John Hutchings jelentkezése az LVMS-be!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.
J

John Alexander

1. Személyes adatok (IC):
1/a. Teljes név: - John Hutchings -
1/b. Születési hely, idő: - Las Venturas Hospital,1999.09.09 -
1/c. Telefonszám: - 38761140916 -
1/d. Állampolgárság(ok): - Magyar Állampolgár -

2. Előmunkahelye(i):
2/a. Előző munkahelye(no.1): - Busz soför -
2/b. Betöltött pozíció(no.1): - Soför -
2/c. Mettől-meddig dolgozott ott(no.1): [2019.09.09 - 2019.11.26]

2/d. Előző munkahelye(no.2): - - - - -
2/e. Betöltött pozíció(no.2): - - - - -
2/f. Mettől-meddig dolgozott ott(no.2): -

3. Általános kérdések:
Jelölje be azokat az állításokat, melyek igazak. (X-eléssel jelölje, több is lehetséges)

3/a. Miért hagyta ott előző munkahelyét?
[ x ] - Előző munkahely elhagyása egy jobban jövedelmező reményében!
[ - ] - Elbocsátás, nem megfelelő munkateljesítmény, munkamorál, nem megfelelő magatartás miatt.
[ - ] - Gyors munkahely váltás, egészen rövid időn belül.

3/b. Milyen végzettséggel rendelkezik?
[ x ] - Rendelkezem egy középiskolai végzettséggel.
[ x ] - Rendelkezem egyetemi diplomával.

3/c. Egyéb kérdések:
[ x ] - Rendelkezem érvényes személy igazolvánnyal.
[ x ] - Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel.
[ - ] - Vonták már be valaha vezetői engedélyemet.

4. Személyes adatok (OOC):
4/a. Neved: - Ambrus Norbert -
4/b. Életkorod: - 16 -
4/c. Mesélj magadról pár mondatban: - Ambrus Norbert vagyok 2004.02.07 születtem.Mint köztudott Erdélyben élek egy elég nagy fejlődő városban..Ezen sportok mellett sokat focizok hobby szinten és nagyon szeretek biciklizni is.Jelenleg 9. osztályos vagyok Matematika-informatika szakon,ami természetesen közel áll hozzám.Számítógépen szinte minden nap kockulok és általában csak See-zek kivéve amikor mást játszom.Nagyjából ennyit kell tudni rólam. - -
4/d. Mióta játszol az SGS szerverein? - 3-4 éve játszom kissebb-nagyobb megszakításokkal -
4/e. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni? - [COLOR=rgb(209, 213, 216)Szeretném magam próbára tenni egy komolyabb RP-s frakiban is,és nem rejtem véka alá de pénzt is szeretnék keresni evel a munkával,és még persze az új barátok szerzése. - ][/COLOR] -
4/f. Voltál-e már egészségügyi frakció tagja az SGS szerveren? Hol, mikor, meddig? - Nem,még nem voltam egészségügyi frakció tagja -
4/g. Milyen karaktert építenél ki az LVMS-ben? (Terjedelmes, részletes választ várunk!) - Én egy olyan ember vagyok aki effektív hajlik minden fele,a hajlásban azt értem hogyha mondjuk felvetődnek újjab és újjab ötletek bármi kapcsán hajlandó vagyok az egésszel eggyetérteni kivéve ha nem nagy baromság persze.Vannak helyzetek sőt akad egy pár amikor nagyon fel tudják húzni az agyam mivel egy ilyen ember vagyok,de utána lenyugszom és megy az élet tovább.Az LVMS-ben egy olyan karaktert szeretnék alakítani aki értelmes,jóakaratú,barátságos és segítőkész.Amikor csak tudok mindig segítek az embereken legyen az IG vagy OOC.Könnyen beilleszkedő stílús vagyok mivel a vicceimnek senki sem tud ellenállni.Remélem hogy megkapom az esélyt mivel szeretnék egy jó közösség tagja lenni és segíteni azt a közösséget amivel csak lehet! - -
 
