Joel Bowers

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

zotya

Zöldfülű
2019. 04. 06.
197
1 295
21
60
V4 karakter
kovacs karoly zoltan
LV karakter
bella bowers
xY4pAdP.png
Személyes információk
Általános adatok
A.1 Vezetéknév: Bowers​
A.2 Középső név: -​
A.3 Keresztnév: Joel​
A.4 Születés ideje: 04/01/1995​
A.5 Születés helye: Dallas - Texas - 75201​
A.6 Nem: Férfi​

Elérhetőségek:
A.7 Tartózkodási hely: Las Venturas, Come-A-Lot, Leicester St. 21.​
A.8 Telefonszám: 387612002745​
A.9 E-mail cím: joelbow95@gmail.com

Munkatapasztalat
Előző munkaviszonyok
Cég/Ügynökség neve: -​
Betöltött pozíció: -​
Feladatköre: -​
Alkalmazás intervalluma: -​
Szerződésbontás indoka: -​

Részletezze ha volt próbaidő alatt felfüggesztve: -​

Végzettség
Jelölje be a magára illő állítást!
[—] Rendelkezem egy U.S. High School diplomával.​
[—] Rendelkezem egy GED teszttel, amelyben megfelelő pontszámokat értem el.​
[X] Rendelkezem egy egyetemi diplomával, amelyet egy hivatalos egyetem állított ki.​

Egyetemi szaktárgy típusa:
[X] Bűnügyi igazságszolgáltatás​
[—] Ökonómia​
[—] Általános/Nem eldöntött​
[—] Mérnök/Számítástechnika​
[—] Kommunikáció​
[—] Pszichológia/Szociológia​
[—] Bölcsészettudomány​
[—] Természettudomány​
[—] Egészségügy/Orvostudomány​

Az oktatási intézmény adatai:
Az intézmény neve: University of Dallas​
A látogatás intervalluma: 09/14/2015 — 07/30/2020​

Kérdések
B.1 Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
[X] Igen​
[—] Nem​

B.2 Volt valaha bevonva vezetői engedélye?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.2.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.3 Volt valaha akadémiai próbaidőn, felfüggesztésen, esetleg kiutasítva bármilyen oktatásügyi intézetből?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.3.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.4 Volt valaha letartóztatva, vagy ítélték már el bármilyen vétség miatt?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.4.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.5 Állapítottak meg önnél bármilyen fizikai vagy pszichikai betegséget, rendellenességet?
[—] Igen​
[X] Nem​
B.5.1 Amennyiben a válasza igen, kérjük részletezze:​

B.6 Rendelkezik érvényes fegyverengedéllyel?
[—] Igen​
[X] Nem​

B.7 Jelölje be a magára illő állítást!
[X] U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Honosított U.S. állampolgár vagyok.​
[—] Legálisan itt tartózkodó idegen vagyok, és jelentkeztem az U.S. állampolgárságomért.​
[—] Semelyik a fentiek közül.​

B.8 Kérjük válassza ki azt az opciót (bőrszínt), mely magához viszonyítva a valóságot tükrözi!
[X] Kaukázusi​
[—] Közel-keleti​
[—] Hispán vagy Latin​
[—] Afro-Amerikai​
[—] Ázsiai​
[—] Amerindián​

Kiegészítő kérdések
C.1 Honnan értesült a jelentkezés lehetőségéről?
Egy újságban olvastam erről az álláslehetőségről.​

C.2 Rendelkezik jogi bizonyítékokkal, mellyel legálisan folytathat munkaviszonyt az Amerikai Egyesült Államokban?
Igen, rendelkezek.​

C.3 Amennyiben szolgált az amerikai hadseregben, kérjük fejtse ki, hogy mikor és melyik ágon tevékenykedett.
-​

C.4 Kérjük sorolja fel azokat a nyelveket az angol nyelven kívül, amelyeken képes folyékonyan kommunikálni.
Francia.​

