John G William jelentkezése az SCCS-hez !

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dzsoni.

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
160
16
24
V4 karakter
Kesean Howell
LV karakter
Keon Loyd
V2 karakter
Keon Lloyd
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!



IG Neved:
~ John G William ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2 éve kisebb nagyobb kihagyásokkal (Át tértem V.3-ra és utána ide vissza jöttem V.2-re) és 29.107 percem van a játékba ! ~

Hányas szintű vagy?
~ 24-es ~

Hány éves vagy?
~ 17 éves vagyok ~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ -See City taxi társaságnál voltam 1 hónapot ahonnan ki léptem mivel márt nem érdekelt annyira a taxizás.
-Nemzeti Adó-és Vámhivatalnál voltam szintén egy hónapot ahonnan azért léptem ki mivel most egy jó ideig szüneteltetni szeretném a rendvédelmi frakciókat (és márt jelentést sem volt nagyon kedvem írni)
-Sacra Corona Unitában voltam még. ~


Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ Egy olyan frakcióba szeretnék tartozni ahol fő a nyugalom és szerintem itt csak az van,nem vagyok én magam sem egy idegeskedő ember szeretem a nyugodt környezetet. E mellett szeretem hasznosan el tölteni az időmet a szerveren. ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Igen,mind a kettőm van ! ~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ naponta 4,de néha napján 5 órát is tudok lenni. Hétvégente nyilván többet ! ~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/wfCfpmo ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/a/xT7Yoqp ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Szia engem Zolinak hívnak 17 éves vagyok jelenleg pincérnek tanulok nagyon érdekel a vendéglátás így szinte bárkivel és bárkit megmerek szólítani nagyon nyitott és barátságos ember vagyok az emberekkel nyugodtan és kedvesen bánok a munkámra nagy odafigyelést fordítok és próbálom a lehető legtöbbet ki hozni magamból! A kedvenc sportom a röplabda,de ez mellett nagyon szívesen játszom mást sportágban is mint például kosár vagy úszás. Nagyon szeretem az autókat így eléggé hamar megszereztem a jogosítványomat aminek nagyon örülök,nyáron majd tervezek ki menni külföldre azon belül a Horváth tengerpartra szeretnék majd el jutni a barátnőmmel (ez is egy nagy álmom). Köszönöm szépen,hogy végig olvastad remélem,hogy szimpatikusnak találtad a lapomat ! :) ~
 
Utoljára szerkesztve:

Soyer

Írnok deák
2019. 01. 09.
570
842
21
V4 karakter
owen wade
V2 karakter
soyer aysen
Lényegében nem rossz lap, de sokallom a jaileket. De majd Koji eldönti.
 
  • Tetszik
Reactions: jaki
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.