Johan D Burnett Panasza.

Johan

#Johan#V3#Admin
Támogató
2019. 01. 10.
117
333
24
V4 karakter
Riccardo Rossi//Johan
LV karakter
Riccardo Pellegrini //Johan
V2 karakter
Johan Bryan//Johan
1.) IC részlegben, ha OOC dolgot írsz tartalmaznia kell a (( )) jelet! Büntetés: 20 büntetőpont. - Muurayi


fontos.png


Panasztevő neve:
sckkicon.png
Johan D Burnett
sckkicon.png


Panasztevő elérhetősége:
sckkicon.png
+38-76-341-2342
sckkicon.png


Panaszra tett személy neve vagy általa használt autó rendszáma:
sckkicon.png
Sajnos nincs információm erről.
sckkicon.png


Panasz részletes leírása:
sckkicon.png
2024.06.21 9:07-kor hívtam egy taxit [[2024-06-21 09:07:50] [Output] : [SeeMTA - Siker]: Sikeresen kihívtad a szervezetet.] San Fierro-ba. Közel 1 órát vártam hogy elfogadják, amikor ez megtörtént, gondolom meglátta a sofőr kolléga, hova is kell jönni-e és rögtön törölte a hívásomat, nem tudom milyen okból.Szerintem valahogy nincs rendjén ha már az ember 1 órát vár, majd törlik a hívását. ((
[2024-06-21 10:03:48] [Output] : [SeeMTA - Siker]: Elfogadták a következő hívásod: Taxi.
[2024-06-21 10:04:00] [Output] : [SeeMTA - Figyelmeztetés]: Törölték a következő hívásod: Taxi.
Nem voltam interiorban, kint álltam az utcán.))
Szeretnék egy felülvizsgálatot ez ügyben ha kérhetném, Köszönöm ha foglalkoznak ezzel az ügyel, én nem akarok senkinek rosszat, de nem szeretném ha más is így járna.
sckkicon.png


 
  • Tetszik
  • Menő
Reactions: Néma és BMarko7

Galvez

Pletykafészek
Támogató
2019. 04. 05.
849
1 276
V4 karakter
Lydia Hailstorm
LV karakter
Stacy Redwood
V2 karakter
Sarah Blake👩‍🌾
Szia!
Én vagyok a fent meg nem jelölt sofőr!
Első körben szeretnék elnézést kérni a kellemetlenségért!
Amikor felléptem, felvettem a szolit, elfogadtam a hívást, majd láttam hogy közel 1 órás volt a hívásod, az esetek 99%-ában 1 óra alatt vagy eljutnak oda a hívók ahova szeretnének, és közlik h nem kell már, vagy 20-30 perces afkokkal szoktam találkozni. Jelen esetben te vagy az 1%, aki várt 1 órát. Mivel voltak frissebb hívások is, azokat helyeztem fókuszba. De a lehetőség számodra is adott, hogy ha törlik a hívásod hasonló okból, akkor újra hívhatsz bennünket, és nem kerül lemondásra.
Az pedig, hogy SF-ből hívtál, nem befolyásol semmit, szimplán csak racionális akartam lenni.
Elnézést kérek még egyszer a kellemetlenségért amit okoztam neked!
 
  • Imádom
Reactions: Pettyes és HVCsano

TheAreJee

Újonc
2023. 04. 05.
36
45
V4 karakter
Peter O Grady

Tisztelt Johan D Burnett!​


Központunk bizottsága panaszát elolvasta, azt részletesen megvitatta, döntését meghozta.

Tekintetbe véve azon tényt hogy, panaszában nem tudott más felet megjelölni ill. ebben az esetben nem élt azzal hogy, panaszát a központ ellen nyissa így ezt nem tudjuk kezelni.

Továbbiakban központunk minden munkavállalónk és maga nevében szíves elnézését kéri ezen kellemetlenségért, igyekszünk az ehhez hasonló esetek számát minimálisra csökkenteni, azokat teljesen megszüntetni.

Köszönjük panaszába fektetett idejét, normális hangnemben való kommunikációát.
Amennyibben a bizottságunk döntése önnek nem megfelelő, vagy netán az ügyet tovább szeretné vinni, kérjük azt egy új panasz formájában tegye.

Üdvözlettel,
See City Közlekedési Központ
2024.06.28. 23:11
 
  • Hűha
Reactions: Néma