FA/SA bírálatára vár John Michaels --> Joe

Benike

Újonc
2020. 11. 17.
15
8
V4 karakter
John Michaels
V2 karakter
Bobby Federico
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
John Michaels

A ban időpontja:
2022-10-29 15:58:09

A ban időtartama:
Örök

Admin neve, aki bannolt:
Joe

A ban oka:
FUN hirdetések sokasága, [https://pastebin.com/wTkZuFDq] #PK @Radi @Joe

Amiért szeretnéd az unbant:
Már egy jó ideje, hogy történt az eset, volt rá lehetőségem gondolkodni és megbántam a tetteimet. A szerveren senkinek nem akartam rosszat hajnal 4 órakor. Bocsánatot szeretnék kérni azoktól akiknek mégis így jött le. Tudom hibáztam, és el ismerem a hibámat. Ez volt ez első nagyobb kirúgásom, nagyon sajnálom a dolgot. Korábban csak pár éves kitiltást kaptam, ami azonban most már végleges lett. Le szeretném tisztázni a dolgot és felnőtt fejjel újra játszani a szerveren. Mióta megjelent a V4, még nem volt lehetőségem kipróbálni, azonban szeretném jól érezni magam a szerveren a barátaimmal és kipróbálni a rengeteg újdonságot.

Megjegyzés:
Itt a nyár szeretnék kikapcsolódni és remélem, kapok egy új esélyt, hogy ismét játszani tudjak a szerveren. Köszönöm hogy elolvastad!

 
  • Fájdalmas
Reactions: Bari

Benike

Újonc
2020. 11. 17.
15
8
V4 karakter
John Michaels
V2 karakter
Bobby Federico
Utánanéztem ennek a “korábban csak pár éves kitiltást kaptam” résznek, de a felhasználódon ez az egyetlenegy kitiltás van csak, az nincs itt amiről beszélsz.
Van másik felhasználód is?
Mikor történt az eset pár éves kitiltást kaptam, viszont mikor bejött a v4 a kitiltásomból örökös bann lett, illetve én sem látok semmi más kitiltást a profilomon és semmi jail előzményt, másik felhasználóm pedig nincsen.