John Harry jelentkezése

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aChester

Remélem egyszer még látjuk egymást!
2019. 04. 12.
763
1 426
18
V4 karakter
Moshe_Montefiore
LV karakter
Lun_Greer
V2 karakter
Chester_Binder

x3zePcK.png


IG neved:
- John Harry -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- kb. 2 éve -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- nem,nem voltam -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Sajnos még nem -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Iskola időközben kb.3 óra, Ha nincs iskola akkor 6-8 -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Iskola idő közben kb.2 órát,Mikor nincs iskola akkor 6-7 -

Miért pont téged válasszunk?:
- Hígat ember vagyok a megoldási képességem nagyon jó emelet értek a Team speak 3-hoz is RP illetve TS szabályokat is jól tudom a feszültséget jól tudom oszlatni -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Azért szeretnék ehhez a csapathoz tartozni, mert jó közössége van. Emellett nagyon tetszik a feladat, amit végeznek, és ezért már azóta, mióta kezdő vagyok, szeretnék jelentkezni moderátornak, csak még nem volt ugye tapasztalatom hozzá. Szeretnék ezen kívül olyan tevékenységet végezni a szerveren, ami alatt tudok játszani, és eközben még a V3 lv érdekeit is szolgálom.Emelet szeretnék az embereknek segíteni. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
-1.:Első sorban el magyaráznám neki a Teaam Spek működését/alapjait főleg az alapokat meik icon mire való.
2.:Először is a nem szerver játékos illetve a civil ranggal Ha az illető nem szerver játékos akkor csak 3 Team Speak szabályt kérdezek tőle és ha jól tudja akkor rá adom a nem szerver játékos rangot ha az adott ilettő szerver játékos akkor 3RP illetve 3 TS szabály kérdezek tőle ha sikerül neki akkor megkapja a civil rangot (ha az adott ilettő nem tudja a válaszokat akkor behúzom a tanuló szobába)
3.:A kérdéseire válaszolnék.
-

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
-Igazából amivel a legtöbb pluszomat tudom nyújtani az hogy az éjszakai hajnali órákba is aktív tudnék lenni. A céltudatosságom miatt nagyon terhelhető vagyok.A beszéd képességem is jó ebből adódóan jól tudok magyarázni. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Sajnos nincsen :(-

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- Szeretek nagyot álmodni és megvalósítani ezért egy moderátor 4-et írok -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Alapos -
- Alázatos-
- Szabály betartó -

Negatív:
- türelmetlen -
- Féltékenykedő -
- Bizalmatlan -

Mennyi idős vagy?:

- 14 -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Jenei Ákosnak hivnak.Mezökövesden élek Borsod-Abaúj-Zemplén megyében. Egy szép kertes házban élek anyukámmal és apukámmal házi állatunk sajnos nincs:( .A szüleim egy kis boltot működtetnek a melletünk lévő kis faluban. Nagyon szeretek utazni mint belföldön mint kulföldön.A városi kézilabda club játékosa vagyok, ezért viszonylag sokat utazok belföldön. Amibe belekezdek azt nagy részben megis valositom nagyon céltudatos vagyok amiből az is fakad hogy a vereséget nem tudom jól kezelni.Az iskolámrol azt kell tudni hogy kb. a házunk tol 2km-re található vagy kocsival vagy biciklivel megyek illetve visznek. Négyes-ötös tanuló vagyok.A szüleim megvannak elégedve velem.-
 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: avi8

Puri

Írnok deák
Támogató
2019. 01. 10.
604
198
29
LV karakter
Purinsesu Aishiteru
V2 karakter
Emily Taylor
  1. Tilos a dupla hsz, erre azért érdemes odafigyelni, mielőtt szankcionálják. A lapod kicsit összecsapott lett, vannak helyesírási hibák benne. A következő kérdésre pedig eléggé sablonos választ adtál: "Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?: ". Bővítgesd még a lapod, amíg lehet.
  2. A jelentkezési lapokhoz csak a moderátor team tagjai szólhatnak hozzá! Ellenkező esetben büntetést von maga után.
 
  • Tetszik
Reactions: bencx. és aChester

bencx.

Az év moderátora 2023 V4
2019. 01. 17.
1 143
6 504
20
Pécs
www.twitch.tv
V4 karakter
lina.g.escobar🔨
LV karakter
lina.sparaco🤠
V2 karakter
lina.gonzalez🔫
Szia,
Ezek mellett arra is figyelj, hogy az előtted levőt tilos idézni, hiszen:
13.) A közvetlenül előtted levő hozzászólást tilos idézni!
(Kivétel: Ha fontos részletet emelsz ki a hozzászólásból.)
Büntetés:
20 büntetőpont + iromány szerkesztése.

A lapodra visszatérve, elég sok helyesírási hibát fedeztem fel benne, ezek mellett nem is lett valami egyedi, és bő lap. Ha bővíted akkor esetleg, de addig is tartózkodom.
 
  • Tetszik
Reactions: Kamu és BenixYT

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤthis time is the last.
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 425
4 252
V4 karakter
Mesias Varela
Honnét tudod, hogy jó a közösség? Lehet, hogy nem úgy festenek a dolgok sokszor ahogy kellene.
Ezen kívül nagyon egy sablonos lapot írtál, sok helyesírási hibával.

Tartózkodom
 
  • Imádom
Reactions: bencx.

Timo

🦊❤️🐇 - 04.13 💞
2019. 01. 10.
530
255
24
Magyarország
V4 karakter
Thomas Timoshenko
LV karakter
Thomas Timoshenko
Ahogy látom már előttem is jelezték pár nappal ezelőtt a többiek hogy sok a helyesírási hiba (plusz pár helyen hiányzik a mondatvégi pont) és azóta sem sikerült javítani pedig a fórum még jelöli is ha hibás a szó. Nem támogatom.
 

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Sajnálom de ez most nem sikerült.
-------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Sok baj van a lapoddal. Nem is nézted át azóta sem, hogy felhívták a figyelmed pl. a rengeteg helyesírási hibára.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.