Jock Marshall jelentkezési lapja a See City Car Service-be.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

ogFabi

Újonc
2019. 10. 18.
4
5
19
DEBRECEN
LV karakter
Ralp Reyes
V2 karakter
Jock Marshall
sccs2.png


Jelentkezési Lap

IG NEVED:
Jock Marshall
JELENLEGI JÁTSZOTT PERCED: 1948
IC SZINT: 6

KOROD: 16
UCP KÉP (Ban/AJ/Névváltás): https://prnt.sc/TjSfOp9jB_VG

RENDELKEZEL MŰKÖDŐ TS3 HOZZÁFÉRÉSSEL: igen
RENDELKEZEL HITELES FACEBOOK ÉS MESSENGER ACCOUNTTAL: igen

EDDIGI FRAKCIÓID: -
TÁVOZÁSAID OKA: -
HA VOLTÁL SCCS-BE, MIKOR: -
MI VOLT AZ AKKORI IG NEVED: -
MI VOLT A TÁVOZÁSOD OKA: -

NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTKÖZNAP: 2-3
NAPI SZINTŰ AKTIVITÁS ÁTLAGOSAN SZERELŐTELEPEN (NYITVATARTÁSI IDŐBEN) HÉTVÉGÉN: 3-4

PÁR MONDAT MAGADRÓL: Sziasztok! Andor vagyok 16 éves. 5 éve RPzek már sok RP szerveren játszottam ezáltal nagyon megszerettem ezt a játékstílust. Szabadidőmben szívesen sportolok, barátaimmal találkozok és természetesen RPzek is. Megértő, kedves, tűrelmes és elfogadó vagyok, valamint szeretek csapatban dolgozni
MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓHOZ CSATLAKOZNI? Még nem voltam szerelő semelyik RP szerveren se, ezért nyílván kíváncsi vagyok milyen is valójában. Szeretnék embereknek segíteni és foglalkozni velük.

EGYÉB MEGJEGYZÉS: Remélem jól betudok majd esetleg illeszkedni ebbe az új társaságba ahol kellemes időt tudok eltölteni barátaimmal és az új kollégáimmal.
Köszönöm szépen, hogy végig olvasta a lapomat!


Jelentkezési lapod leadásával tudomásul vetted a frakció szabályzatát, elfogadod, illetve felvétel esetén betartod.
 

Buba

Az év Globális Moderátora 2020-ban.
Támogató
2019. 01. 13.
1 691
2 380
22
Kecskemét / Sopron
V4 karakter
Aleandro Guerrini
LV karakter
Taylor R Roosevelt
V2 karakter
Aleandro Guerrini
sccs2.png




Tisztelt Jelentkező!

Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy jelentkezési lapja: MEGFELELT és kiválasztásra került az áttekintés során. Kérjük keressen fel minket személyesen a következő időpontok egyikén: 2022.06.29. 17:00 , 2022.06.29. 20:00 , 2022.06.30. 18:00 , 2022.07.01. 18:00 Az időponttól előbbi bekerülés nem megoldható, amennyiben nem megfelelő az időpont, onnantól számított 48 órán belül keressen fel egy vezetőségi személyt.
See City Car Service - Tulajdonos
Aleandro Guerrini​
 
  • Imádom
Reactions: ogFabi
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.