[Jogos] Sage Arturó --> #4556 azonosítóval rendelkező szerelő

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Isaacos

Fórum Császár
Támogató
2021. 03. 27.
1 696
2 122
24
Erdély
LV karakter
Roel Selman
Jesse-Car-Service-logo2.png


[ I.] Személyes adatok:
Név: Sage Arturo

Születési hely, idő: Las Venturas, 1993.10.25
Bejelentett lakcím: BlueBerry 2.
Telefonszám: +38-76-706-3441

[ II.] Kollégánk adatai:
Név: Ismeretlen
Azonosító szám: 4556
Beosztás: Ismeretlen


[ III.] Panasztétel oka, részletei:
Részletes leírás: Üdvözlet, kedves olvasó. Tegnapi este/éjszaka szerelőtelepre vonultam, helyrepofozni az autómat. Két szerelő volt a telepen, egyik épp autót szerelt, a fent említett azonosítójú szerelő pedig bent a telepen, több tíz percen keresztül civilekkel társalgott, a sor meg állt. Mikor megkértem, hogy haladjon, mivel szereltetni szeretnék, dúrva-sértő szavakkal válaszolt vissza. Rádióban beszélni kezdett, hogy senki ne szerelje a sorban álló hondát, mivel ő azt mondja. Kisebb szóváltá után a vele egy időben szerelő kollegával is dúrván bánt, szidalmazta őt. Pár tíz perc után egy másik autómat hoztam szerelni, első voltam a sorban.Ő az autó előtt állt és telefonozott. Rászóltam, hogy nem bánnám, ha a munkáját végezné, majd azt állította, hogy zárva vannak. Mondom neki, akkor öltözz át, ne várjon az ember hiába. Erre bepattant egy céges autóba és ott ült, kb tíz percen keresztül.Amit végül a bejárat elé húzott, majd autójával eltűnt.Hozzá fűzném azt is, hogy többször is ismételte, hogy van még két másik telep, menjek oda, mert ő nem enged be.
Bizonyíték: A telepen lévő kamerákat használnám fel, bizonyíték képpen.
Egyéb: Nem hinném, hogy egy ilyen dolgozó fényesebbé tenné a Jesse telepet. Sőt, ellenkezőleg.
 

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
656
708
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Tisztelt Sage Arturo!

Tájékoztatjuk, hogy a Jesse Car Service adminisztratív csapata felülvizsgálta az ön által benyújtott panaszt.
A panasz felülvizsgálatának eredménye jogos lett így a panaszban megjelölt kollégánkat szóbeli figyelmeztetésben részesítettük.

Megjegyzés: Fent említett azonosítóval rendelkező kollégánk a mai nap folyamán már meg kapta a figyelmeztetést, a panaszt jogosnak találtuk viszont újabb figyelmeztetés nem került be írásra.


Tisztelettel,
Dave-Kennedy-al-r-s.png
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.