Jogosnak bizonyult panasz utáni kártérítés igénylése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

kenyer2

Újonc
2024. 06. 02.
5
5
V4 karakter
Alfonso Elijah
vito2023.png

🔱
‹ InGame neved ›

Armando Elijah

🔱
‹ Felhasználóneved ›

Vinrar85562

🔱
‹ Miben kell a segítségem? ›

Egy 50.000 dollár feletti átvágás miatt nyitott panasz jogosnak bizonyult, és admin tanácsára kerestelek fel kártérítés igénylésével. 2 embernek (Armando Elijah és Austin Blake IC nevek) fejenkénti 350.000 dollárról van szó, amely a csatolt pk-ban a videón tökéletesen látszik. Amennyiben szükséges ide is tudom csatolni az sms-t amiben megegyeztünk a bérezésről, és a bányászásról egy felvételt, amelyen látszanak a kitermelt csillék.

🔱
‹ Bizonyíték [kép / log] ›


🔱
‹ Megjegyzés ›

-​
 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
10 067
22 687
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
milyen anyagi károd lett?
Fizettél valamit előre te vagy csak megegyeztetek egy összegben amit kapni fogtok?
 

kenyer2

Újonc
2024. 06. 02.
5
5
V4 karakter
Alfonso Elijah
milyen anyagi károd lett?
Fizettél valamit előre te vagy csak megegyeztetek egy összegben amit kapni fogtok?
nem, nem fizettem, viszont mindketten, egymástól függetlenül megegyeztünk egy csillénkénti 50.000dolláros bérezésbe, és mi a felvételen látszik hogy kitermeltünk 7 csillét, tehát fejenként 350.000 dollár ütné a markunkat.
 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
10 067
22 687
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Titeket kár nem ért különösebben.
A srác megkapta a kitiltását. Nem tudok olyan pénzt visszaadni, ahol direkten nem vagytok sérültek (nem hiányzik tőletek pénz,item)
Sajnos, itt csak annyi a teendő, hogy az illető kitiltásra került a szerverről.
 

kenyer2

Újonc
2024. 06. 02.
5
5
V4 karakter
Alfonso Elijah
Értem, tehát gyakorlatilag az időnket nem lehet szabályszerűen kárpótolni. rendben.
 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
10 067
22 687
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Kérjetek előleget, felszerelést egyéb dolgokat, azzal nagyjából kiszűrhető, hogy ki gondolja komolyan az emberek foglalkoztatását a bányában.
Sajnos olyant nem tudok visszaadni, ami nem hiányzik tőletek, mert azzal matematikailag olyant duplázok, amit nem kellene.
 

kenyer2

Újonc
2024. 06. 02.
5
5
V4 karakter
Alfonso Elijah
Igen, megértem ezt a részét, hogy gyakorlatilag a kitiltott embernél megmarad és nálunk is megjelenik, tehát nem jön ki a matek, viszont az emberkétől aki átvágott sem lehet átimportálni azt a pénzösszeget? Ugyanis IC kereteken belül megbeszéltük, tehát állt az, hogy mi meg fogjuk kapni a pénzünket.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.