Jogtalan lefoglalás

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nina Gisbert

Újonc
2021. 07. 11.
19
38
V4 karakter
Orosz Marcell
logo3-2.png




Panasztétel: Gépjármű jogszerűtlen lefoglalásáról

Teljes neve: Nina Gisbert
Lakcíme: ((Bocsánat, de utcát nem tudom, hogy hol lehet látni a lakcímet. HázID:26400))
Telefonos elérhetősége: +38-76-582-3982
Gépjármű rendszáma: FSTASFCK
Gépjármű alvázszáma ((ID)): 190082
Gépjármű típusa: Bugatti Chiron
Gépjármű elszállításának dátuma: 2024.07.11.
A panasz részletes kifejtése:
Tisztelt Parkolás Felügyelet!
A BMS melletti benzinkúton a parkolóba hagytam az autómat, szabályosan a vonalak közé beparkolva a nap folyamán, körülbelül 15:00-kor, mert nem volt elérhető szerelő a helyszínen. Majd később kaptam az üzenetet, hogy lefoglalták az autómat, amit teljesen oktalannak tekintek, és most hogy kiváltottam, még az állapota is romlott. 2 db lyukas kerék miatt mentem BMS-be, és egy teljesen totálkáros, tönkrement akkumulátoros, feketén füstölgő motorú autót váltottam ki az este folyamán! Vissza szeretném igényelni a kiváltás árát, mely 39.000$ volt, ezek mellett igényelném, hogy legalább a motor és az akkumulátor szerelését állják, hiszen én NEM totálkárosan hagytam ott az autómat.
Megjegyzés: Amennyiben nem értenek egyet, kérem mielőbb írjanak. Köszönöm az idejüket, és előre is köszönöm a választ.
 

fazo83

Pötyögtető
Támogató
2020. 06. 07.
452
410
41
V4 karakter
Dr Dante Colleoni
Szép estét!

A járművet @Kangiten Kishimoto foglalta le, a jelentés itt található.
See City Parkolási Szabályzata és a BTK is egyértelműen rendelkezik arról, hogy lerobbant jármű közterületen történő tárolása tilos.
A jelentéshez csatolt fotón jól kivehető a fekete füst már a lefoglalás előtt, így a károsodás már a lefoglalást megelőzően fennállt, illetve ezért lett elszállítva.

Tisztelettel:
Dr Dante Colleoni
operatív igazgató
Parkolás Felügyelet
 

Nina Gisbert

Újonc
2021. 07. 11.
19
38
V4 karakter
Orosz Marcell
((Bocsi, hogy ooc-hoz kell folyamodnom, de szerintem akkor az szerintem összebuggolt valamivel, mert más elem nem tört rajta, csak a motor és az aksi nullázódott))
 

fazo83

Pötyögtető
Támogató
2020. 06. 07.
452
410
41
V4 karakter
Dr Dante Colleoni
((Lehetséges. Sajnos ezzel mi nem tudunk mit kezdeni. Nem tudjuk azt vizsgálni, hogy melyik autó miért TK-s, hogy került pl. az út közepére vagy bármilyen más szabálytalan pozícióba. És pontosan az összebugolások lehetőségének csökkentése miatt visszük el a TK-s kocsikat. Ezért lett ez az IC szabálypont bevezetve.))
 
  • Tetszik
Reactions: Nina Gisbert

aCullenBoi

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 11. 16.
797
220
23
Tolna megye
youtube.com
V4 karakter
Cullen P Muzbi
LV karakter
Stefano Hicks
V2 karakter
Parko D Johnson
Szép estét!

A panaszra a panasztevő fél által nem érkezett további válasz 48 óra eltelte után sem.
A panasz a fentebb leírtak alapján jogtalan.

Zárom.
Cullen P Muzbi
Gazdasági Igazgató
 
  • Imádom
Reactions: Nina Gisbert
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.