John Gengxin jelentkezése a Nemzeti Nyomozó Iroda állományába.

Botee

Újonc
2019. 01. 18.
55
13
24
V4 karakter
John Gengxin
LV karakter
Rodney Baldwin

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- 24
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- V2-re regisztráltam be először, körülbelül 7-8 éve játszok kisebb-nagyobb megszakításokban a See szervereken.
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Az indokok a képen láthatóak.
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
-
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- Ez az első próbálkozásom a csatlakozásra.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
-221270


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
-V2: -Nemzeti Adó- és Vámhivatal: Kilépésem indokára nem emlékszem.
Las Venturas: -Taxi: kilépésem indokára nem emlékszem. -Sheriff Department: Leadtam, mivel akkoriban nem volt időm játszani a szerveren.
V3/V4: Büntetés-végrehajtás: Őszinte leszek, nem nagyon volt kedvem játszani, így inaktivitás miatt kirúgtak.
Azért nem írtam rangokat, és szolgálati időt mivel ezek 4-5 éves történetek és kopott már a memóriám.

Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- Nincs ilyen elért eredményem.
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Érdekel a nyomozó RP, soha közelébe se voltam ilyen típusú frakciónak így gondoltam adok ennek egy lehetőséget. Tetszett a megfogalmazás, hogy itt családias afféle "mindenki ismer mindenkit" kapcsolat van a szervezeten belül, kíváncsi vagyok erre. Mint láthatjátok nincs sok játszott percem, mivel nem nagyon volt olyan dolog ami itt tartott volna, de igyekszek ezt növelni és szerintem ez a frakció segíteni fog ebben. Sokat gondolkodtam, hogy hova is írjak jelentkezési lapot, azért ide írom a frakció leírása tényleg nagyon megfogott, szeretnék egy ilyen közösségbe tartozni ahol a "főnökök" így állnak az emberekhez. Végre lenne valami a szerveren amit szívesen csinálnék.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- Vasúton dolgozok úgyhogy kicsit szokatlan beosztással rendelkezek de igyekszem napi 2-3 órát a szerveren tölteni aminek nagyjából teljes részét a frakció tenne ki. Nálam előfordulhat, hogy 3-4 egybefüggő napot dolgozok 10-től este 11-ig így ilyenkor inaktív tudok lenni, de szerintem megtudjuk beszélni az ilyesfajta inaktivitást a részemről.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- Más SeeGamesSystem szerveren nem játszok, csak itt.
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- Nem élnék egyelőre ezzel a lehetőséggel, mivel karakterem nem sok mindent ért el. Ha sikerül bekerülnöm a frakcióba, szeretnék egy karaktertörténetet kezdeni, ahol egy nyomozó mindennapját mutatnám be kisebb-nagyobb részletekben.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- John Gengxin
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- 948 Pacific Ave, San Fierro, CA 94133, USA, - 387611205586, - j.gengxin@seemail.com
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Régebben a Büntetés-végrehajtásnál szolgáltam, őrmesteri pozícióban, távozásom oka családi indok volt.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Azért szándékom a szervezethez csatlakozni mert megvan ehhez a munkakörhöz a megfelelő szellemi és fizikai képességem is szerintem. Szokatlan helyzetekben is higgadt tudok maradni, remek az ítélőképességem, rendvédelmi múlttal is rendelkezem így a légkör sem lenne ismeretlen számomra. Ambiciózus vagyok így hiszem, hogy képes vagyok mindenre amit a Nemzeti Nyomozó Iroda eme munkaköre megkíván.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Nyomozási tevékenységet folytat, illetve a nyomozással járó egyéb feladatokat is ő végzi, itt gondolok a bizonyítékok felderítésére, begyűjtésére és megfelelő kezelésére, ezek jegyzőkönyvbe való rögzítésére. Ha a helyzet úgy kívánja esetleges információ gyűjtés és beépülés is a feladatköreibe tartozhat.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- Nem tartom magam többnek semelyik embertársamnál sem, talán ez egy negatív tulajdonságom, sokszor túlbuzgó vagyok, szeretek mindenről mindent tudni, mert a tudás az az érték amit nem lehet elvenni senkitől sem. Hidegvérű vagyok ami egyes szituációkban előnyös, de sokszor negatív értelemben van jelen az életemben, nem nagyon tudok megfelelően érzelmeket kimutatni, szituációkat lereagálni. Rettentően rugalmas vagyok, könnyen terelhető és terhelhető. Szeretek nyomás alatt dolgozni, ilyenkor tudok a legjobban teljesíteni. Kicsit nehezen illeszkedek be már jól összeszokott társaságokba, de ha ez sikerül szeretek aktív tag lenni ebben és segíteni a csapatmunkát.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- Mivel többen vagyunk jelen a szituációnál ezért feltérképezzük a terepet kívülről, felosztjuk a feladatokat a csapatban egységesen. Megkeressük azokat a pozíciókat ahonnan biztonságosan eltudjuk a helyszínt hagyni a végén. Ilyenkor fontos a kommunikáció, próbáljunk mindenre és mindenkire is felkészülni illetve mindent megbeszélni az esetleges tervről amiben a mentést végrehajtjuk. Értesítjük a társszerveket, megosztunk velük minden információt és közös erővel behatolnánk az épületbe. Fontos a túsz biztonságba helyezése, személy szerint én erre egy külön embert rendelnék ki akinek csak ez lenne a feladata. Miután az akció sikeres volt, kezdődhet a helyszín teljes körű feltárása, bizonyítékok keresése, begyűjtése, megvizsgálása és jegyzőkönyvezése.


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


-John Gengxin.