Joe Eastwood jelentkezése!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

NaNy

Újonc
2019. 01. 13.
12
9
22
V4 karakter
Joe_Eastwood
LV karakter
Joe_Vincenzo
V2 karakter
Joe_Eastwood
My_Garage_Auto_Logo.png


Jelentkezési lap!

IG Neved:
~ Joe Eastwood ~

Mióta játszol a SeeMTA v2 szerverén, illetve mennyi játszott perccel rendelkezel?
~Kb 2hónapja kezdtem el aktívan játszani. (Előtte összesen játszottam a szerveren 2-3 órát) Jelenleg 13547 játszott percem van.
~


Hányas szintű vagy?
~ 17~

Hány éves vagy?
~ 16.~

Voltál-e már más Frakcióban? Ha igen mennyi ideig, mi volt a távozásod oka?
~ NAV, Los Zeatas. NAV-ban körül belül 1-2 hetet voltam. Onnan azért léptem ki, mert adminisztrátor lettem, így nem jutott időm a frakcióra. Los Zetas-ból, azért léptem ki, mert kezdett sok lenni az illegálkodás, illetve már kezdtem unni a folyamatos üldözéseket. Los Zetas-ban töltött időm kb. 1 hónap volt. ~

Miért szeretnél a frakció tagja lenni?
~ IRL is hatalmas autó fan vagyok, így otthon vagyok az autókban, illetve nagyon szeretek a való életben is foglalkozni autókkal. Így arra a döntésre jutottam, hogy ezt az úgy nevezett "szeretetet" szeretném az IC életembe is belevinni és szerintem erre egy szerelő frakció a legalkalmasabb. Plusz az illegálkodás után szeretnék egy kis nyugit is az IC dolgaimban! ~

Rendelkezel TS3-al, illetve mikrofonnal?
~ Természetesen.~

Naponta hány órát tudsz a szerveren tölteni?
~ Hétköznaponta 4-5 órát lazán. Hétvégente akár ennek a dupláját azaz 8-10 órákat is!~

Voltál-e már bannolva?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/QhtiV6K ~

Voltál-e már AJ-ben?
(Csak UCP Kép elfogadott)

~ https://imgur.com/QhtiV6K ~

Írj magadról pár mondatot! (Minimum 5mondat.)
~ Nándinak hívnak. 16 éves vagyok, másod éves gimnazista azon belül is nyelvi szakon vagyok. Hobbim a gépezés és az edzés. Azt tudni kell rólam, hogy KB olyan 4-5 éve RP-zek (igen elég fiatalon kezdődött az RP "karierem"). Mint az előbbiekben is leírtam hatalmas autó fan vagyok, elég sok autós találkozóra eljárok azért, hogy gyönyörködhessek azokban a csodákban amiket építenek. Elég könnyen alkalmazkodok, ezáltal gyorsan be tudok kapcsolódni egy közösségbe. Kiállok a saját igazamért, azokért akik fontosak számomra. Véleményem szerint elég kitartó ember vagyok. Szeretek poénkodni és próbálom így is felfogni az életet. Szerintem elég gyorsan tudok gépelni. A problémákat elég jól tudom kezelni és gyorsan meg is tudom oldani őket. ~
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.