C.5 Az előző 1 évben állítottak ki magának büntetést a gépjárművének vezetése alatt tett cselekedetei miatt?
(Ide tartoznak, azonban nem a következőkre korlátozódnak: gyorshajtás, közúti veszélyeztetés, tilos jelzéseken való áthaladás, stb.)
Nem, nem volt ilyen.​

C.6 Rendelkezik tetoválásokkal? Amennyiben igen, hol találhatóak a testén?
Igen, rendelkezek. Egy kisebb felirat van a bicepszemen.​

C.7 Fogyasztott valaha marihuánát? Amennyiben a válasza igen, mikor fogyasztott utoljára?
Nem, ilyenre nem volt példa.​

C.8 Használt valaha illegális tudatmódosító- vagy kábítószereket? Amennyiben a válasza igen, mikor használt utoljára?
(THC, LSD, PCP, GHB, kokain, amfetamin, metamfetamin, szteroid, ecstasy, hasis, ópium, morfium...)
Nem, nem használtam.​

Tanúsítvány

A jelentkezésem elküldésével igazolom, hogy a kérvényben megadott válaszok mind a saját magam szellemi terméke, illetve teljesek, igazak, a legjobb tudásom és képességeim alapján lettek kitöltve. Tudatomban áll és elfogadom, hogy bármilyen hamis, megtévesztő, valamint elégtelen válasz vagy állítás elegendő indoknak bizonyulnak a jelentkezési ciklusból való kizárásra. Elfogadom, hogy a Recruit Training Academy program bármikor megszakítható előre meghatározott indok nélkül is. Vállalom a képzés nem teljesítése esetén a képzési díj megtérítését. Továbbá, nem ellenkezem, ha a későbbiek folyamán ujjlenyomatot, vagy DNS mintát vesz tőlem a Las Venturas Metropolitan Police Department vezetősége.​

OOC Információk
D.1 Életkorod: Jelenleg tizenhét éves vagyok, áprilisban töltöm a tizennyolcadik életévemet.​
D.2 Neved/beceneved: Kovács Zoltán, a barátaim általában Zotyának hívnak.​
D.3 Bemutatkozás: Sziasztok, Zoli vagyok. Jelenleg tizenhét éves vagyok, végzős. Informatikusnak tanulok, több-kevesebb sikerrel. Az időm nagyobb részét az évvégi vizsgákra való felkészüléssel töltöm. Szabadidőmben vagy a barátaimmal kapcsolódok ki, a szabadban, vagy a játszok a többi haverommal különböző játékokkal. Saját magamat leginkább egy introvertált személyiségnek tudnám leírni elsősorban, de persze próbálok mindenkivel jó fej lenni, és kedves is ugyanúgy.​

D.4 Mióta szerepjátékozol?: 2017 nyár óta.​
D.4.1 Mióta játszol a SeeMTA LV szerverén?: 2017 vége óta játszok. Több kihagyásom is volt, ezt tükrözi a játszott perceim száma is.​

D.5 Milyen karaktert alkotnál az LVMPD tagjaként? Egy huszonhat éves amerikai állampolgárt alakítanék. Egyetemi évein többször is csúfolták kinézete miatt, ez idő alatt úgy döntött, hogy elkezd járni az edzőterembe. Ennek következtében elég jó fizikai kondíciókkal rendelkezik a karakterem. Középiskolában megtanult franciául. Barátnőjével él, első gyermeküket várják. Szeretne minél jobb teljesítményt elérni a munkájával kapcsolatban, hogy egy jó anyagi háttért biztosítson családjának.​

