John D Taylor jelentkezése a moderátori cspatba.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Bencce85

Újonc
2019. 09. 28.
3
0
18
Budapest
V4 karakter
Kim Bauxtonend
LV karakter
John D Taylor

x3zePcK.png


IG neved:
- John D Taylor -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- 4 Éve -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- Nem, még soha. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Nem, még nem voltam. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Általában 4-6 órákat, de tegnap egy 1napos fentlét után léptem le. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Hétköznap 4-6 órákat, hétvégén akár 12-17 órákat. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Hát én azt gondolom magamról, hogy nagyon jól tudok az emberekkel kommunikálni, értelmezni őket, és rengeteg dologban tudok segiteni is nekik a teamspeak szerverrel kapcsolatban. Szerintem tudnám teljesiteni a feladatkörömbe tartozó kéréseket, elvárásokat, A hozzáállásom a dolgokhoz pozitív és megválogatom a szavaim. Szerintem engem leginkább az előbb felsoroltakért éri meg választani. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretnék segiteni másokon, információval szolgálni nekik, és ami a legfontosabb szeretnék a csapat része lenni, és a társaimnak is segíteni, ha esetleg problémába ütköznek. azon felül szeretek moderálni, a szabályt megszegő játékosokat a jó útra tértiteni, majd ha nemtanulnak belőle, büntetni. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Ha nemtudnak egy szabályt akkor adok nekik, egy lapot amin felvannak sorolva ezek. Megmondom nekik hogy tanulják meg és ha már tudják jelentkezzenek, megmutatom(elmondom) nekik hogy meik szoba hol van és mire használatos, ha esetleg valami kérdésük lenne minden tudásomat kiadva magamból megpróbálok rajtuk segíteni, és elmagyarázni hogy azt a bizonyos dolgot hogyan, hol kell megtalálni/megcsinálni. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- A fenttöltött időmben, ebben vagyok a legjobb, mert én rengeteg időmet töltöm játékkal, beszélgetéssel. Énszerintem ebben tudnék rengeteget hozzátenni, úgy hogy az valamilyen szinten kiemelkedő legyen. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nem még nem ismerek senkit. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- A célom az lenne hogy ameddig csak tudok eljutok, és még az, hogy a játékosok megismerjenek. Szeretem ha az emberk arról ismernek amit csinálok. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Segítőkész -
- Türelmes -
- Sokoldalú -

Negatív:
- Magyarázkodó -
- Kíváncsi -
- Kapzsi -

Mennyi idős vagy?:

- 14 éves vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Én egy 14éves, segítőkész legény vagyok. Hobbim a horgászás, autószerelés, bütykölés. Szeretem az állatokat, van is egy yorkshire terrier-em. A tanulást annyira nem szeretem de azért amit kell megtanulom/megcsinálom. Szeretem a feltűnést, szeretem ha észrevesznek. Rengeteg időmet töltöm játékokkal, és küldönböző technikai dolgokkal. Kedvenc sportom, amit űzök is az a súlyemelés. -
 
Utoljára szerkesztve:

aChester

Remélem egyszer még látjuk egymást!
2019. 04. 12.
763
1 426
18
V4 karakter
Moshe_Montefiore
LV karakter
Lun_Greer
V2 karakter
Chester_Binder
Szép lapot írtál támogatom.
 
  • Tetszik
Reactions: Bencce85

Brian

Fórum Császár
Very Important Person
Támogató
2019. 01. 10.
1 824
965
LV karakter
Brian Taylor
V2 karakter
Brian Taylor
Gratulálok továbbjutottál a TeamSpeak meghallgatásra.
Időpont: 2020.01.10. 18:00 - Tagfelvétel Váró.
---------------------------------------------------------------------------------
Személyes megjegyzés: Egy próbát megér.

EDIT: Mivel nem jelentél meg a TS meghallgatáson, ezért elutasításra került a lapod.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.