[Jogos] Melodi M Brassco --> Isaac Walter Uso

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Martin639

Barangoló
2019. 11. 22.
118
54
LV karakter
Jake Nikolas
Jesse-Car-Service-logo2.png


[ I.] Személyes adatok:
Név: Melodi M Brassco

Születési hely, idő: 1998.11.18
Bejelentett lakcím: Las Venturas Park Street 23
Telefonszám: +38-76-340-1762

[ II.] Kollégánk adatai:
Név: Isaac Walter Uso
Azonosító szám: 6663
Beosztás: Vezető Szerelő


[ III.] Panasztétel oka, részletei:
Részletes leírás: Monoton RP, nem válaszol az IC re, szó szerint olyan mintha nem is létezne, megkérem hogy néze át az autót mert villog a check engine majd annyit tesz beül kiolvasás nélkül törli a check enginet, utána mondta hogy már nem villog, utána megkértem mégegyszer hogy néze át, átnézte a felfügesztés, a kéréseimre átnézte az összes többit megkérdezem motorikusan van-e baja, felnyitja de én azt nem látom hogy hány % vagy van-e baja, megnézni át ad egy szerelési ajánlatot és semmit nem IC-z hogy még elmegy vagy hamarosan kell cserélni és ott vagyok elmentem szerelőhöz de nem tudom mi a baja a kocsimnak... föleg úgy hogy a check enginet és úgy kellett kérnem hogy törölje ki és még ki se engedet de már engedte a másik kocsit, és látszik hogy sietni probál de nagyon elkapkodja a munkát föleg úgy hogy semmit nem is szolal meg vagy nem is mond semmit
Bizonyíték: https://pastebin.com/yquDy1uM
Egyéb: nem azzal van a bajom hogy monoton RP-zik csak ne az legyen az szerelő RP je, hogy üdv, mit szerelhetek, meg hogy viszlát, hanem úgy tudom napszaknak megfelelöen köszöni, meg a másik ha kérdezek valamit akkor ne úgy keljen már rátukmálni hogy válaszoljon, föleg úgy hogy Vezető szerelő tehát több ideje van már a frakiba, és a másik hogy ne nekem keljen már civilként mondanom neki hogy ezt kifelejtete vagy stb-stb.
 

Martin639

Barangoló
2019. 11. 22.
118
54
LV karakter
Jake Nikolas
2.) Tilos a dupla, tripla hozzászólás! - rajna
UI: Most néztem azt hogy megkértem arra hogy cserélje ki a gumikat nyári profira, majd nézem a szervizszámlát, nem is cserélte ki a gumikat...
 

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
656
708
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Tisztelt Melodi M Brassco!

Tájékoztatjuk, hogy a Jesse Car Service adminisztratív csapata felülvizsgálta az ön által benyújtott panaszt.
A panasz felülvizsgálatának eredménye jogos lett így a panaszban megjelölt kollégánkat szóbeli figyelmeztetésben részesítettük.

Megjegyzés: - (( Ez a felület IC panasznyújtásra szolgál ebből adódóan érdemes másképp meg fogalmazni a jövőben esedékes panaszokat. Ezek mellett felhívtam Isaac figyelmét, hogy a jövőben jobban figyeljen oda az IC kommunikációra. ))


Tisztelettel,
Dave-Kennedy-al-r-s.png
 
  • Tetszik
Reactions: Snoopi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.