Jobb kéz szabály kivétele

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Diego R Szega >

Ötleted:
< Jobb szabály kivétele >


Megjegyzés:
< V3-on is megvannak e szabály nélkül, szóval valószínűleg itt is meglennének az emberek. Elkerülnénk egy csomó adminügyet, meg álló rp szituációkat. Van hogy véletlen történik az eset, és azért is ugyan úgy szankciót kap, akár csak a véletlen dm-nél. Remélem több ember is egyet fog érteni velem, és lehet valamit kezdeni ezzel a szabályponttal, mert tényleg felesleges a bent léte. >
 

deemoN

prove them wrong.
Very Important Person
2019. 05. 23.
777
2 099
20
V4 karakter
robert.celeketic
V2 karakter
robson.kuznetsov
Az ötleted nem rossz, viszont nem tudom mennyire kivitelezhető. Nekem személy szerint van egy olyan érzésem, hogy ha ezt a szabályt kivennék, mindenki össze-vissza jobbkezezne és élvezhetetlen lenne a fegyveres ütközetek nagy része.
 

crose

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 03. 26.
233
642
V2 karakter
yannis.catteau
Én azt mondom, hogy bizonyos esetekben legyen csak szankcionálva, aki gyárat végig jobbkézzel tolja, az kapjon szankciót, nem pedig megtörténik egy eset és rögtön kapja a 300-400 perces adminjailt.

Magyarul: Csak a gusztustalan jobbkezezések sorozatát kellene szankcionálni, nem pedig egy esetes személyt.

Az ötletet ettől függetlenül támogatom.
 

Hayas

Aktív fórumozó
Támogató
2019. 05. 19.
257
351
Budapest
V4 karakter
Ogilvy Wright
LV karakter
Zain Mattingly
V2 karakter
Frank Hayes
Ötletedet teljes mértékben támogatom! Csomószor belebotlunk véletlen jobbkezekbe legyen az illegálos vagy legálos. Teljesen felesleges-e szabály, csak megnehezíti a playerek napjait.
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Itt a legnagyobb probléma azzal van, ha tényleg valaki véletlenül jobb kezezik, mert a saját szemszögből máshogy nézhet ki. Akkor az is ugyan úgy kapja a szankciót, és ugyan úgy bárki mást mint engem is egy véletlen jobb kézért, mivel utolsó esélyes vagyok, kibannolnak. Szerintem másnak se kéne ilyen kellemetlen pillanat. Ezzel akkor nem lenne baj, ha nem lenne ilyen könnyű elbaltázni.
 
  • Tetszik
Reactions: Szega

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Véletlen nem lehet jobbkezezni.. Nemkell kivenni, mert itt is csak könyökkel lőnnének az emberek.
Fentebb leírták hogy lehetne kompenzálni. Amúgy meg lehet véletlen jobb kezezezni, csak nem annyira gyakori, de mikor a játékodba kerül, elgondolkodsz.
 
  • Tetszik
Reactions: Szega

Bazsi

Fő Globális Moderátor
v2
2019. 01. 10.
1 318
1 174
Győr
V4 karakter
carl evans
V2 karakter
carl evans


Leader megbeszélésen majdnem egyöntetűen leszavaztuk a szabálypont kivételét. Ezek után szerintem teljesen felesleges ezt a vitát tovább húzni.

 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
A szabályt magát nem kellene kivenni szerintem, max a büntetésen lehetne változtatni. Tényleg megeshet hogy valaki véletlen belemozog, és jobbkezezik, ilyenkor kicsit flexibilisebben kellene büntetni, és nem egyből rávágni a 300 percet.
Ez is egy megoldás.
 

gerilxrd

Barangoló
Támogató
2019. 06. 20.
76
62
Nyíregyháza
V4 karakter
Xavier R Szega
LV karakter
Kai Hulderich
V2 karakter
Andrew R Szega
Lenne 2 lehetőség, vegyék ki. A másik lehetőség az, hogy ne egyből 300 perc, hanem legyen pl 100 perc, és ne az legyen hogy ha valakinek nincsen bizonyítéka jobb kézről és netalántán utolsó esélyes akkor bannolni. Visszatérve ha ki vennék a jobb kezet, és lelőnének úgy, na bumm, ez egy játék, nem kell vér komolyan venni ezt a játékot hanem ez a játék arra van hogy szórakozzunk, vannak olyan pillanatok amikor nekem se tetszik az az x,y dolog, de ez van nem tudok rajta változtatni, de szerintem ilyen kis apróságot ki lehetne venni vagy enyhíteni a jail-t. Nekem ennyi a véleményem, további szép napot/estét!
 

GT

Barangoló
2019. 09. 07.
114
527
V4 karakter
Gregorio Taranto
LV karakter
Greg Tomkins
V2 karakter
Glukhar Tarasov
nem kell vér komolyan venni ezt a játékot hanem ez a játék arra van hogy szórakozzunk
Ezt mondd annak a vérpistinek aki képes kireportolni azért mert átszöktél a határon. Nem lenne rossz ha kivennék de úgyis csak a sírás lenne belőle szokásosan. A szerver fele meg azt se tudja mi az a jobbkéz mert ha már nem látszódsz ki akkor te jobbkezezel xd
 

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
de úgyis csak a sírás lenne belőle szokásosan.
Én egyébként tényleg csak V3-as példát tudom mondani. Ők is teljesen elvannak a szabály nélkül. Egy csomó felesleges adminügyet spórolnátok meg magatoknak. Ha valaki tényleg nem szándékosan csinálta, lehet hogy nem tud videót készíteni. És ezen nem szabadna múljon egy ban. De ezt látom úgy se fogja néhány sajnos megérteni, ameddig vele meg nem történik.
 

Jhnny

serbian street fighter
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
1 614
2 489
LV karakter
sean.fraser
Hát, bannolni nem fognak jobbkéz miatt, az más ha utolsó esélyes vagy. :D Nemkell előtte szerezni bant, viszont a jail idő csökkentése valóban nem ártana, mert ez-az 500perc, nagyon sok.
 
  • Vicces
Reactions: dr3X

Huskys

Pötyögtető
Támogató
2019. 01. 21.
413
513
20
LV karakter
Max Hulderich
V2 karakter
Diego R Szega
Én tisztában vagyok vele csak akkor jön a szokásos "v2-BőL nE CsiNáJuNk V3-At"
Vannak példák, amiktől nem el 'lehet', hanem el kell tekinteni. Nem mert a játékban történő változások v3-asak lesznek, hanem maga az elv, amit már leírtam.
 
Utoljára szerkesztve:

Antoon

thank you for joy
Globális Moderátor
v2
2020. 06. 08.
628
2 003
21
V2 karakter
Antoon Kuznetsov
Mindegy is mit írtok ide, a vége minden esetben egy nem lesz, de ettől függetlenül leírnám a véleményemet erről.

Nagy tudomány nem kell ahhoz, hogy beállj egy fal mögé és fix pozícióból pl. gyárba egy oszlop mögül túrd le azokat akik veled szembe jönnek, szerintem baromira nonszensz. Én művészetnek tartom azt ha valaki jobbkezezés nélkül is tud lőni.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.