John Katz

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nikolasz

Újonc
2019. 09. 21.
34
18
Kunszentmárton
V4 karakter
Deniz Alshan
V2 karakter
Rocco Tavzadze

x3zePcK.png


IG neved:
- John Katz -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- Körülbelül már lassan 2, éve használom. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem még soha nem voltam, bannolva. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Igen régebben voltam a SeeMTA - v2 szerverén, Veterán Moderátor. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- 5-6 órát. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- 5-6 órát. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Régóta használom már, a TeamSpeaket aktív, vagyok és szeretek, egy összetartó csapat tagja lenni, jó a beszédkészségem. Mint ahogyan említettem voltam már, Moderátor ezért is, van sok tapasztalatom. Aktív vagyok, szorgalmas, türelmes, és szeretnnék egy jó csapatban dolgozni. Leginkább engem azért válasszatok mert, mivel eléggé türelmes vagyok, illetve segitőkész, ha van egy érthetelen felhasználó, nem leszek ideges ha még 6x 7x el is kellene, mondanom valamit, mivel tudom hogy egy kezdő felhasználó ról, van szó, elmagyarázom neki annyiszor amennyiszer kell és megértetem vele, és segítek neki. Emelett eléggé barátságos, vagyok és kedvesen beszélek emberekkel.
-

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretnék segíteni a játékosoknak, illetve szeretném a TeamSpeak szerveren, eltöltött időmet kamatoztani. Illetve megmutatni, hogy mit is tudok én! Illetve megmutassam az embereknek mit hogy kell , e mellet szeretek kikérdezni embereket a TS szabályzatból , akár a Szerver szabályokból , mikor még nem regisztráltak ( TS-en persze ) . -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Úgy hogy első sorban megkérdem tőle hogy miben segíthetek . Ő erre felelni fog valamit , és akkor mondom is hogy mit kell tenni , vagy mi a protokol arra az esetre. Átvenném velük a szerver szabályzatot, elmagyáráznám nekik normális hogy mit hol és merre találhatnak, választ adnék a kérdéseikre mind a szerverrel és a teamspeak klinssel kapcsolatban. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Jó beszédkészségemet, tapasztalataimat amikét még moderátorként szereztem. Nagyok sok időt tudnék, tölteni a TeamSpeaken, illetve értek egy szintén a TeamSpeak klienshez is. Gyors problémamegoldó készségem van, tehát nagyon nem lehet kifogni semmivel sem! -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nincs. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Igazából én csak jól szeretnnék, teljesíteni nem szeretnék, magamra panaszokat egyebeket. Illetve nem igen van kitűzött célom, csinálnám addig amíg csak tudnám. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Tisztelettudó -
- Segitőkész -
- Igazságos -

Negatív:
- Nehezen meggyőzhető -
- Haragtartó -
- Sokszor türelmetlen -

Mennyi idős vagy?:

- 14 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Köszöntöm az olvasót! Niko vagyok, Kecskemét lakosa. Autószerelőnek szeretnék tanulni persze ezt is Kecskeméten, illetve ebben a szakmában is szeretnék majd elhelyezkedni egy jól fizető munkahelyen, természetesen külföldön. Nagy álmom hogy bejárjam a számomra legszebb helyeket a Földön. A horgászat a hobbim, bár ezt egy jó idő múlva akár sportszerűen is szeretném űzni. Az autók szerelmese vagyok, leginkább a Japán gépeket imádom, és az álom autóm persze ami sok más embernek is egy Nissan Skyline bármilyen példánya, hisz abból a "féléből" csak jó járgányok vannak. Természetesen az amcsi gépek sem elfeledhetőek, mert néha az agyon tuningolt kamionturbós Japán autók mellé jó hallani egy kis dörmögő V8 hangot. Az amcsi verdákból a Dodge-ok a legjobbak a szememben, hozzám azok fűződnek. Leginkább orosz zenét szoktam hallgatni, pl.: MiyaGi, de persze a Trap műfaj sem az utolsó. Nem vagyok annyira oda a rock számokért, viszont egy jó Need For Speed-ből származó feelinges Rock-zene sosem lehet rossz. Néha szoktam vicceskedni bár van amilyen helyzetben nem nagyon kéne. Sok-sok embert ismerek a SeeMTA szervereiről, de erre büszke is vagyok, hogy milyen csodálatos kapcsolatokat tudok ápolni egy számítógépes játékból.-
 
Utoljára szerkesztve:

AfterNoonFox

Újonc
2019. 01. 20.
24
2
22
LV karakter
Luigi De Colombo
Szia Niko.
Van pár helyesírási hibád,meg azt az egy dolgot nem nagyon fogtam fel a jelentkezési lapodban hogy az egyik részbe azt írtad hogy türelmes vagy és a negatív tulajdonságodhoz meg azt írtad hogy sokszor türelmetlen vagy.De szerintem megállnád a helyed itt a csapatban meg a TS-en is.TÁMOGATOM
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2019.09.28. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Egy próbát megér.

EDIT: Mint utóbb kiderült, lapodba hazudtál, ezért elutasításra kerül.
 
Utoljára szerkesztve:
  • Imádom
Reactions: aChester
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.