D.6 Miért szeretnél csatlakozni az LVMPD-hez? Több barátom is ajánlotta már ezt a frakciót, ennek hála nagyon meg is tetszett az amerikai rendőrség. Szeretnék ezen a szerveren egy jó csapatba csatlakozni, ahol tovább fejleszthetem az RP tudásomat. Emellett, egy jó szerepjátékosnak tartom magam, bár ezen a szerveren, és V3-on is mostanában csak illegális karaktert alakítottam, de ezekre sosem volt panasz. Ezért is szeretnék végre egy legális frakció tagja lenni.​
D.7 Töltöttél már be USA rendvédelmére alapuló frakcióban szerepkört? Sajnos eddig még nem volt erre lehetőségem, ez lenne a legelső alkalom.​
D.8 Fejtsd ki, hogy miben különbözik az Amerika rendvédelme Magyarországéhoz képest! Az amerikai rendőrség sok dologban különbözik a magyarországi rendőrséghez képest. Elsősorban kezdeném a rendőrök felszerelésével. A leggyakoribb fegyver, amit használnak az a Desert Eagle. Az amerikai rendőrség felszerelése sokkal nagyobb biztonságot nyújt a rendőrökre nézve, mert különböző esetekben nagyobb kaliberű lőfegyvereket használnak. Ezek közé tartozik leginkább a Colt XM4 és a Remington870 Police Magnum. Ezeket a fegyvereket a csomagtartóban vagy a fegyvertartóban tárolják. Emellett kitérnék az igazoltatás menetére is. Amerikában az igazoltatás levezénylése sokkal nagyobb rizikókat tud rejteni, mint Magyarországon. Mivel a civileknél lehet fegyver, ezért az amerikai rendőröknek sokkal nagyobb körültekintéssel kell megközelíteni az igazoltatott személyt. Abban az esetben, ha körözött járműről van szó (csakis kizárólag abban az esetben, hogyha a körözés a bűncselekményhez sorolható a BTK-ban), akkor az igazoltató egységnek hirdetnie kell egy felony stop-ot, majd a kiérkező egységek megérkezése után az annak megfelelő körülmények között végre kell hajtani az igazoltatást. Végül, de nem utolsó sorban kitérnék a szolgálati járművekre is. Van két cruiser, ami a Ford Crown Victoria Police Interceptor-t és a Ford Police Interceptor Utility-t foglalja magába. Valamint rendelkezésre áll a járműpark legerősebb járműve, ami pedig a Dodge Charger Pursuit.​

D.9 Csatolj egy UCP-n készített képet a névváltásaidról (link):
D.10 Csatolj egy UCP-n készített képet az adminjaileidről és banjaidról (link):
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
xY4pAdP.png

Mr Bowers,

Tájékoztatjuk Önt arról, hogy a Recruit Training Academy megkapta a levelét. Jelentkezését az elkövetkezõ 72 órában felülvizsgálja egy
Employment Supervisor, amely döntésérõl itt értesítjük.
Köszönjük a türelmét.

police_officer_II_Nasir_Bean.png

Police Officer II Nasir Bean
Employment Officer, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 

Rajmi

rödner főni
2019. 01. 09.
2 540
2 382
Las Vegas
LV karakter
Bruce Gasca
xY4pAdP.png

Mr Bowers,

Értesítjük Önt, hogy a jelentkezését felülvizsgálta egy, a Recruit Training Academy által megbízott Employment Supervisor. A jelentkezését alapos vizsgálatnak vetettük alá, melynek értelmében történt a kiértékelés.
Ennek eredményeként a jelentkezését és a múltját elégségesnek tekintjük, kérvénye el lett fogadva.

Az elkövetkező 72 órában további instrukciókat fog kapni jelentkezésével kapcsolatban, az akadémiai tanulmányok megkezdéséről. Bármilyen kérdés, hozzászólás vagy kétely esetén kérelmét továbbítsa a Professional Standards Division Command felé.
Sok sikert kívánunk.

sgt_Ivan_O_neill.png

Sergeant Ivan O'neill
Employment Supervisor, Recruit Training Academy, Professional Standards Division
Office of Human Resources, Las Venturas Metropolitan Police Department
 
  • Imádom
Reactions: zotya
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.