John Jacken jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bence5442

Újonc
2024. 06. 23.
1
0
Los Santos
V4 karakter
John Jacken

fix-log-NM.png




OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza, ahol neked, mint játékosnak teszünk fel kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!





Hány éves vagy?
~ 13 éves vagyok.~

Mi az Account ID-d?
~ 243361 ~


Mennyi ideje RP-zel különféle MTA, illetve SAMP szervereken?
~ 2-3 Hónapja. ~


Mióta játszol a SeeMTA szerverein, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 3 Hónapja, 14744 percel. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, netán kitiltva a szerverről? Csatolj képet az UCP-ről!
~ ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni?
~ 3-4 órát. ~

Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt dolgokat?
~ Igen. ~


Melyik frakciókban voltál ezelőtt, s mennyi időt töltöttél el ott?
~ Nem voltam még egy frakcióban sem. ~


Van-e ismeretséged a frakción belül?
~ Nincs. ~


Miért pont téged válasszunk? Miért szeretnél hozzánk csatlakozni?
~ Gyorsan,precizen tudnám megszerelni az autokat. Mivel már rég óta ki szeretném probálni a szerelés nyújtotta élményt. ~


Rendelkezel-e Discord-al, TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Igen. ~




IC RÉSZ


A jelentkezési lap ezen részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.


Kérjük, mindenhol egész mondatokkal válaszolj! Ügyelj a megfelelő helyesírás használatára!




Neve:
~ John Jacken ~


Születési helye, ideje:
~ Los Santos Korház 1998.05.06 23:48 ~


Édesanyja leánykori neve:
~ Jackins Bella ~


Bejelentett állandó lakcím:
~ San fierro, Óceán utca 56 ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Felsőfokú végzettség ~


Rendelkezik-e érvényes gépjárművezetői jogosítvánnyal?
~ Igen. ~


Miért szeretne a Fix & Drive Mechanic Shop kötelékébe tartozni?
~ Mivel rengeteget tanultam a szerelésről és már nagyon szeretném ezt a sok éves tanulást gyakorlatban is kiprobálni. Elhiszem magamról hogy gyorsan és precizen megtudnám szerelni az autókat. ~


Van-e tapasztalata ebben a munkakörben?
~ Van. ~


Miért Önt válasszuk? Miben jobb, mint a többi jelentkező? Érveljen amellett, miért is lenne alkalmas eme munkakör betöltésére!
~ Ahogy emlitettem gyorsan de precizen tudnám megszerelni az autókat, és azért lennék alkalmas erre a munkakörre mivel éveket tanultam a szerelésről és az a sok éves tanulás meghozná a gyümölcsét. ~


Mellékelje szakmai önéletrajzát!
(Kerek mondatok, nem csak egy adat felsorolás!)

~ Sziasztok! John Jacken vagyok. 1998.05.06 23:48 szombatán születtem. 26 Éves vagyok, szüleimmel laktam addig ameddig apám elhunyt. Apám halála után nem tudtam mit kezdeni magammal. Ugy éreztem hogy nem tudok mit csinálni magammal. De eszembe jutott hogy Apukám rengeteget szerelt mivel profi szerelő volt. És eldöntöttem hogy folytatom a hagyományát és szerelőnek tanulok. El is kezdtem a tanulást a Szerelő technikus szakra. Rengeteget tanultam a szerelésről. Minden egyes nap. 22 Évesen eldöntöttem hogy kiköltözök Los Santosba és több lehetőségem lehet a tanulásra. 25 évesen befejeztem a szakmát és lediplomáztam. Egyik nap nézztem a szerelői álláslehetőségeket és megláttam a Fix & Drive Mechanic shop felhivását, ahol próbaidős-szerelöket keresnek. Gondoltam hogy én megfelelő leszek ennek az állásnak, és beadom a jelentkezési lapomat. ~
 

SzabiiTheLool

Zöldfülű
2020. 10. 11.
152
27
Esztergom
V4 karakter
Logen Muller
LV karakter
❌
V2 karakter
🚫
fix-log-NM.png


Fix & Drive Mechanic Shop

✉ fixanddrive@seemail.hu

A jelentkezési lapját a Fix & Drive Mechanic Shop vezetősége átolvasta, elemezte és egyben döntést hozott.

ELFOGADVA
Gratulálunk! Várjuk önt egy személyes elbeszélgetésen ((TS)) az adott időpontban!


Megjegyzés:
Részletek a kiemelt topicban!


Logen Muller
Fix & Drive Mechanic Shop - HR Manager & Oktató

Aláírás:
Logen Muller
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.