[SC103] John Islander v. Asaad Jones #1161

Golyóálló

Írnok deák
Támogató
2019. 05. 20.
576
606
Otthon
V4 karakter
Alfonz G Ross
LV karakter
Jhon Islanded
b-r-s-g-3.png


Supreme Court - Legfelsőbb bíróság



Felperes adatai

Név:
~ John Islander ~

Születési hely, idő:
~ Fort Carson, 1996.03.03~

Bejelentett lakcím:
~ - ~

Telefonszám:
~ 38-76-953-1778~



Alperes adatai

Név:
~ Assad Jones~

Mely állományban végzi munkáját (SASD, LVMPD, LVMS):
~ SASD ~

Rangfokozata, jelvényszáma:
~ Deputy #1161 ~

Születési hely, idő:
~ Ismeretlen ~

Bejelentett lakcím:
~ Ismeretlen ~

Telefonszám:
~ Ismeretlen ~



Feljelentés oka, részletei

Az eset pontos időpontja, helyszíne:
~ 22/04/2024 19óra tájéka ~

Szemtanú(k) neve(i) (amennyiben nincs jelölje X-el ezt a mezőt)
~ Black Linda, Nicolas Benedicto, és több ismeretlen személy ~

Keletkezett anyagi kár (Igen/Nem, ha igen mennyi?):
~ 50.000$ anyagi kár, ami a bírság összege~

A történtek részletes leírása:
~ Kérdőre vontam az officert hogy miért igazoltatja indok nélkül a civil személyeket , hamis indokokkal majd ezt kijátszva bírságoja őket, nem kaptam választ, miután elindult vissza beszált a szolgálati gépjárművébe, elkiabáltam magamat hogy "Droid" majd ő ezt meghallva, roham sebességel kiszállva azt mondta papírt adjak neki, mivel nem pontosan fogalmazott ezért egy SeeDyno mérést adtam neki, majd flegmán válaszolva mondta hogy iratot, amit át is adtam, de nem szólított fel hogy igazoltatni szeretne, vagy megbírságolni és egyből csak adta a csekket, mindeközben ott lógott a mellkasán/vállán a szolgálati P90-je amit egész végig hordott sőt még késöbb is amikor a Jesse Car előtti parkolóban továbbá is feleslegesen igazolgatta a civileket, őket is megfélemlítve. ~

A bíróság döntésére irányuló határozott kereseti kérelem:
~ A pénzbírság összeg megfizetése, kárpótlásul a történt események miatt. Asaad Deputy lefokozása/ felfüggesztése a SASD állományból.~

Bizonyítékok:
~ ~



~ Kelt: V23/04/2024 21:40 ~
John Islander
 

Sense

Sententiam fert
Támogató
2019. 05. 31.
570
1 346
LV karakter
Keegan Graves
b-r-s-g-3.png


LAS VENTURAS JUDGEMENT - SUPREME COURT


Tisztelt Mr. John Islander!

A Legfelsőbb Bíróság (Supreme Court) megkapta a keresetlevelét és megkezdte a(z) [SC103] fémjelzéssel ellátott ügy feldolgozását.

Tárgyalásra idézem a fent megnevezett #1161 Deputy Sheriff Mr. Asaad Jones ((@edwardLV)) alperest, valamint ezúton kérem, hogy a San Andreas Sheriff's Department jelöljön ki egy képviselőt, aki Supervisor minőségben megküldi a jelentését a bíróság irányába 72 órán belül! ((@TuTu, @Wexen))

((Privát üzenet formájában nem fogadok el bizonyítékot, csak és kizárólag kivételes esetekben!))



Cameron Howard
Judge, Cameron Howard
 

Wexen

 rovidnadrag egyseg
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 058
1 306
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Charlie Parks
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Tisztelt bíróság, tisztelt Judge Cameron Howard.

A San Andreas Sheriff's Department Internal Affairs Bureau osztálya a mai nappal megkezdte az ügy belső kivizsgálását.
Innen is szeretnénk kérvényezni 48 óra haladékot

Üdvözlettel:
charlieparks.png

Sergeant
04.26.2024.
 
  • Tetszik
Reactions: Golyóálló

Wexen

 rovidnadrag egyseg
SzerverAdmin
LV
2019. 03. 24.
1 058
1 306
V4 karakter
Gregory D Watson
LV karakter
Charlie Parks
V2 karakter
Gregory R Rodriguez
Az ügy kivizsgálásra került az Internal Affairs által.

Az ügyben érintett Deputy Sheriff Asaad Jonest meghallgattuk, válaszát rögzítettük.

  • Az alperes ellen nem találtunk bizonyítékot, mely szerint indokolatlanul, szabálytalanul tartóztatott volna fel személyeket, őket büntette volna.
  • Az alperes fegyvere bizosítva volt, a megfélemlítést, mint tényezőt az IAB elutasítja.
A jelenleg rendelkezésre álló információk alapján az Internal Affairs Bureau felfüggeszti a kivizsgálást.

Üdvözlettel:

charlieparks.png

Sergeant
04.27.2024.