Jimmy Valenzuela --> See Game Helpdesk

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

CHAMP

Újonc
2019. 04. 26.
43
18
VoK0rJX.png

~ [JELENTKEZÉSI LAP] ~





Néhány fontos dolog magamról.
champion.png


17 éves vagyok, nagyon szeretek sportolni focizni kosarazni stb, mindenbe jó vagyok bajnok vagyok.
Igazából 3,4 éve játszok a MTA-val azon belül kisebb - nagyobb szervereken szoktam játszani nagyon sok tapasztalatom van ADMIN-ként mivel már nagyon sok szerveren helyeszkedtem el ezen a poszton. Team Speak 3-at jól tudom használni és a fórumot is, Csapatmunkában is jó vagyok.Türelmes szoktam lenni kivéve akkor ha már ötödjére is visszakérdez az adott témára. Megbízható vagyok és segítőkész. Eléggé gyorsan tudok írni és helyesen. Mivel már 3 éve játszok ezen a játékon pár szerveren elértem egészen szép eredményt gondolok itt Fine-ra, replay-re és különböző kisebb szerverekre.







∣ Mióta játszol a szerveren? ∣

♕ < 2019.04.24- óta>♕




∣ Elért dolgok? ∣
Piru Insider 1x

Crips 1x
ORFK 1x
Volt Fórum Globális Moderátor.






Miért téged válasszunk?




< Aktív vagyok. >

< Gyorsan reagálok a helyzetekre. >
< Jól használom a fórumot/Illetve a teamspeak-et. >
< Jól tudok csapatban dolgozni. >
< Helyesen írok és gyorsan. >

< Határozott vagyok. >
< Nem kivételezek senkivel. >
<Terhelhető vagyok. >
<Jó a döntéshozó képességem.>




Naponta hány órát tudsz aktív lenni / Mennyi időt tudnál szánni a feladataidra ?


4,5 órát



Az adminsegéd velejárói

Mikor a játékot kezdtem nagyon távol állt tőlem ez az egész mivel még nem nagyon értettem mi, hogy van akármilyen RP szerverről is volt szó . Később ez kezdett megváltozni ahogy egyre több tapasztalatot szereztem. Voltak olyan személyek akik inspiráltak engem abban, hogy én is erre az útra lépjek. Viszont voltak nagyon rossz példák is amik igazából elősegítettek abban, hogy egyre jobb és jobb legyek abban amit később csinálni akartam. Tanultam ezeknek a rossz példáknak a hibáiból és próbáltam minél több információt "magamba szívni" mielőtt jelentkeztem bárhova is. Természetesen nekem is elég sok mindent meg kellett tanulnom élesben is. Láttam elég sok féle gondolkodásmódot hiszen minden admin máshogy értékeli a dolgokat. Az elején velem is voltak gondok, de ez nem volt meglepő. Újoncként helytállni egy teljesen új és felelősségteljes szerepkörben. Az évek alatt látványos fejlődésen mentem át és mára már úgy vélem, hogy olyan szintre fejlesztettem a személyiségem ami megfelelő az adminisztrátori munkavégzésre. Alapjáraton játékos párti vagyok mivel úgy vélem, hogy az admin van a játékosért és nem fordítva. Találkoztam olyan személyekkel akik ezzel nem értettek egyet szóval érdemesnek találtam ezt megemlíteni. Velejáró még az adminteam ami ha jó akkor nagyon jó viszont ha rossz akkor nagyon rossz. A munkamegosztás szempontjából fontos egy jó csapat, hogy el lehessen osztani a terhelést. Egymásra vagyunk utalva ezért jó ha megvan az összhang.Végül is ki nem szeret egy jó csapatban dolgozni?




Amiért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?



Azért szeretnék én csatlakozni mert 3,4 éve játszok különböző Mta RolePlay szevereken nagyon sok helyzetet szituációt láttam már volt úgy hogy a player hibázott, volt úgy hogy az admin de inkább az első fordult elő többször.
Szerintem hogy hasznos tagja lennék a csapatnak, hamar betudnák illeszkedni.
Gyorsan tanulok, gyorsan reagálok bizonyos helyzetekre, van sok tapasztalatom adminisztátor ként.

Látom hogy szükségem lenne a segítségemre mivel nagyon sok ügyet látok és láttam ahol pár admin is hibázott kioktatás miatt meg én kaptam jailt.




Adminsegéd/Admin feladataköre.

