John M Everett jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rol4nd

🚜Traktór🚜
2019. 01. 12.
628
565
21
Harta
V4 karakter
John M Everett
LV karakter
Lisa Carlos

2s.png

Special Purpose Sniper Unit áthelyezési kérelem


Álnév, rendfokozat:
John,Törzszászlós

Jelenlegi alosztálya:
Jelenleg nem tartózkodom alosztályban.

Áthelyezési kérelem részletes indoklása:
Szeretném újra kamatoztatni megszerzett tudásomat az SPSU köreiben, illetve ezt szeretném még bővíteni. Eddig csak jó tapasztalataim voltak a csapatban. Mindig is érdekeltek a helikopterek, mesterlövész fegyverek kezelése és ismerete.

Miért Önt válasszuk?
Azért lennék én a legjobb választás a pozícióra mivel, kiemelkedő helikopter vezetési rutinom van(több száz repült óra), illetve nagyon jó tájékozódási képességekkel rendelkezem, ezek elengedhetetlen dolgok egy sikeres és pontos akcióhoz. Nagyon jól tudok csapatban dolgozni. Gyorsan alkalmazkodom a váratlan helyzetekhez.
Határozott döntéseket hozok amiért mindig vállalom a felelősséget. Már volt tapasztalatom az alosztály működésében, illetve Fallen Parancsnok vezetése alatt tevékenykedtem már az alosztályban, így újra bizonyítani szeretnék hogy én vagyok a megfelelő ember a pozícióra.


Mennyi ideig tervezi erősíteni az alosztályt?
Ameddig az állomány tagja vagyok.



John M Everett
━━━━━━━━━━━
Kérelmező aláírása

 
Utoljára szerkesztve:

FalleN.

ezek csak betűk amit írsz
2021. 06. 23.
1 147
6 242
18
V4 karakter
Darryl Nordin
spsuv-geleges.png



Tisztelt John!

Értesítjük Önt, hogy az Alosztály Parancsnoksága megkapta és felülvizsgálta a jelentkezését. A jelentkezésével kapcsolatban a bírálat a mai nap folyamán megszületett. Tájékoztatjuk, hogy a jelentkezési kérvénye elutasításra került.

Személyes megjegyzés: Először bizonyítsa kommandósként a rátermettségét.


Darryl Nordin, Fallen r. Vezérőrnagy
Special Purpose Sniper Unit Parancsnok
 
  • Tetszik
Reactions: skez
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.