John G William -> Droogo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Dzsoni.

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
160
16
24
V4 karakter
Kesean Howell
LV karakter
Keon Loyd
V2 karakter
Keon Lloyd
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
John G William

Panaszolt fél admin neve:
Droogo[1]

Panasz pontos megfogalmazása:
A katonák igazoltattak a taxi telep előtt kérték a szokásos iratokat nem volt fegyver engedélyem,de volt nálam fegyver nagy valószínűséggel meg bűntettek volna majd le akartak volna csukni erre elővettem a fegyvert és le lőttem őket tudomásom szerint nincsen benne a szabályzatba,hogy nem lehet magunkat megvédeni az ilyen esetektől. Az tuti,hogy forgalmas helynek számított de az,hogy DM az szerintem jogtalan. Megkérdeztem utána droogot TS-en,hogy nem e lehetne lejjebb vinni a percet,de nem. Szóval szerintem jogtalan ez a DM jail mivel megvolt minden indokom,hogy lőhessek !

Bizonyítékok:
https://imgur.com/a/J1AaYF1
[2019-02-13 14:42:46] [Output] : [AdminJail]: Droogo bebörtönözte John G William-t 300 percre.
[2019-02-13 14:42:46] [Output] : [AdminJail]: Indok: DM.



Megjegyzés:
Ezért maximum forgalmas helyen való ölés jail indok járt volna és gondolom nem 300 perc lenne hanem sokkal kevesebb.

Panaszhoz hozzászólhat:
Fő admin,Droogo,

Helyezem. @Soyer
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Droogo

Egyedül vagyok és egyedül is maradok.
2019. 01. 10.
157
76
Alforja, Catalunya, Spain
V2 karakter
David Nisa Cordero
Üdvözletem! Az én tudomásom szerint, ahogy mind a két fél mesélte te leszálltál a motorról és lelőtted őket. Ez indoktalan ölés, mivel nem kezdtél el menekülni, nem voltál vészhelyzetben, hogy már csak ez a lehetőséged marad. Mondtam neked, ha nem fogadod el a jailt akkor rakj nyugodtan pk-ra. Hozzátenném, megkérdeztem North-ot, mielőtt jailbe raktalak, hogy biztos legyek a döntésemben.
Nekem ennyi a hozzáfűzni valóm, várom a bírálást!
 

Dzsoni.

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
160
16
24
V4 karakter
Kesean Howell
LV karakter
Keon Loyd
V2 karakter
Keon Lloyd
Mikor le szálltam a motoról nem egyből szó nélkül kezdtem le lőni őket hanem ekkor amikor az irataimat kérték és,hogyha megmutattam volna,hogy nincsen fegyver engedélyem,de nálam volt a fegyver akkor egyből le sokkoltak volna és be vittek volna szóval,de veszélyhelyzetnek voltam kitéve márt csak ebből a szempontból is. Niko papa megkérdezte kicsikim nevű admint és ő azt mondta,hogy ezért nem DM aj járt volna.
 

Droogo

Egyedül vagyok és egyedül is maradok.
2019. 01. 10.
157
76
Alforja, Catalunya, Spain
V2 karakter
David Nisa Cordero
Nem szeretnék mást hozzáfűzni, én leírtam ami történt és amiért kaptad. Niko nem Kicsikimet kellett volna megkérdezze hanem FA-t. Én megkérdeztem North-ot mielőtt a jail-t adtam.
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
A jail jogos volt mivel nem adták még meg az okot sem arra hogy elkezd,csak te előre gondoltál.
Jogtalan zárom.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.