John B Bonelli>Markk #Smoky

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

laufer74

Újonc
2022. 11. 03.
72
130
V4 karakter
John B Bonelli
V2 karakter
John B Bonelli
v2-adminpk-logo.png


Játékos (IG) neved:
John B Bonelli

Panaszolt fél admin neve:
Markk

Panasz pontos megfogalmazása:
Nem jól kezelt ügy.

Bizonyítékok:

Megjegyzés:
Sziasztok. Olyan problémával jöttem ide, hogy "Markk" nem jól kezelte a mai admin ügyet. Ma este 17:30 körül kezdődött nálunk egy RP. (Irish) ATM-et szerettünk volna menni, ahova oda is értünk biztonságosan, (BB gyár melletti ATM) Amikor oda értünk, nem sokkal később, (Pár perc) BB gyárral szembeni hegyen, 2 rs7 volt, amit Alberto frakció társam látott is, fel is ment nyilván. Majd egyre többen gyülekeztek körbe körbe gyár körül, és köröztek, illetve jöttek utánunk autóval, miközben körbe néztünk. Majd, első lövéseket leadták. és kilőtték Paula C Corodilla frakció társunkat. Utána végig ment a tűzharc, irish>PD között, autokból, illetve valamikor pedig megállva. Körülbelül 7-8 autó lehetett ott, fogalmam sincs már, de sokan voltak. 18:15 körül talán, fogalmam sincs, console szerint pd-től kideríthető, ki lett lőve egy autóból egy pd-s. (Azt hiszem rs7-el volt. ) Akim Vasiliev az ic neve. Majd utána, rp végezetével nem találtunk senkit már, és tőlünk sem volt bajban senki, én kiléptem. Majd Facebookon szólt utána Alberto, hogy Markk keresett engem. Tudtommal, ha nem vagyok elérhető, pk formájában lehet megtenni a panaszt. (De m1, fel léptem 19:40 körül, és szóltam Márkknak hogy itt vagyok.) Elindult az adminügy, elmondtam ugyanezt a storyt, és azt is, hogy nem tudjuk megkülömböztetni semelyik rs7-et, ha oda jön arra a részre, ahol éppen tüzharc van. (Log alapján pd-től látszik biztosan, hogy ki mikor halt meg, erősítések, stb. ) És emiatt, mert kilőttem, kaptam 90 perc MG jailt. Ami szerintem nem jogos, de persze nyilván itt erre a dologra születik döntés.

Részemről a log, ahonnét indult: https://pastebin.com/05enFy6n
PD-től akire emlékszem, Denko Kuznetsov, Robinson John, illetve a jelenlegi sértett, Akim Vasiliev. De rajtuk kivül, legalább 5 pd még biztosan volt.
Azt még hozzá tenném, hogy admin ügy alatt, kicsikét már flegma lettem, mivel kezdtem felhúzni magam, hogy sem egy l og nincs átnézve, semmi, csak egy videó, amiben az látszik, hogy ki lettek lőve. Ezért utólag elnézést kérek, azért akár a jailt elfogadom.
 

m4rkk

Újonc
Támogató
2019. 02. 01.
66
58
V4 karakter
Lester E Restel
LV karakter
Flavio Tello
V2 karakter
Aya Rios
Szia, mint ahogy elmondtam IG, kaptam egy videót miszerint ti ki lőttétek Denko-t. (Denko Kuznetsov és Akim Vasiliev ugyan az az egy személy csak ál névvel.) Ügyintézés alatt neked is ugyan úgy elküldtem a videót(https://streamable.com/ea7xaw) amin látszik, hogy nem volt ott már semmiféle akció se. Te felhoztad hogy 3 fehér RS7 volt ott, miről kiderült, hogy csak 2 darab volt ott ténylegesen. Ezek után elkezdtetek egy tűzharcot, amit ti nyertetek meg. A két fehér RS7-el rendvédelmisek voltak(Robinson_John és Monjiro_Sado) akiket megöltetek. Ilyenkor még Denko sehol se volt, majd ~2 perccel később ért csak oda az utolsó rendvédelmis meghalta után, de még nem is a lövöldözés helyszínére ment, csak simán a gyár mellett ahol ti már rögtön pulloztatok rá. Ezt azzal indokoltad, hogy azért lőttetek rá, mivel fehér RS7-el volt ott és folyamat körözgetett. (Ekkor már meghalt az a két fehér RS7-s akik ott voltak és még nem volt amikor elkezdtétek a lövöldözést.) Ezt a részét azért nem tudom elhinni hisz te is ugyan úgy ott voltál a lövöldözésen ahol az általad említett fehér rs7-ek meghaltak. Ahhoz a stílushoz amit képviseltél OOC chaten, nem is fűzök semmit. (A teljes egész videót, ha kéri az ügyintéző adminisztrátor eltudom küldeni, de ez is tartalmazza a lényeget.)
 

