Jogosítvány ötlet

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Neumann

Az év Legális Frakció leadere 2021-ben.
2019. 01. 09.
1 149
739
Sárospatak
V2 karakter
Neumann Jessica
~[Szerverrel kapcsolatos ötletek]~




Neved:

Neumann


Ötleted:

A jogosítvány is járjon le mint a személyi, vagy a forgalmi.
Illetve ha megoldható itemként bekerülne a jogosítvány.


Megjegyzés:

Nincs

 
Utoljára szerkesztve:
  • Tetszik
Reactions: bale

Steven

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 09.
170
21
Budapest
V2 karakter
Steve Gates
Jó volna ha bekerülne. És ha már jogsi, akkor lehetne item is, mint a többi irat.
 

Dave

Klaviatúra gyilkos
Veterán Globális Moderátor
LV
2019. 01. 10.
795
405
24
V4 karakter
Roland Harless
LV karakter
David Westwood
V2 karakter
Roland Harless
PD-nek illetve más rendvédelmi frakciónak biztos fontos lenne ez az itemes megoldás... Támogatom!
 

kryst0f

Pötyögtető
2019. 01. 10.
520
529
20
Toponár
LV karakter
Nixon Curry
Több RP lehetőség lenne benne, de akkor már item formájában adja a jogsit, és akkor nem kéne mindig, hogy /showlicenses ID
 

wallah

?
Very Important Person
2019. 01. 10.
223
187
LV karakter
Gustav_Vondrasek
Én nem szeretnék havonta jogsizni, nem tudom ki miként gondolja.
 

wallah

?
Very Important Person
2019. 01. 10.
223
187
LV karakter
Gustav_Vondrasek
Tudtommal eddig csak akkor kellett újracsinálni, amikor nevet váltottál, én úgy értelmezem az ötletet, hogy havonta újra szeretné csináltatni a playerekkel.
De lehet hülye vagyok, akkor elnézést.
 

Neumann

Az év Legális Frakció leadere 2021-ben.
2019. 01. 09.
1 149
739
Sárospatak
V2 karakter
Neumann Jessica
Én azt tartom nem fernek hogy a személyi igazolványt havonta meg kell újítani de, a jogosítvány elég egyetlen egyszer megcsinálni.
Sokkal jobb lenne a rendvédelem részéről hogy lejárt-e a jogosítványod vagy nem, nem csak az hogy neked van-e jogosítványod vagy nincs.
 

wallah

?
Very Important Person
2019. 01. 10.
223
187
LV karakter
Gustav_Vondrasek
"Sokkal jobb lenne a rendvédelem részéről hogy lejárt-e a jogosítványod vagy nem, nem csak az hogy neked van-e jogosítványod vagy nincs."
De semmi értelme, első alkalom után már monoton roleplay lenne csak a csekkeket osztogatni. Unalmas, és fárasztó.
 

Neumann

Az év Legális Frakció leadere 2021-ben.
2019. 01. 09.
1 149
739
Sárospatak
V2 karakter
Neumann Jessica
Én szomorúnak tartom hogy te így látod, hogy a rendőrség csak csekket osztogat, de szerintem az a monoton roleplay hogy /showlicenses és jön a válasz /do Jogosítvány van. Ettől többet nem tudnak már rá írni, mivel se lejárati dátum nincs, névhez sincs kötve, és bevonni se lehetséges. Esetleg ha ezeket meglehetne oldani akkor több RP-t látnál a rendvédelem részéről.
 
  • Tetszik
Reactions: Steven

wallah

?
Very Important Person
2019. 01. 10.
223
187
LV karakter
Gustav_Vondrasek
Én szomorúnak tartom hogy te így látod, hogy a rendőrség csak csekket osztogat, de szerintem az a monoton roleplay hogy /showlicenses és jön a válasz /do Jogosítvány van. Ettől többet nem tudnak már rá írni, mivel se lejárati dátum nincs, névhez sincs kötve, és bevonni se lehetséges. Esetleg ha ezeket meglehetne oldani akkor több RP-t látnál a rendvédelem részéről.
Nem alakít senki sem karaktert a v2-es PDből tudtommal, inkább azzal kellene foglalkozni, mint az item jogsival.
 

bale

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
284
147
LV karakter
nathan kane
Úgy lenne jó, ha itemként lenne jelen, és lehetne hosszabítani, vagyis újítani.
 

Neumann

Az év Legális Frakció leadere 2021-ben.
2019. 01. 09.
1 149
739
Sárospatak
V2 karakter
Neumann Jessica
Nem alakít senki sem karaktert a v2-es PDből tudtommal, inkább azzal kellene foglalkozni, mint az item jogsival.
Nem fogok veszekedni, nem látsz bele a dolgokba mélyebben akkor ne kezd el a dobálózást. Ne te mond meg kérlek hogy én mivel foglalkozzak, elég sok mindennel foglalkozok ami a rendőrséggel kapcsolatos, hisz ez a dolgom. Bármi problémád van továbbra is várom PÜ-ben , mivel ez az ötlet nem erre van nyitva.
 

bubbi

𝗮𝗹𝘁𝗲𝗿𝗲𝗱.
2019. 01. 10.
284
244
LV karakter
kahoni.kona
Szerintem meg ne akarjunk V2-ből V3-at csinálni mivel már nagyon arra hajaz.
 

Steven

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 09.
170
21
Budapest
V2 karakter
Steve Gates
Az miért V2-ből V3 csinálás, hogy valami realisztikusabb lesz, vagy esetleg egy plusz RP lehetőséget hozna a szerverre? Azért mert ez a V2, attól még fejleszteni lehet. Továbbá az ötletben nem volt megelítve az, hogy egy az egyben V3-ról kell áthozni a rendszert.
 

wallah

?
Very Important Person
2019. 01. 10.
223
187
LV karakter
Gustav_Vondrasek
Steven, fejtsd mar ki, ot sorban osszefuggo mondatokban, hogy mifele rp lehetosegrol beszelsz.
 

MateuszHun

Újonc
2019. 01. 10.
21
3
Bécs
LV karakter
Johny Kensy
V2 karakter
Lee Hang Shao
Btw azért lett létrehozva v2 hogyha valaki nem szereti a változást v3 Ra vagy más okokból az ide jöhessen és ez az ötlet egy pontos funkciója v3 nak mármint ez pontosan v3 as dolog ez nem kitalált csak v3 at megnézted hmm mondjuk ezt írjuk már be ötletnek v2 ön. Abban mi plusz rp hogy itemed van parancs helyett ? Rohadtul lehet rpzni a showlicenset is csak más kérdés hogy nem mindenki csinálja.
 

Florex

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
31
50
LV karakter
Jimmy Damaro
A rendvédelemnek egy kicsit bővitené az RP-jét az itemes jogosítvány. Nagyon adnám. Támogatom!
 

Steven

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 09.
170
21
Budapest
V2 karakter
Steve Gates
Elsősorban kis újdonságot hozna az igazoltatásokba... A jogosítvány bevonásra gondoltam, mint plusz RP lehetőség. Egy nagyobb kihágás esetén bevonásra kerülne a jogosítvány X időre. Továbbá a kezdőknek is egyszerűbb lenne, mint mostani a showlicenses megoldás.
 
  • Tetszik
Reactions: -Kéri-
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.