John Alter jelentkezési lapja.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

sanyiih

Újonc
2023. 03. 10.
61
24
V4 karakter
John_Alter
LV karakter
John_Alter
V2 karakter
John_Alter
w6Ne5V1.png
fejlec.png

IC rész.

fejlec.png

Személyes Adatok



Vezetéknév:<Alter>
Középső név:<->
Keresztnév:<John>
Születési hely és idő:<2002.09.26 Las Venturas>
Bejelentett lakcím vagy tartózkodási hely:
<->
Állampolgárság(ok):
<Német,Amerikai>
Nem:

Férfi [ x ]
Nő [ ]

Végzettség


Legmagasabb iskolai végzettség:
<Egyetem>
Intézmény neve, ahol tanulmányi eredmények megszerezte:
<Las Venturas Egyetem>

Foglalkoztatottság



Előző munkahelye:
< - >
Munkaviszony kezdete és vége:
< ->
Munkaköri leírás:
< - >
Miért távozott előző munkahelyéről:
< ->

fejlec.png

OOC rész.

fejlec.png
Neved:<Sándor>
Életkorod:< 15>
Mióta Játszol a See Game System szerverein?
<4 éve. >

Mesélj magadról:
< Egy tisztelettudó,törvényeket betartó fiatalember vagyok,aki soha nem ártana senkinek és mindig is érdekelte az RP világa.>
Mesélj a karakteredről:
<John,teljes nevén John Alter,aki elkaszinózta mindenét,de megbánta,abbahagyta és most a semmivel nekivág az életnek újra, pozitivan áll a dolgokhoz és tudja bármire képes,gyerekkora óta orvos akart lenni,jól bán az emberekkel,illegális dolgokba is belement,de végül abbahagyta azt is,mindenből a legjobbat akarja kihozni.>
Milyen frakciókban voltál eddig? Meddig voltál ott és miért hagytad ott? Ha nem voltál még frakcióban miért nem?
< v3-as mentős frakcióban,most is tagja vagyok,csak bant kaptam oda nem figyelésemért. >
Milyen tapasztalataid vannak egészségügyi RP-vel kapcsolatban? Voltál már egészségügyi frakció tagja?
<V3-an voltam,nagyon tetszik,mindenféle RP-t bevonok amit csak lehet.>
Mi motivált hogy hozzánk jelentkezz?
<Nagyon szeretem a mentősök RP-jét,pénz nem érdekel annyira,inkább az élmény.>
Csatolj UCP képet az adminjailekről illetve bannokról valamint a volt neveidről és a szerveren eltöltött perceidről:

<Nem tudok képet.>
fejlec.png

Egészségügyi kérdések.

fejlec.png


Milyen gyógyszerbeviteli utakat ismer? Soroljon fel minél többet.
<oralis,sublingualis,intranasalis,inhalációs,rectalis,intramuscularis,intravénás,intraossealis.>
Írja le röviden, vázlatpontokban a laikus újraélesztés menetét.
<Légzés hiányában nem lehet hatásos keringése a betegnek, így azonnal meg kell kezdeni az újraélesztést a mellkaskompressziókkal (30 mellkaskompresszió). A légzés pótlására 2 befújás következik, mintegy 400-500 ml levegőt fújunk a beteg szájába vagy orrába. Befújásnál figyeljük a mellkas emelkedését és süllyedését.>
Egy autóbaleset szemtanúja, a sérült segítségére siet. A járműben egy középkorú férfi ül, öve nem volt bekötve ennek hatására erősen beverte a fejét, amely homlokánál enyhén vérzik és dagadt, eszméletét elvesztette, mit tenne ebben az esetben?
<Óvatosan kivenném a sérültet,megnézném lélegzik-e,mull lappal letörlöm a vért,gyógyszert adok neki és gyorsan beviszem a kórházba,ellátom és ha magához tér megnézem minden rendben van-e és megmondom hogy jöjjön vissza,ha nem érzi jól magát.>


JELENTKEZÉSEMMEL ELFOGADOM A FRAKCIÓSZABÁLYZAT ÖSSZES PONTJÁT ÉS IGAZOLOM HOGY A LAP AZ ÉN SZELLEMI TERMÉKEM.
Kelt: éééé.hh.nn.
Aláírás: Aláírás helye
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.