laufer74

Újonc
2022. 11. 03.
72
130
V4 karakter
John B Bonelli
V2 karakter
John B Bonelli
Szia, mint ahogy elmondtam IG, kaptam egy videót miszerint ti ki lőttétek Denko-t. (Denko Kuznetsov és Akim Vasiliev ugyan az az egy személy csak ál névvel.) Ügyintézés alatt neked is ugyan úgy elküldtem a videót(https://streamable.com/ea7xaw) amin látszik, hogy nem volt ott már semmiféle akció se. Te felhoztad hogy 3 fehér RS7 volt ott, miről kiderült, hogy csak 2 darab volt ott ténylegesen. Ezek után elkezdtetek egy tűzharcot, amit ti nyertetek meg. A két fehér RS7-el rendvédelmisek voltak(Robinson_John és Monjiro_Sado) akiket megöltetek. Ilyenkor még Denko sehol se volt, majd ~2 perccel később ért csak oda az utolsó rendvédelmis meghalta után, de még nem is a lövöldözés helyszínére ment, csak simán a gyár mellett ahol ti már rögtön pulloztatok rá. Ezt azzal indokoltad, hogy azért lőttetek rá, mivel fehér RS7-el volt ott és folyamat körözgetett. (Ekkor már meghalt az a két fehér RS7-s akik ott voltak és még nem volt amikor elkezdtétek a lövöldözést.) Ezt a részét azért nem tudom elhinni hisz te is ugyan úgy ott voltál a lövöldözésen ahol az általad említett fehér rs7-ek meghaltak. Ahhoz a stílushoz amit képviseltél OOC chaten, nem is fűzök semmit. (A teljes egész videót, ha kéri az ügyintéző adminisztrátor eltudom küldeni, de ez is tartalmazza a lényeget.)
Ooc stílusra kitertem én magam is, tiszta sor. Várom az ügyintéző admin válaszát. Köszönöm.
 

Smoky.

👻
FőAdmin
v2
2019. 12. 05.
276
457
V4 karakter
Matteo Capella
LV karakter
Dolivo Marlowe
V2 karakter
Dolivo Marlowe
Sziasztok!

Én fogom bírálni a PK-t átolvasás után. Kérlek küldd el a teljes videót markk és ha van egyéb bizonyíték azt is várom privátban.

Edit: Logok és a videó alapján a következő meglátásaim lettek:
-Jhon B Bonelli részéről MG történt, az ügy ezen részében markk helyesen járt el, azonban a városban való pullozást nem vette figyelembe amit Jhon követett el. Viszont mivel logokat nem kért el az ügy során a jobb áttekintés érdekében ezért pár dologról nem esett szó. Mégpedig az RP közben való fixkártya használatáról, amit szintúgy Jhon B Bonelli követett el egy korábbi feltehetőleges ütközésnél. OOC stílust nem vettem észre a logoban viszont több alkalomban is a burkolt PK-val való fenyegetőzést észleltem.

Szankciót osztottam a szerveren Jhon B Bonelli számára.
Markk-ot szóbeli figyelmeztetésben részesítem a nem teljeskörű ügyintézés miatt.
Marcii (Aydogan Demirkol) részét az ügyben TS-en intéztem vele.
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.