[Jogos] Bonita Manzano --> Ariosto Moretti

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Nektarin1

Barangoló
Támogató
2023. 07. 11.
79
144
Sopron
LV karakter
Bonita Manzano
Jesse-Car-Service-logo2.png


[ I.] Személyes adatok:
Név: Bonita Manzano

Születési hely, idő: Cadaques, 1997. 11. 22.
Bejelentett lakcím: Blueberry
Telefonszám: +38-76-617-6098

[ II.] Kollégánk adatai:
Név: Ariosto Moretti
Azonosító szám: Sajnos nem tudom.
Beosztás: Egyik kollégától Vontatóst tudtam meg.


[ III.] Panasztétel oka, részletei:
Részletes leírás: Bementem, hogy cseréljen ki két külső alkatrészt az autón, és mondtam neki hogy check engine van, valószínűleg azért mert az akkumulátort előtte 5 perccel kellett bebikázni. Kiszámlázta a külső alkatrészek javítását az autón, majd ezt követően megemlítettem neki hogy az akkumulátoros részről semmit nem számlázott. Erre egy szót nem szólt, kicserélte az ajtókat, majd egy Viszlát-ot követően elfutott. Az egész kommunikációja egy Üdvözlésből, és egy elköszönésből állt. Beszálltam az autómba, majd jól sejtve továbbra is a check engine villogott az autóban, odagurultam hozzá, megemlítettem neki. De ez már látszik a képen is. "majd elmúlik ha feltöltődik az akksi" 12:00 van jelenleg és az autóm továbbra is check enginet ír.
Bizonyíték: Egyéb: Sajnos nem tudtam részletesebben megörökíteni az eseményeket, de remélem érthető mi a problémám. Csak arra kérném a kedves társaságot, hogy kicsit figyeljenek oda hogy beszélnek az emberrel, mert sajnos ezek után is egy minősíthetetlen viselkedéssel kellett szembenéznem, amikor meg akartam érdeklődni hogy a kollega még elérhető-e. A társai meg csak nevettek rajta.
 

CostaLV

Újonc
See Game Helpdesk
LV
2019. 08. 13.
68
263
V4 karakter
Lorenzo Costa
LV karakter
Lorenzo Costa
V2 karakter
-
Nos hol is kezdjem?
Elsősorban a check engine-t nem közölted velem a szerelés előtt. Csak annyit, hogy most volt bikázva a kocsid. Pontosabban azt mondtad, hogy:
[2024-03-15 08:42:36] [Output] : Bonita Manzano mondja: A bal ajtó, a motorháztető.
[2024-03-15 08:42:41] [Output] : Bonita Manzano mondja: Meg most az akksi volt offos.
Én átnéztem a motortéri problémákat, az akkumulátor 100%-os állapotban volt így azt nem cseréltem. Bevallom, hogy nem láttam amikor a számlázás után rákérdeztél arra, hogy "Akksi?"
Majd a szerelés a végén átadtam a számlát és elköszöntem. A kapunál pedig megszólítottál, hogy Check Enginet ír továbbra is, amiről addig én nem tudtam.
Beültem a kocsidba, kiolvastam a hibakódot, ami "Alacsony akkumulátor feszültség" volt, azért nem töröltem a hibakódot, mert azt hittem, hogy amikor feltöltődik akksi akkor eltűnik, mivel a hibakódbol arra következtettem. De úgy tűnik, hogy akkor tévedtem.

Viszont ezt a részt tényleg nem értem, hogy mit vétettem. "figyeljenek oda hogy beszélnek az emberrel"
Köszöntem, elköszöntem, és mondtam, hogy "Majd ha feltöltődik elmúlik". Semmilyen stílust nem képviseltem veled szemben. Azt hiszem, mint egy szerelő és egy szerelt autó tulajdonosa egy köszönés-elköszönéstől többet nem is igazán kell beszélnünk, mert látom az is volt a gondod, hogy egy "Szeva" és egy "Viszlát" volt a teljes kommunikáció, de én ebben nagy gondot nem látok. Nem kell puszipajtások legyünk, neked szükséged volt egy szerelésre, én megszereltelek és azt hiszem, hogy itt lezáródik a "kapcsolat".
Tény, hogy a hibakódot elfelejtettem, amire majd IC is hívd fel a figyelmem ha találkozunk.

Nem hiszem, hogy van más hozzáfűzni valóm.
 

Dexter

Írnok deák
SzerverAdmin
LV
2019. 04. 07.
656
708
Veszprém
LV karakter
Dave Kennedy
Tisztelt Bonita Manzano!

Tájékoztatjuk, hogy a Jesse Car Service adminisztratív csapata felülvizsgálta az ön által benyújtott panaszt.
A panasz felülvizsgálatának eredménye jogos lett így a panaszban megjelölt kollégánkat szóbeli figyelmeztetésben részesítettük.

Megjegyzés: Kollégánk egy apróbb hibát vétett így szóbeli figyelmeztetésben részesítjük. Ha a probléma továbbra is fent állna telepünkön soron kívül és ingyen kitöröljük a hibakódokat kizárólag erre a benyújtott panaszra támaszkodva.
((Továbbra is szeretném felhívni a figyelmet, hogy első sorban ez egy ic részleg lenne, természetesen a bizonyítéknál szinte elengedhetetlen, hogy valamilyen ooc készült képpel vagy loggal támasszuk alá állításainkat de a panasz többi részében legközelebb mindenki igyekezzen ic hozzá szólni.))


Tisztelettel,
Dave-Kennedy-al-r-s.png
 
  • Tetszik
Reactions: CostaLV
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.