Johann Smith panasza Spike adminra/Takashi Kimiko játékosra.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Goatcat

Újonc
2019. 01. 13.
49
13
25
Straight Outta Bp. XVIII.Kerület
V2 karakter
Lina Szolovjov
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Johann Smith

Panaszolt fél admin neve:
Spike

Panasz pontos megfogalmazása:
Az én jailem okát elismerem,de azt nem hogy egy srác rám húzza a kormányt és ő nem kapott semmi büntetést érte.

Bizonyítékok:
https://imgur.com/a/tKJxrCq
https://imgur.com/a/KxQqSDs


Megjegyzés:
Tegnap láttam hogy több játékos is kapott abból adminjailt hogy rá húzták másra a kormányt.
Szerintem ez egy kivételezés volt.


Panaszhoz hozzászólhat:
FA/Spike/Takashi Kimiko /font]
 

Spike

Barangoló
2019. 01. 10.
97
46
23
LV karakter
Benjamin Hicks
Tudomásom szerint egy egyszerű ütközésért nemszoktunk jailt osztani, valószínűleg amire gondolsz, az a derby lehet, elmagyaráztam ooc is mit jelent.
Az, hogy takashi nekedment, az nem azt jelenti hogy direkt volt. Mindenkinek nekimentek már véletlenül a szerveren gondolom... várom a bírálást.
 

bubbi

𝗮𝗹𝘁𝗲𝗿𝗲𝗱.
2019. 01. 10.
284
244
LV karakter
kahoni.kona
Elég érdekes emberke vagy te. Nem tudsz beletörődni a jailodba és úgy érzed bosszát kell állnod de igazábül mind1-is.
 

Goatcat

Újonc
2019. 01. 13.
49
13
25
Straight Outta Bp. XVIII.Kerület
V2 karakter
Lina Szolovjov
Tudomásom szerint egy egyszerű ütközésért nemszoktunk jailt osztani, valószínűleg amire gondolsz, az a derby lehet, elmagyaráztam ooc is mit jelent.
Az, hogy takashi nekedment, az nem azt jelenti hogy direkt volt. Mindenkinek nekimentek már véletlenül a szerveren gondolom... várom a bírálást.
Ha véletlen jött volna nekem akkor nem nyomta volna tövig az "A" betűt és nem szemelt volna ki akkor már messziről.
Erőszakosan át jött a jobboldali sávból az enyémbe,csak azért hogy nekem jöjjön.
 

bubbi

𝗮𝗹𝘁𝗲𝗿𝗲𝗱.
2019. 01. 10.
284
244
LV karakter
kahoni.kona
Nem értelek akkor sem. Ha van valami IRL hogy bejönnek a szülei a szobába PL! Akkor most jail kellene kapnia mert elengedte a billentyűzetet és nekedment? :O
 

Spike

Barangoló
2019. 01. 10.
97
46
23
LV karakter
Benjamin Hicks
Semmi bizonyítékod nincs erre, hogy direkt volt. Egy képed van, hogy álltok egymás mellett és mindkét fél rpzett... Ez sokat nemmutat.
 

bubbi

𝗮𝗹𝘁𝗲𝗿𝗲𝗱.
2019. 01. 10.
284
244
LV karakter
kahoni.kona
Ámen. Várom a bírálást mivel már nincs mit hozzáfűznöm -_-
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
A bizonyítékaid közül 1 nem is jó url,másikon meg nem látszik semmi azon kívűl hogy rp-ztek.
Nem elég bizonyíték,ilyenért meg így nem fognak jailt adni a kis adminok.(az ooc beszélgetés sem mond sokat)
Jogtalan,zárom és helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.