpatikus lett, illetve szeretnék részese lenni egy szervezett környezetnek, és tanulni, normális embereket megismerni, fejlődni, és új tapasztalatot szerezni. Úgy gondolom hogy már elég érett gondolkozással tudnék hozzáálni nem úgy mint amikor elkezdtem roleplay szervereken játszani.​
6. Mely rendvédelmi frakció(k)nak voltál tagja? (Mikor, mennyi időt, milyen névvel, milyen indokkal távoztál onnan?) Sajnos ezen a szerveren még nemvoltam frakciótag, csak rendőrségen voltam még tanuló de az idő hiányában nemtudtam foglalkozni vele kb 2022környékén,​
7. Milyen karaktert alkotnál a TEK tagjaként? A TEK tagjaként egy fiatal, határozott, szókimondó(ha az rp kívánja), de tisztelettudó és fejlődni képes embert alkotnék.​
8. Csatolj egy képet a névváltásaidról:
9. Csatolj egy képet az adminjaileidről:
10. Csatolj egy képet a banjaidról:
11. Fejtsd ki szerinted mi a TEK feladata, jogköre! Terrorcselekmények elhárítása, és megelőzése, személyvédelmi feladatok ellátása, veszélyes bűnözők, és személyek elfogása.​




Személyes információk
Általános adatok
1. Teljes neve: John Rickey​
2. Születés helye: Los Santos​
3. Születés ideje: 2000.06.26.​
4. Nem: Férfi​
5. Családi állapota: Egyedülálló​
7. Foglalkozása: Munkanélküli​

Elérhetőségek:
9. Bejelentett lakcíme: Los Santos, Santa Monica st. 24​
11. Telefonszáma: +38-76-777-1754​
12. E-mail címe: johnrickey@seemail.com



Végzettség
Sorolja fel iskoláit, végzettségeit időrendi sorrendben.
- Los Santos Elementary School​
- Los Santos High School​


Rendelkezik-e más végzettséggel, diplomával, bizonyítvánnyal, képzéssel amit fontosnak tart megemlíteni?
Amennyiben igen, sorolja fel.​



Kérdések
Válaszát minden esetben X-el jelölje.

1. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[ x ] Igen.​
[ ] Nem.​

2. Volt valaha bevonva a vezetői engedélye?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
2.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

3. Az elmúlt 1 évben állítottak ki magának bírságot?
(Mint például: gyorshajtás, gondatlan vezetés, tilos jelzésen való áthaladás, stb.)
[ x ] Igen.​
[ ] Nem.​

4. Volt már az állomány tagja?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
4.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze a leszerelés okát:​

5. Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
5.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

6. Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
6.1. Amennyiben igen, kérjük részletezze:​

7. Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​

8. Beszélt idegennyelv(ek)?
Angol, Német​

9. Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket?
[ ] Igen.​
[ x ] Nem.​
9.1. Amennyiben igen, részletezze mit és mikor fogyasztott.:​



Záradék
A jelentkezés beküldésével kijelentem, hogy a kérelem kitöltése a valóságnak teljes mértékben megfelel, kétes, vagy nem bizonyítható állítást nem tartalmaz, teljes mértékben tisztában vagyok a frakció szabályzatával és átolvastam.​
Kelt.: Sanfierro, 2024.06.16.
John
 

marcy.

when im fucked up thats the real me
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 101
17 453
V4 karakter
Aristide Nease.

tek-hr.png



Tisztelt Jelentkező!


A Terrorelhárítási Központ Humánerőforrás Osztálya és Igazgatósága átolvasta kérelmét, és közös megállapodás alapján a Vezetőség a jelentkezését

e l u t a s í t o t t a.

Amennyiben kérdése merülne fel, forduljon a Terrorelhárítási Központ HR Igazgatósága felé.
Várjuk jelentkezését a következő alkalommal!

((Személyes megjegyzés: ))




Marcy
r. Dandártábornok
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.