Jobb játok élmény! Mentsük meg a szervert!

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

lilsaint11

Újonc
2019. 10. 21.
34
47
V4 karakter
Anastagio Hicks
V2 karakter
Blaze Duggan
v2-fejleszt_-logo.png


Szerverrel kapcsolatos ötletek



Játékos neved:
< Blaze Duggan >

Ötleted:
< Tisztelt uramim/hölgyemim Szeretném ,hogy újra legyenek játékosok ne átlag 30 player napota! Arra gondoltam fogjuk össze és optimalizáljuk az árakat! A legdrágább autó legyen pl egy s-classz full full legyen 500 millió, ameddig egy Lada venomos matricás 60-70 millió, a 1 millió/100 pp! Nekem is van sok autóm némelyiket jóval többért vettem mint 500 millió. De én Félre teszem hogy mennyit adtam értük , egy jobb játék élmény reményében! Ha láttom a vátozást képes leszek 0-500 Millió forint meg válni tőlük. Kérlek mindenkit fogjunk össze és javítsuk a játék élményt! >


Megjegyzés:
< A cél közösség nem csak gazdagréteg akinek 10/20 milliárd meg 80 autója van a szerveren hanem akik most kezdik/kezdték . Mert mi értelme van ha annyi vagyonod van ha kihalt a szerver? Inkább kérlek segítsd te is hogy induljon be a piac ,a V2 újra egy élvezhetőbb szerver legyen! Én vagyonom odaadnám ha olyan lenne szerver mint 4 éve! Köszönöm hogy elolvastad ! Én egyedül kevés vagyok de fogjunk össze , hogy V2 egy élvezhető játék élményt nyújtson! Üdvözlettel Blaze Duggan >
 

Neuh01

Írnok deák
Támogató
2019. 10. 13.
638
493
19
Vác
V4 karakter
Ashel Jean
LV karakter
Sophia S Pereira
V2 karakter
Kayden_Harrison
Csumi,jó ötlet,az illegállal is ugyan ez,egy lőszer legyen 5-10k,amíg egy skines spaz/m4 legyen maximum 80 milla.Ezt valahogy az adminteam is korlátozhatná.
 
  • Tetszik
Reactions: Xike és alfonzwyne

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Ezt valahogy az adminteam is korlátozhatná.
Ezt remélem te sem gondoltad komolyan.

Az ötletre érdemben reagálva, ahogy a többi játékszerveren is, az árat nem a vezetőség szabja meg hanem a játékosok. Épkézláb ötletekre nyitottak vagyunk a gazdasággal kapcsolatban is, de az hogy csak a problémát írod le azzal sokra nem megyünk.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.