John Lockwood - Sean

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Will

Újonc
2019. 01. 10.
10
7
25
V4 karakter
John Lockwood
5127d9fa85a5ef61185a677fe2a13728.png

InGame/TeamSpeak neved:
John Lockwood // Will


A ban időpontja:
2019.01.12. 01:21:22


A ban időtartama:
Örökös


Moderátor neve, aki bannolt:
Sean


A ban oka:
Trollkodás, pofátlanság by Sean (~Paulo)


Amiért szeretnéd az unbant:
Mert nem csináltam semmit és nem értem, miért kaptam


Megjegyzés:
Megmondom őszintén értetlenül állok az eset előtt. Felmentünk hárman a SeeMTA ts szerverére és az egyik barátunknak nem volt rangja, így hát őt behúzta Sean moderátor, mi meg 2-en utána mentünk. Az úriember el is mondta a 3 ts és 3 szerver szabályt, ezután pedig Sean azt mondta, hogy egy pillanat és elment valahova. Mire visszaért az újonnan beregisztrált barátunk már repült is a ts szerverről, azután pedig jöttem én is a feljebb látható indokkal. Szeretnék magyarázatot elsődlegesen, azután pedig unbant, mivel nem tudom hogy mivel érdemeltem ki ezt a bánásmódot, amikor meg sem szólaltam.
 

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
262
113
Hannover | Pécs
V4 karakter
Enzo F Brasco
Szerbusz(tok)! Egy kalap alá foglak venni titeket végig a mondandóm alatt.(Ugyanis két személy került kitiltásra.
Természetesen a megjegyzés fül alatt néhány dolgot a lábtörlő alá próbáltok söpörni.
Nos, a problémám az volt amit a kitiltás szövegeként meg is kaptatok. Mégpedig így hangzott.


" <01:21:19> "John Lockwood // Will" was banned permanently from the server by "Paulo Pellegrini" (Trollkodás, pofátlanság by Sean (~Paulo))
<01:21:13> "Segesdi Bonifác" was banned permanently from the server by "Paulo Pellegrini" (Trollkodás, pofátlanság by Sean (~Paulo))
"

Nos akkor kicsit kifejtem problémám.
Elsősorban a magatartásotok és a viselkedésetek
nem volt megfelelő, Illetve tilos ügyfél szolgálatba indokolatlanul bejönni. Azért mert behúztam őt beregisztrálni, és a ti barátotok, az nem jogosít fel hogy begyertek és nekiálljatok beszélgetni beregisztrálás közben. Másodszor, míg ténylegesen elmondta a 3 TS és a RP szabályt, ezt tökéletesen(ezzel nem is volt gond), majd mielőtt rá adtam volna, ilyent kérdetett a barátod, a fent említett Bonifác megkérdezte, cinikus lekezelő hangnemben, " adsz admin jogot?" mondatot követően pedig felnevetett. És akkor erre persze neked nem volt elég ez a poén, majd rákontráztál, hogy te azonnal tulajdonost érdemelnél, ismét cinikus lekezelő hangnemben, majd a mondat után felnevetés. Eközben igen, már intéztem a perma bant. Nos, ha hajnal fél kettőkor feljöttök, mint láttátok nem volt senki ügyfélben, direkt felmentem hogy beregisztrálom gyors, és megyek is vissza oda ahonnan jöttem, de ti bejöttök szórakozni a TS ügyfélszolgálatba, ahova, ismételten hangsúlyozom, nem panasszal vagy bármiféle segítség nyújtásra volt szükségetek, hanem mert " spant " regisztrálják.

De nem vagyok ellenében, egy unbannak, de abban az esetben ide a kommentben várok némi megmagyarázást, hogy hajnal fél kettőkor, miért kell szemtelen, kekeckedő magatartással bemenni egy olyan személyhez, aki 1 percen belül vitte volna a barátotokat oda, ahol vagytok.

UI: Volt admin ként , ezt illene tudni.​
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: rileksz

Will

Újonc
2019. 01. 10.
10
7
25
V4 karakter
John Lockwood
Hali, na igazad van bocsánat hogy mondtam, hogy rögtön tulajdonost érdemel, illetve, hogy felnevettem, azt hittem, hogy ezzel olyan nagy bűnt nem követek el. Azt azért elmondom, hogy ha tilos olyankor bemenni, akkor az egész dolgot megelőzhetted volna azzal, hogy megmondod amikor bementünk, hogy menjünk ki mert nem szabad. Ez miért nem történt meg?
Ui: admin voltam, nem moderátor
 

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
262
113
Hannover | Pécs
V4 karakter
Enzo F Brasco
Mint már említettem, a barátaiddal nekiálltál beszélgetni. Neked van szükséged az én segítségemre, nem fordítva. Ehelyett a társalgás ment.
Így ebből a felindulásból keletkezett a ban.​
 

Will

Újonc
2019. 01. 10.
10
7
25
V4 karakter
John Lockwood
Nem beszélgettem velük, az az egy mondat hagyta el a számat amit mondtál (ja meg a nevetés). De megkövetem magam, bocsánatot kérek.
 
  • Tetszik
Reactions: lyuhasz

Paulo

Legendás író
TS-SA
v4
2019. 01. 10.
4 408
1 908
V4 karakter
Paulo Trevisan
Sean-el konzultálva a kitiltás időtartamra a megbeszéltek szerint módosítva lett.
 
  • Tetszik
Reactions: lyuhasz

lyuhasz

EX OperátorV3
2019. 01. 12.
262
113
Hannover | Pécs
V4 karakter
Enzo F Brasco
Az örökös ban csökkentve lett 1 hónapra, ez a végleges döntés. Amint le telt, újra járható mindkettőtök számára a TS3 szerverünk.
Egy fórum moderátort megkérek hogy zárja, és helyezze ezt a topic-ot.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.