John Fredson jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ferimoooo

Újonc
2019. 08. 30.
55
44
V4 karakter
Martino Johnson
LV karakter
Johnson Fredson
V2 karakter
John Fredson
UsDWLpV.png


OOC RÉSZ
Ez a rész a jelentkezésed azon szakasza ahol, mint játékos válaszolsz az általunk feltett kérdésekre.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!

Hogyan szólíthatunk? Hány éves vagy?

~ Ferenc a nevem, 14 éves vagyok. ~


Mióta játszol a SeeMTA V2 szerverén? Mennyi játszott perccel rendelkezel?
~ 2017-ben regisztráltam, 4 évvel utánna jöttem vissza és elkezdtem játszani mostanáig (MTA-val 4 éve, 2 év fun szerver, 2 év rp szerver) . 5654 perccel rendelkezek. ~


Voltál-e már AdminJail-ben, kitiltva a szerverről? (UCP kép kötelező, NÉVVÁLTÁSOKRÓL is!)
~ Voltam adminjailben ötször, viszont ezelőtt elszoktam az mta-tól és nem játszottam ilyen komolyabb szervereken, feljöttem és teljesen más volt a v2 mint amiken eddig játszottam/funoltam, de azóta normálisan játszok és komolyabban veszem a szervert. Nem voltam kitiltva. ( https://imgur.com/a/XSWUX93 ) ~


Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?
~ Természetesen. ~


Mennyi időt tudnál naponta a frakcióra szánni? Tudnád teljesíteni a frakció szabályzatban leírt elvártakat?
~ Hétközben másfél-egy órát, hétvégén 3-4-et is akár. Tudnám teljesiteni. ~


Mesélj magadról pár mondat erejéig! (min. 7 kerek, egész mondat)
~ Ferencnek hivnak, 14 éves vagyok egy nagyobb faluban élek. Szabadidőmben mta-zni és egyéb játékokkal szoktam játszani haverokkal, valamelyik játékban funolunk valamelyikben normálisan játszunk rp szerveren nem funolunk sosem. Sok rp szerveren játszottam már és eléggé sok frakcióban voltam már köztük szerelő, taxis, tek. ~



IC RÉSZ
A jelentkezési lap utolsó részében a karakterednek fogunk feltenni kérdéseket.
Kérjük, mindenhol egész, jól megfogalmazott mondatokkal válaszolj! Ügyelj a helyesírásra!


Teljes neve:

~ John Fredson a becsületes nevem.~


Születési helye, ideje:
~ 1986.10.04 San Fierro ~


Legmagasabb iskolai végzettség:
~ Autószerelő szakma. ~


Miért szeretne a Fix&Drive csapatához tartozni?
~ Azzal szeretnék foglalkozni ami érdekel, és szeretem csinálni. ~


Csatolja szakmai önéletrajzát (10-15 mondat)!
~John Fredson a nevem. 1986.10.04-én jöttem e világra San Fierro városában! Nagyapám autókkal foglalkozott hogy megbirjon élni és ezt vittem tovább én is. Elvégeztem az autószerelői szakmát dolgozni mentem egy műhelybe. Összeszedtem egy kis pénz majd saját műhely alapitásba kezdtünk nagyapámmal. Teltek múltak az idők belekezdtünk versenyautó épitésbe is, eleinte magunknak csinálgattunk egy 2107-es ladát majd elkezdtünk a műhelyben versenyautó épitést vállalni. Sajnos nem voltam sosem egy magas gyerek ezért nem engedték hogy vezessek a versenyeken, igy nagyapám vezetett az összes versenyen. Sokszor értünk el helyezetet, rengeteg emlék megmaradt ezekből a versenyekből, de valahol vége kellett hogy legyen. Egy verseny közbeni balesetnél elkaptunk egy fát az autó oldalával. Nagyapám bal lába teljesen lesérült és sokáig kórházban feküdt. 3 hónap után kiengedték a kórházból és rokkant nyugdijas lett. Ezáltal egyedül kellett továbbvinni a céget ami nem járt nagy sikerrel. Nem volt egy szerelés sem, semmi munka hónapokon keresztül igy bezártam a céget. Elmentem egy épitőipari céghez dolgozni hogy legyen miből pénzem. 2-3 évig jól ment a kőműves munka is de hiányoztak az autók nagyon ezért szeretnék egy új munkahelyet, és ezért jelentkeztem ide ehhez a céghez. ~

Aláírás:
???? ???????
 

KDominik

A mi szerződésünk egy életre szól!
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 12.
429
608
Tatabánya
V4 karakter
Paul P Pawlowski

XUqtqzT.png

Tisztelt jelentkező!
XUqtqzT.png

Sajnálattal értesítjük, hogy a beadott jelentkezési lapja NEM ÉRTE EL az elvárt kritériumokat.
Amennyiben a szakma továbbra is érdekli próbálkozzon újra a következő tagfelvételünkön!

Tisztelettel a Fix&Drive Vezetői!

XUqtqzT.png

(( Megjegyzés: -Kevés a perced- ))
XUqtqzT.png

 
  • Szomorú
Reactions: ferimoooo
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.