[John Kreese] jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

John Kreese

Újonc
2022. 06. 12.
10
5
V2 karakter
John Kreese
abb4f85ae2fe98b7438ba80bd44329be.png

ORSZÁGOS RENDŐR-FŐKAPITÁNYSÁG
LOS SANTOSI RENDŐRKAPITÁNYSÁG
SZEMÉLYÜGY ÉS HUMÁNIGAZGATÁS

A lap kitöltése előtt olvasd el a jelentkezési feltételeket, amit szintúgy a jelentkezések menüpontnál találsz.
A lap kitöltésénél figyelj oda a helyesírásra, illetve a feltételeknek való megfelelésére. (Ha 100 szót kérünk akkor az minimum meg legyen.)
A lap kitöltésével még nem csatlakozol a Rendőrség köreibe, ezek után vár még rád egy TS meghallgatás és egy elméleti vizsga.
Fontos, hogy a jelentkezés címe a következő legyen: [NÉV] Jelentkezése.

J E L E N T K E Z É S
| IC |

Teljes név: John Kreese
Születési hely, idő: See City Kórház - 1990.09.28
Telefonszám/ egyéb elérhetőség: 36222140330
Bejelentett lakcím/ tartózkodási hely: See City - Ingatlan: nincs
Legmagasabb végzettsége: Középiskola
Eddigi munkahelyei: Benzinszállító, Kukás

Csatolja kézzel írott önéletrajzát! ((Legalább 50-100 szóból kell álljon.))
Egy erős izmos fiatalember aki nem ilyed meg egy kispisztolytól de egy nagykaliberűtől már annál inkább! Sokat dolgoztam, kukás voltam mert abba az irányba sodort az élet, de aztán áttértem a benzinszállító munkára, mert jobban fizetett és szeretek vezetni! Hobbim a horgászás mert Angel Pine-ban az a vén fószer sok pénzért felvásárolja a halakat és jól profitálok belőle, természetesen csak legálisan, mindig friss horgászengedéllyel. Van egy Mercedes E500-am, nem autó az űrhajó csak alacsonyan száll!!​

| OOC |
Hogy szólíthatunk: András
Mennyi idős vagy: 14
Legmagasabb iskolai végzettséged: --- Még nem végeztem el az Általános Iskolát
Mennyi játszott perccel rendelkezel: 3697
Csatolj egy képet az UCP-ről:
Rendelkezel-e adminjailel? Ha igen mennyivel és miért: Igen, 2-vel az egyik jogtalan, a másik pedig egy baki miatt! (3 AdminJail van az UCP képen de abból az egyik ReJail, kivett az Admin majd visszarakott, IC ügyet kellett intézni)​
Rendelkezel-e kitiltással? Ha igen, mennyivel és miért: Nem​
Rendelkezel-e névváltással? Ha igen mennyivel és mik azok: Nem​
Milyen karaktert RP-znél nálunk? ((Legalább 50 szóból kell álljon.))
Egy erős határozott férfit aki alázatos a kollégákkal szemben de a bűnözőkkel szemben nem! Felettesei parancsait követi, és szabályszerűen és igazságosan jár el! Lőfegyverét csak szükséges esetben használja csak! Igazoltatásokkor minden rést átkutat az autóban, csomagtartótól kezdve a kesztyűtartóig. Szeret csapatban dolgozni és vezetni a szolgálati járművet! Minden egyes rossz mozzanatot figyeli! Nagyobb akcióktól sem hátrál meg, az életét adja a hazáért, hogy jövő generációi egy biztonságosabb és jobb környezetben élhessenek!​
Miért pont rád essen a választásunk?
Naponta 2 órát tudok a frakcióra szánni, vagy akár többet is!​
Voltál-e már a jelenlegi vezetés alatt a frakcióban? Ha igen, akkor mi volt a kilépés/ kirúgás indoka?
Nem voltam, egyáltalán semmilyen frakcióban sem voltam még!​
 

Stég

Az év Adminsegéde, 2020-ban.
2019. 03. 01.
567
159
21
V4 karakter
Mia Santos
V2 karakter
Steg Jessica
Tisztelt John Kreese!
Az Országos Rendőr-főkapitányság megkapta jelentkezését, a vezetőség átolvasva úgy határozott hogy elfogadja
Kérjük jelenjen meg 2022.09.02 17:00 időpontban a kapitányság előtt, ha nincs lakhelye, vagy esetleg nem 10 km-en belül lakik akkor az Országos Rendőr-főkapitányság biztosít magának egy kollégiumi szobát, ezt kérem a helyszínen jelezze. Hozza magával a személyes iratait is.



Kérem a kijelölt nap folyamán 2022.09.02 17:00 jelenjen meg TeamSpeak 3 szerverünkön, a(z) 「ORFK 」: Váró szobában.


Ha nem alkalmas az időpont akkor jelezze kérem privát üzenet formájában!


_____________________________________________________________________________________________________________________
Megjegyzés:
- Nincs.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.