Joel Del Pozo SGH jelentkezése [Elutasítva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

KriSu

Barangoló
2021. 04. 20.
126
99
V4 karakter
Sergio da Fonoyosa
LV karakter
Joel de Pozo
jelentkezes.png


Neved, életkorod, Account ID:
Krisztián, 15, 7175

Jelenlegi játszott perced:
118768 percem, LVL 49

Fénykép csatolása az UCP-ről, ahol látszódnak a korábbi szankcióid:
Link

Véleményed szerint mi az SGH feladata?
Véleményem szerint az SGH feladata, az adminok munkájának segítése, megkönnyítése, kérdések megválaszolása, kezdő játékosok segítése.

Miért pont téged válasszunk? Mennyi időt tudnál erre szánni?
Azért engem válasszatok, mivel én szerintem elég érett vagyok a feladatra, nagyon sok időt töltöttem már a szerveren, tudom mi merre, hány méter. Mivel szabadidőm nagy részét a szerveren töltöm, ezért nagyon sok időt tudnák rászánni. Napi több órát is fent vagyok. Kaptam egy két nem szép jail-t amire nem vagyok büszke, nem szándékos volt amit tettem, reálisnak gondoltam amit csináltam. A szankció után teljes mértékben megértettem a helyzetet, ezentúl másképp cselekedtem ezen szituációkban, gond nem volt velem azóta.

Írj magadról 3 darab pozitív, illetve negatív tulajdonságot.
Pozitív: - Érett gondolkodásom van - Megfelelő helyesírásom - Tisztelettudó vagyok. Negatív: - Túl gondolok dolgokat - Túl bizalmas - Túl sokat beszélek

Mutasd be részletesen a szerinted 3 legfontosabb helyszínt a szerveren:
Szerintem a legfontosabb helyszín a VÁROSHÁZA
A városháza itt: helyezkedik el, itt tudjuk kiváltani az iratainkat. Kettő bejárata van, elől és hátul. Ha a hátsó bejáraton bemegyünk egy folyosó tárul elénk, befutunk az ingatlan közepébe, ott található egy-egy információs tábla. Itt útba igazit minket, a legfontosabb nekünk az okmányiroda. Itt kiválthatjuk első, vagy sokadik személyigazolványunkat, jogosítványunkat, amennyibe leraktuk a jogosítványt. Esetleg fegyverengedélyünket amit mástól vettünk, vagy Prémiumpontból megvettünk.
A következő helyszín a KORHÁZ
A korházban tudják a mentősök ellátni töréseinket, vérzéseinket. A korházhoz érve találjuk a sorban álló mentő autókat, akik a hívásra várakoznak, találunk egy NPC-t, amennyiben oda sétálunk, és nincs elég mentős fent, 20.000$-ért ellátja sérüléseinket. Amennyiben fent van annyi mentős, az NPC nem működik. A mentősökhöz kell fordulnunk. Pár perc RP után, már meggyógyítottak minket, ezek után elkérik nevünket, majd egyszámlát állítanak ki, amit a BANK-ban tudunk befizetni.
Az utolsó helyszínre a Szerelőtelepek-re eset a választásom. Itt tudjuk megszereltetni a törött autónkat. Külön tudják a szerelők a kasztnit, a kerekeket, felfügesztéseket, motor-t szerelni. Több fajta minőség van. Profi, gyári, utángyártott, felújított. Ezeket tudjuk kérni, értelem szerűen a profi a legjobb alkatrész, a felújított a legrosszabb. Itt tudunk forgalmit szerezni. Amennyiben a kocsink állapota 100%, karosszéria ügyileg is, akkor a szerelő ki tud rá állítani. Amennyiben nem hibátlan, nem tudja ezért azt az elem(eket) megkell szereltetni. Ha a felfüggesztésünk sérült, nagy az esélye a futómű-t újból kell állítani, ezt is a szerelőtelepen tudjuk kérni.
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:

Escanor

Aktív fórumozó
See Game Helpdesk
LV
2022. 01. 03.
238
127
V4 karakter
Hudson Woldenberg
LV karakter
Leonardo Moruga
V2 karakter
-
Szia, olvastam a lapodat és nem tudnék mibe belekötni, támogatom!
 
  • Imádom
Reactions: KriSu

Vigil

Peluza Vișinie~KVSC 1907
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
492
833
21
Kolozsvár
LV karakter
Wayne Morrow


Sajnálattal értesítünk, hogy a jelentkezésedet az SGH vezetőség elutasította!

Megjegyzés: Nem lett rossz lap, viszont az előéleted miatt egyelőre nem adhatok esélyt. Próbálkozz újra ősztől.




 
  • Szomorú
Reactions: KriSu
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.