J

John Alexander

1. Személyes adatok (IC):
1/a. Teljes név: - John Hutchings -
1/b. Születési hely, idő: - Las Venturas Hospital,1999.09.09 -
1/c. Telefonszám: - 38761140916 -
1/d. Állampolgárság(ok): - Magyar Állampolgár -

2. Előmunkahelye(i):
2/a. Előző munkahelye(no.1): - Busz soför -
2/b. Betöltött pozíció(no.1): - Soför -
2/c. Mettől-meddig dolgozott ott(no.1): [2019.09.09 - 2019.11.26]

2/d. Előző munkahelye(no.2): - - - - -
2/e. Betöltött pozíció(no.2): - - - - -
2/f. Mettől-meddig dolgozott ott(no.2): -

3. Általános kérdések:
Jelölje be azokat az állításokat, melyek igazak. (X-eléssel jelölje, több is lehetséges)

3/a. Miért hagyta ott előző munkahelyét?
[ x ] - Előző munkahely elhagyása egy jobban jövedelmező reményében!
[ - ] - Elbocsátás, nem megfelelő munkateljesítmény, munkamorál, nem megfelelő magatartás miatt.
[ - ] - Gyors munkahely váltás, egészen rövid időn belül.

3/b. Milyen végzettséggel rendelkezik?
[ x ] - Rendelkezem egy középiskolai végzettséggel.
[ x ] - Rendelkezem egyetemi diplomával.

3/c. Egyéb kérdések:
[ x ] - Rendelkezem érvényes személy igazolvánnyal.
[ x ] - Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel.
[ - ] - Vonták már be valaha vezetői engedélyemet.

4. Személyes adatok (OOC):
4/a. Neved: - Ambrus Norbert -
4/b. Életkorod: - 16 -
4/c. Mesélj magadról pár mondatban: - Ambrus Norbert vagyok 2004.02.07 születtem.Mint köztudott Erdélyben élek egy elég nagy fejlődő városban..Ezen sportok mellett sokat focizok hobby szinten és nagyon szeretek biciklizni is.Jelenleg 9. osztályos vagyok Matematika-informatika szakon,ami természetesen közel áll hozzám.Számítógépen szinte minden nap kockulok és általában csak See-zek kivéve amikor mást játszom.Nagyjából ennyit kell tudni rólam. - -
4/d. Mióta játszol az SGS szerverein? - 3-4 éve játszom kissebb-nagyobb megszakításokkal -
4/e. Miért szeretnél hozzánk csatlakozni? - [COLOR=rgb(209, 213, 216)Szeretném magam próbára tenni egy komolyabb RP-s frakiban is,és nem rejtem véka alá de pénzt is szeretnék keresni evel a munkával,és még persze az új barátok szerzése. - ][/COLOR] -
4/f. Voltál-e már egészségügyi frakció tagja az SGS szerveren? Hol, mikor, meddig? - Nem,még nem voltam egészségügyi frakció tagja -
4/g. Milyen karaktert építenél ki az LVMS-ben? (Terjedelmes, részletes választ várunk!) - Én egy olyan ember vagyok aki effektív hajlik minden fele,a hajlásban azt értem hogyha mondjuk felvetődnek újjab és újjab ötletek bármi kapcsán hajlandó vagyok az egésszel eggyetérteni kivéve ha nem nagy baromság persze.Vannak helyzetek sőt akad egy pár amikor nagyon fel tudják húzni az agyam mivel egy ilyen ember vagyok,de utána lenyugszom és megy az élet tovább.Az LVMS-ben egy olyan karaktert szeretnék alakítani aki értelmes,jóakaratú,barátságos és segítőkész.Amikor csak tudok mindig segítek az embereken legyen az IG vagy OOC.Könnyen beilleszkedő stílús vagyok mivel a vicceimnek senki sem tud ellenállni.Remélem hogy megkapom az esélyt mivel szeretnék egy jó közösség tagja lenni és segíteni azt a közösséget amivel csak lehet! - -
 
N

Nast

BH4pJAS.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a jelentkezési lapját a Las Venturas Medical Services vezetősége elutasította.

Indoklás: Nem megfelelő a forma, nézd meg, hogy a többiek hogy csinálták.
Sok sikert!
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.