Johhny Anderson(helyette) -Kamion ötletek

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

aSimon

Újonc
2020. 09. 25.
51
43
20
Wien
LV karakter
Wyatt_Ortega
v2-fejleszt_-logo.png


Játékos (IG) neved:
< Johhny Anderson(helyette) >

Ötleted:
< Egyedi kamion/kamin vétel >

Megjegyzés:
< Üdvözletem, szép napot! Szeretnék egy ötlettel előállni az admin team, illetve a fejlesztők elé! Szerintem meglehetne azt oldani, hogy lehessen kamiont venni. Ezzel együtt az utakon nem csak a sima megszokott kamion/kamionok mennek. Egyedi kinézetek, lámpákkal lehetnének felszerelni illetve motorilag is fel lehetne fejleszteni őket. Ezekkel a kamionokkal lehetne elvégezni a munkákat ugyan úgy, de egy kicsit színesebb lenne a meló. Illetve is a mostani kamionokat (amiket a munkához kapunk) bérelni lehetne egy X összegért, amit ha épségben viszünk vissza akkor vissza kapjuk a bérleti díjat, de ha törötten, esetleg rommá tört kamiont viszünk vissza akkor a szerelési díjat pluszba ki kell fizetni. >

Alax válasza:
Mintát javítottam!
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: krts

Tata

Újonc
2020. 01. 05.
42
49
LV karakter
Jhon Cidder
V2 karakter
Maksimilian Grgurovic
Fuh, hát jól összeírtad, viszont az én véleményemet az alábbiakkal idézném:

Nein, nein, nein, nein, nein...., nein!

Elegendő kárt okoznak a száguldozó benzinszállítók is.
+ Éppen elegendő pénzt lehet kiszedni abból a munkából így is a frakciók kárára...
Egyet értek, nem valami jó volna ha még a kamional is száguldoznának az utakon!
 

#Bálint#

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 10.
428
288
26
V4 karakter
Murakami Rui Misurugi
Én már kideztem egyszer a vezetőséget hogy lehet e venni kamiont, és akkor azt mondták hogy nem. De azért ha lehetne én is vennék párat :):):)
 
  • Tetszik
Reactions: aSimon

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Heló heló sziasztok! Nem értek hozzá, de nem úgy van hogy ha akarnánk például most egy-két új kamiont akkor azokat a modokat be kell tenni alap gta sa járművekre? Mert ha így van, nem hiszem hogy lenne elegendő modnak helye.

Egyébként ha másfelől közelítjük meg a dolgokat, és eltöltünk vele egy kis időt a kigondolására, akár jól is lehetne kivitelezni.

De így ilyen formában Nem Támogatom!
 
  • Vicces
Reactions: Carter

Jhnny

serbian street fighter
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 614
2 489
LV karakter
sean.fraser
A játék neve "Multi Theft Auto", nem pedig "Euro Truck Simulator 2".
Fölösleges kamionokat "venni", igy is ha valaki nagyobb szintű (pl. 45 fölött) akkor DPD-Amazonnál 2perc alatt 450ezer.. Ha bejönne ez a kamion vásárlás téma akkor pedig kevesebb mint 2perc lenne, és SF-ben csak azt látnád,hogy 300-al elszáguldozik a kamion melletted.
Röviden, és tömören.. Fölösleges.
 

Balage.

Az év Adminisztrátora | 2022
2020. 05. 25.
1 519
3 614
Pécs
V2 karakter
Balage Guerrini
Az ötlettel egy baj van:
Nincs értelme, hisz felveszed a kamiont a depóban, és kész.
Ha be is kerülne, nem sok értelme lenne, hisz ezeknek a tuningolása eléggé irreális. (ok, IRL is vannak tuning kamionok, de elenyésző mennyiségben) Nem gondolom, hogy akár 100 fölött is kéne közlekedni ezekkel a gépekkel, hisz IRL is le vannak limitelve 90 km/h-ra.

Gondolom a vezetőség sem akar filmbeillő mutatványokat látni kamionnal. :D
 

aSimon

Újonc
2020. 09. 25.
51
43
20
Wien
LV karakter
Wyatt_Ortega
Igazából nem az én ötletem volt , mivel a srác nemtudta ,hogy hogyan kell ezért gondoltam,hogy segitek neki,és inkább nyitok helyette 1-et. A poszthoz nem fűzök semmiféle tiltakozást, és egyéb szituáció barátai. :)
 
  • Tetszik
Reactions: Balage.

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
Előttem hozzászólók leírták amelyet én is letudok ez ügyben írni. A másik, hogy nagyobb fejlesztői munka kellene hozzá, hiszen munkajárművet érzékel a kamionos npc, és ha nincs a közelbe a munkajármű akkor nem tudsz pótot felvenni, ha oda mennél egy saját kamionnal jelenleg nem adna pótot. Rengeteg kamion lenne, ellopnák őket, mert a leadó helynél nem lehetséges mindig a lezárása, mert sok jármű van egy helyen, szerintem ezáltal rengeteg admin ügyet is okozna. Szerintem ha ppzni sem lehetett eddig, akkor ilyen formában még annyira se fog bekerülni, ami szerintem nem is olyan nagy probléma.
Én is elég régóta a kamionos munkát választom és azzal dolgozok, de szerintem elég lenne, ha a mostani update bugjait kijavítanák és ennyi. 2-3 hetente jön kamionos munkára valami frissítés mostanság, amely nem probléma, csak a játékosok sosem elégednek meg vele, nem tudom miért. Most már inkább a többi munka javításán, fejlesztésén, fizetés emelésén kellene gondolkodni játékos részről is. Kamionos munkával már annyi ötlet, fejlesztési kérelem íródik, hogy lehet a végkifejlet oda jut, hogy a kamion legyen önműködő és csak adja a pénzt... Örüljünk hogy most fejlesztve lett , a bugok javításra kerüljenek, aztán kapjon a többi munka, egyéb legális frakció is ráncfelvarrást.
 
  • Imádom
  • Tetszik
Reactions: Carter és Balage.

R3HABS

Game Admin 2
2019. 02. 02.
459
407
22
Debrecen
V4 karakter
Dave Newmann
LV karakter
Dave Newmann
V2 karakter
Lisa Beasley
Előttem sokan leírták hasonlóan tudok énis vélekedni.
Röviden felesleges és több kárt hozna mint hasznot.
Így is naponta több ember hív minket, hogy felborult stb stb. Munkájárművet be tudsz indítani úgy is, de civil sajátot nem. Bérelni meg felesleges, amikor alapból "bérled". Az, hogy egy tuningolt kamionok száguldanak utakon, abból csak az lenne, hogy mindenki össze vissza menne mindennek borulna fel, út szélén hagyva őket, amiből megint csak a kár része van.
 
  • Tetszik
Reactions: aSimon és Balage.

milan

Pötyögtető
Very Important Person
2019. 01. 09.
532
869
26
Szia!
Nagyon sokat agyaltunk az utóbbi idoben ezen Tamásival. Viszont se nektek, se nekunk nem lenne jó hosszútávon. Nem szeretnénk a venomos kattogó kamionokat, rózsaszín bbs felnivel, 200 -al menni a fuvarral és társait. Ez így jó ahogy van, persze a késobbiekben ez változhat. Mindenesetre szépen megírtad.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.