John Islander jelenktkezési lapja.

Kunhegyesi füstgép

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 05. 20.
781
903
Kunmadaras
orszagostuningtalalkozo.hu
LV karakter
john islander
Jesse-Car-Service-logo2.png


Tisztelt jelentkező!

Kérjük a kitöltés előtt fokozott figyelemmel olvassa át a jelentkezéshez szükséges kritériumokat, instrukciókat.
A kitöltés során legjobb tudomása szerint válaszoljon és csak is kizárólag valós adatokat adjon meg.
Figyeljen a formátum hibamentes kitöltésére, ahol szükséges X-el jelölje válaszát.

A jelentkezés kitöltéséhez sok sikert kíván a Jesse Car Service adminisztratív csapata!




Teljes neve:
- John Islander -

Neme: (X-elje be a megfelelő mezőt)
[X] Férfi
[—] Nő
[—] Egyéb

Születési hely, idő:
- Fort Carson, 1995.01.16-

Bejelentett lakcím:
- Fort Carson, Main street 2. -

Telefonszám:
- +38-76-751-4471-

Miért szeretne cégünk munkatársa lenni?
- Szeretnék újra gépjárművek szerelésével foglalkozni. -

Miért pont önt válasszuk?
- Megbízható piacképes munkaerő vagy, aki újra a szerelési pályára lépne. -

Hol talált cégünk hirdetésére?
- OLX-en -


Korábbi munka helye, feladatköre:
- V-Max ECU LLC, tulajdonos. -

Korábbi munkahelyéről történő távozásának oka:
(X-elje be a megfelelő mezőt)
[—] Felmondás
[—] Kirúgás

Kirúgásának okát fejtse ki:
- Jelenleg is aktív a cégem, másodállásként működtetném ha felvételre kerülök. -


Aláírásával kijelenti, hogy a jelentkezésben szereplő adatok hitelesek és a cég házi rendjét elfogadja és betartja.
John Islander
Kelt: 2024.08.10

- Out Of Character -


Neved, ahogy szólíthatunk:
- Dani/Dániel -

Betöltött életkorod:
- 21 -

Jelenlegi játszott perced:
- 230.121 perc -

Korábbi frakcióid:
- LVPE, NEVERLIFT, SEERING, RUDAJ, BLAGOVARDES MOB, -

Korábbi frakcióid távozásának oka:
- LVPE: ekkor kaptam a bant, így közös megegyzésel a leaderal kiléptem. NEVERLIFT: kilépés, leader elhanyagolta teljesen a frakciót. SeeRing: kirúgás, RUDAJ: kilépés, BLAGO: kilépés. -

Mióta játszol RP szervereken, játszottál Recovery előtt?
- 2017-ben regisztrátam LV-re, azelőtt 2015-ben kezdtem meg a RP pályafutásomat. Igen játszottam Recovery előtt. -

Terveid a frakcióban:
- Ranglétra megmászása, egy jó és összetartó csapatban maradni sokáig. -

Miért válasszunk téged?
- Volt szerelőként átlátom a szerelés működését, így szerintem megfelelő csapattag lennék a Jesse-ben. -

Mennyi időt tudnál a frakcióra szánni?
- Naponta 1-3 óra -

Korábbi adminjail, kitiltásaid: (Kép csatolása kötelező "imgur.com")
- https://www.upload.ee/image/16955988/K_perny_k_p_2024-08-10_223756.png -

Account ID-d:
- 2187 -

Bemutatkozás pár mondatban: (legalább 10 összefüggő mondat!)
- Dánielnek hívnak, és hamarosan betöltöm a 22. életévemet. Jártas vagyok az informatikában, első féléves mérnökinformatikus hallgatóként folytatom a tanulmányaimat. Jelenleg a családi vállalkozásban dolgozom, ahol autószerelőként tevékenykedem, ami kissé szokatlan párosítás az informatikai végzettségemel. Hobbim a gépjárművek bütykölése, valamint a labdarúgás, amit korábban hivatalos sportolóként űztem, de felhagytam vele. Szeretek távolba nézni, ami talán egyfajta mentális pihenést nyújt számomra. Vannak függőségeim is, mint a szerencsejáték és a túlzott beszéd, ami a hiperaktivitásom egyik jele lehet. A való életben hajt a versenyszellem, de a lustaság is befolyásol, így mindig igyekszem a legjobbra és legprecízebbre törekedni, bár ez néha kisebb-nagyobb sikerekkel jár. Szeretem, ha a dolgok jól átgondoltak és logikusak, ami az informatikai érdeklődésemből is fakad. Ez a sokoldalúság úgy gondolom néha a hasznomra válik, hiszen valakinek mindenhez is kell értenie. -
 
Utoljára szerkesztve:

davegitics

Barangoló
2019. 01. 16.
121
143
20
LV karakter
Shane Booker
Szia! Sajnos a jelentkezésed én sem TÁMOGATOM!