John B Bonelli - Tommen #Balage

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

laufer74

Újonc
2022. 11. 03.
72
130
V4 karakter
John B Bonelli
V2 karakter
John B Bonelli
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
John B Bonelli

Panaszolt fél admin neve:
Tommen

Panasz pontos megfogalmazása:
Kicsit rosszúl kezelte az ügyet...

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Szerinted, ha egy adott tüzharcnál a mi kocsink tk-s, akkor gondolod, hogy mi lőttük tk-ra, nem pedig a nav? Ebben az esetben jelenleg (Scott Valens)? Az hogy minket figyeltél pont, és miután meghalt, kilőttem a kerekét, az mind oké. De mikor gyárba van a tüzharc, klippelem, hogy tüzharc után kimegyek és az összes kerekem kilőve, az le van szarva. Miközben GYÁRBAN VOLT A TÜZHARC. De érdekes, minket figyeltél, éppen kilövöm e a kerekét, de előtte 10mp-el nem láttad, hogy Scott darabokba lövi a mi kocsinkat, igaz? Miközben küldtük volna a logot, hogy Alberto kiszáll a kocsibol, és előveszi az m4-et, tehát alapvetően, ott még nem tk-s az autó... De még csak logot sem voltál hajlandó elfogadni. Ezért vagyunk egyre kevesebben sajnos. :D De ha ezzel boldog lettél, hogy kiosztottál 90 percet, hidegen hagy. És akkor ilyenkor csodálkozik az ember, hogy felidegesiti magát, és kicsit más stilusban beszél az adminokkal... :D Csak már kicsit sok. :D

EDIT: Azt még elfelejtettem hozzátenni, és akkor utána a navos kocsit megfixeli. Akkor nekünk miért nem jár ki a fix? Na ugye.. :D

antoon válasza:
A panaszt "Neved --> Panaszolt fél" néven nyisd.
Példa: Cave L Johnson --> Bence
 

tommen.

2+2=5
2019. 01. 10.
999
3 736
18
Győr
a.te.ervelesi.hibad.hu
V4 karakter
Maximilian Leitner
Szia!

Azt követően használtam a spec parancsot, hogy megölted Scott Valenst, azaz amikor számomra a rendszer naplózta az ölést. Itt láttam egy szabálysértést amitől nyilván nem tekinthetek el. Log pedig nem bizonyítja, hogy ki és milyen körülmények között károsította meg a járműveteket, főleg nem egy tűzharcban, de ezt le is írtam.

TL;DR nem értem a felháborodást.

Edit: Na vajon miért fixelem meg? Mert a halála után szétlőtted a kerekeit. Ellenben ti ilyet nem tudtatok bizonyítani, ugyan miért járna a fix?
 

laufer74

Újonc
2022. 11. 03.
72
130
V4 karakter
John B Bonelli
V2 karakter
John B Bonelli
Szia!

Azt követően használtam a spec parancsot, hogy megölted Scott Valenst, azaz amikor számomra a rendszer naplózta az ölést. Itt láttam egy szabálysértést amitől nyilván nem tekinthetek el. Log pedig nem bizonyítja, hogy ki és milyen körülmények között károsította meg a járműveteket, főleg nem egy tűzharcban, de ezt le is írtam.

TL;DR nem értem a felháborodást.

Edit: Na vajon miért fixelem meg? Mert a halála után szétlőtted a kerekeit. Ellenben ti ilyet nem tudtatok bizonyítani, ugyan miért járna a fix?
Tiszta sor, tk-san oda geteltem én magam az E60-at. Ebben teljesen igazad van.. :D 1 kérdést nem tettél fel Scotnak, hogy ő lőtte e tk-ra az autót. Hidd el, hogy bevallotta volna.. :D
 

aDominik

Miniszterelnök úr..
2021. 04. 07.
106
143
• Debrecen
V4 karakter
Noah Hyland
LV karakter
Mason Hyland
V2 karakter
Scott Valens
Mélyen tisztelt honfitársak, szép estét! Amint látom említve vagyok a panaszban. Figyelmes lettem arra hogy körözött Bmw m5 e60, 4 sávos felé haladt. Ezért kinéztem oda hátha meglátom. Intézkedés alá vontam, ezáltal, egy tűzharc alakult ki, engem két oldalról lőttek. John B Bonelli, a jármű mögött állt a feje kilógott a kocsi mögül, nyilván lőttem rá is, néhány lőszer eltalálta a járművet is. Viszont egy tűzharcban igazán ritka az hogy egy járművet ne találjon el egy darab lőszer sem, amit fedezékként használunk. Nekem egyáltalán nem az volt a célom hogy az autóitok totálkárosak legyenek. Viszont miután meghaltam és van azaz adott animáció hogy "megyek fel a mennybe" :) ott láttam hogy valaki kilőtte a kocsim kerekeit, gőzöm sincs milyen indokkal! További szép estét.
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: laufer74 és Hohesz

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Miért érzed magad ennyire vérig sértve, mert kaptál egy jogos büntetést? Te is elmondtad, hogy direkt, ok nélkül lőtted azt az autót. Ezentúl a saját igazad bizonyításáért majdhogynem el is várom, hogy videót indíts, ha ennyire zavar a dolog. Ne érezd magad kicsit se ártatlannak, ebben az ügyben egyedül te voltál a bizonyítottan hibás. Találgatásra nem alapozunk, ha van olyan bizonyítékod ami alapján egyértelmű, hogy Scott Valens vagy egy másik ember lőtte az autódat annak érdekében, hogy TK-s legyen akkor azt továbbítsd az adminnak és intézkedni fog. Te a bűnösségedet próbáltad takarni azzal, hogy másra is mutogattál 0 bizonyíték birtokában.

Aki fedezéknek használja az autóját, ne csodálkozzon ha az autót éri a lövedékek egy része. Szerintem ez a legtöbb ember számára eddig is egyértelmű volt. Én is tisztában vagyok vele, hogy a lövöldözők egy (elég nagy) része abban találja örömét, hogy mással próbál kiszúrni, de vegyétek tudomásul, hogy nem vághatjuk be az összes olyan embert büntetésbe, akit te úgy vélsz, hogy kilőhette a kerekedet meg meglőhette az autódat. Készíts videót, és ha lesz ilyen akkor küldd át. Ha pedig a bizonyíték ellenében sem kapja meg az illető a neki járó büntetést,akkor lehet reklamálni.

Jogtalan a panaszod.​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.