Joe D Salvatore S.G.H jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

dévid0

Barangoló
2019. 01. 19.
102
47
LV karakter
jaydee_blackwell
V2 karakter
severinus_trupo
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~




Néhány fontos dolog magadról:

[Dági Lászlónak hívnak, 14 éves vagyok jelenleg, Dunaújvárosban lakom, szüleim 10 éves kóromban elváltak. Anyámmal élek meg a tesómmal, apám nem messze lakik tőlünk nagyából 10km-re, elég sokat vagyok ott nyáron. Szabad időmben amikor nem MTA-zok akkor BMX-ezek a haverokkal vagy streetworkoutozok. Autószerelőnek szeretnék tovább tanulni, mert keresztapám is az és eléggé megtetszett ez a szakma, és értek is az autókhoz. ]

Mióta játszol a szerveren?

[4 hónapja 1 hét kihagyással.]

Eddigi elért dolgok:

[Los Zetas, Sacra Corona Unita 2x, NAV, SCCS, ARMY, 220 millió ft, Audi Q7, BMW M6]

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

[Mert kiszeretném próbálni hogy milyen S.G.H-nak lenni, és már elég régóta szeretnék S.G.H lenni.]

Miért téged válasszunk?

[Nagy a tűrő képességem, hamar válaszolok, jó szívű vagyok, nem vagyok flegma.]

Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra?

[Napi 6-7 órákat játszok a szerveren, abból 4-5-öt.]

Naponta hány órát tudsz online lenni?

[6-7 órát.]

Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

[Kirúgom a szerverről, tehát szankciót osztok neki valamilyen formában.]

Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert?

[Előszőr megmutatnám neki hogy hol található a kettő szerelő telep, és utána hogy bekel állnia a sorba, hogyha meg gyorsabb szerelést akar akkor pedig a gyors sávba ami a sima sáv mellet van, és utána hogy amikor sorra kerül bemegy a telephelyere beáll az egyik boxba kiszáll a jármüből, elmondja mit szeretne javíttatni a kocsiján, majd kifizetni a szerelést, és amint kész van az autója kimegy a kihajtó sávban.]

Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az?

[Városháza hogy tudja hol kell munkát felvenni, a felvett munkának a telephelye hogy tudja hogy hol kell dolgozni, és a hobby bolt hogyha olyan munkát vett fel amihez kell csákány vagy valami.]

Mit teszel ha éppen egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell?

[Vissza írok neki, hogy elnézést de nem érek rá, és amint véget ér az RP és ha addig nem kérdezett meg mást, válaszolok a kérdésére.]

Látsz egy NONRP-s hirdetést. Mi az első dolog amit teszel?

[Attól függ mennyire NONRP-s hírdetés, hogyha nagyon akkor jailba teszem, hogyha nem annyira akkor csak kirúgom a szerverről.]

Voltál már jailbe? [UCP-s képet csatolj]

[Igen voltam. + https://imgur.com/a/lDNdmh4 ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[Nem, nem voltam. + https://imgur.com/a/fhdzBRL ]
 

Brawn

Barangoló
2019. 01. 10.
115
250
21
Szikszó
V4 karakter
Brawn Manley
LV karakter
Ben D Peterson
V2 karakter
Brawn Osborn
4 hónap alatt 37 adminjail eléggé brutális! Másrészt véleményem szerint nem az lenne a legfontosabb dolog hogy kickeltesd / szankciót intézz az adott személynek hanem segítsd neki magyarázd el a dolgokat! Másrészt az alap követelményeknek sem felelnél meg mivel nem töltötted még be a 15 életévedet
~ [ Alap követelmény ] ~

Minimum 15. betöltött életkor.
 
  • Tetszik
Reactions: beneyyy. és Soyer

dévid0

Barangoló
2019. 01. 19.
102
47
LV karakter
jaydee_blackwell
V2 karakter
severinus_trupo
4hónapból 2-t jailba töltöttél, vagy én nem tudom, de ez a 37 jail rengeteg ennyi idő alatt. + Helyesírás fontos az SGHhoz, SGHként nem tudsz kickelni és nem az lenne az első hogy kikickeled.
Igen azt tudom hogy nem tudom kickelni, de először úgy értelmeztem a kérdést, hogy már admin ként. És igen tudom hogy, eléggé sok az a 37 jail, de az első 10 jailnál még kezdő voltam, és ebben a 37 jailban van RP folytatás, keresd fel a kicsomizott cuccokkal + enyhitések.
 

North

Fórum Császár
2019. 01. 10.
1 697
1 539
V2 karakter
William Guerrini

VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~


===================================================

A JELENTKEZÉSI LAPOT ELUTASÍTOM.
Jelentkezési feltétel a betöltött 15. életév,
valamint az UCP-d szerinti folyamatos Jailjeid miatt
jelenleg nem úgy látom, hogy kiérdemelnéd az SGH-t.

ZÁROM / HELYEZEM

===================================================
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.