Hát először is
Igazából szerintem az adminisztrátor legfőbb feladata az hogy segédkezzen és meg könnyítse a tulajdonosok és nálla nagyobb rangban lévő adminok munkáját,és így fordítva is! Persze a playerek és kezdők segítése és oktatása is fontos egy jó RP-s szerver közösség felépítéséért, és a szerveren lévő szabályzat rend fent tartása elengedhetetlen. És sosem szabad senkinek kivételezni barátnak, cimborának, szabály az szabály. (Legalább is én így tanultam) És legyen az admin beszédkészséges, kedves, magabiztos, példamutató, szerintem egy adminisztrátornak kívülről kellene fújnia a szabályzatot. És ha éjjel felkeltik akkor is azt kellene hogy fújja, fórumon való segédkezés is egy formája a adminisztrátor feladatának! Szerintem a tulajdonosok örülnének neki ha egyre több dologban könnyítenénk meg a munkájukat és látják a haladását a dolgoknak. A szerveren ez az adminisztrátoroknak is jó, ezek mellett azok az alapvető dolgok hogy PM-ekre válaszolgatni,adminokat segíteni,IC-ből OOC-be átvitt ügyek és problémák elbírálása, Rend fenntartása a szerveren, Szerver szabályzatait bármilyen módon megszegő játékosok büntetése reálisan, Playerek figyelése, RP szituációk megfigyelése, Kezdők segítése szabályzat és RP oktatása, Vitás kérdések megoldása, A szerver hibája által okozott kis károk pótlása,



Mi a csapatmunka hogy működik jól?

-Hogy a csapat összekovácsoljon és együtt gyorsan és minden erőt beleadva tudjanak haladni előre.


-Egy csapatba fontos a tisztelet megadása mint alsóbb rangon lévőek felé mint felsőbb rangon lévőek felé


Hogyan kellene működnie egy jó csapatnak?

Munkamegosztás, hogy a leghatékonyabban, és leggyorsabban mindent meglehessen oldani!

Munkamorál növelése. Minél jobb hangulatot kell csinálnunk, hogy a közösségünk pozitívan tudjon dolgozni!

A pozitív hangulat fenntartása, hogy közösen tudjunk dolgozni!





Miért lennék én a megfelelő ember?

Azért mert nagyon jól tudok egy csapatban dolgozni, nagyon jól be tudok illeszkedni egy csapatba és mellesleg segítőkész is vagyok. Mindenkinek megadom azt a tiszteletet, hogy meghallgatom a másikat. És egy probléma megoldásban igyekszek mindig bölcsen és meggondoltan cselekedni.



Látsz egy NONRP-s hírdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Első sorban Adminsegéd-chat-en vagy ha nincsen fent admin akkor TS-en hogy intézkedjen. Ha pedig nincsen fent admin akkor lefotózom és panaszkönyvet írok rá.





Ami eddig történt velem

Nagyon sok szervert és frakciót megjártam, mindenen elég szép rangokat szinteket értem el kisebb szervereken Főadminig-fejlesztőnek is felmentem sok frakciót vezettem, és SGH vezető is voltam, mivel egy másfél éve kezdtem el normálisan rpzzni, ezért nagyon unom már a "játékos" életet ezen a szerveren legutóbb (pár hete) egy szerveren Admin[1]-es voltam.




Mit teszel,ha egy játékos nem akarja megérteni,hogy nem javítod meg az autóját?

Leírom neki hogy nemtudom megfixelni megkérdezem tőle hogy hogyan történt az eset ha bugból tört össze a jármű és ezt tudja bizonyítani is akkor írjon rá egy admin-ra/ ha pedig IC ügy miatt tört össze a jármű akkor azzal nem tud senki se mit kezdeni hívja fel a szerelőket.
Ha ezek után is folytatni fogja a PM-eket hogy javítsam meg szólok egy adminnak hogy KICK-ben részesítse.



Hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a szerelő rendszert? ∣∣∣



Első sorban elmesélném neki hogy van kettő szerelő rendszer az egyik a See City Car Service Los Santos-ban található a másik San Fierro-ban található Fix and Drive néven.
My-Garage-Auto-Logo.png
csavarkulcs-large.png
Los Santos-ban találhatóSan Fierro-ban található
[See City Car Service] Nyitvatartási időFix And Drive| Nyitvatartás
Telefonszáma: 06- 222-222Telefonszáma: 06- 444-444
[SEE CITY CAR SERVICE] Vontatási ÁrakFIX AND DRIVE | Vontatási áraink


Ha az alapokkal megvagyunk akkor bele is vághatunk a közepébe tehát van egy (Gyors sáv) ami igazából annyit takar hogy bizonyos összegért Nem kell kivárni a sort hanem egyből bemehetsz megszereltetni a járművedet, amíg a második sorban lehetséges hogy több időt el kell tartanod a várakozással de olcsóbban megúszod.
Ha lerobbanna az adott kocsija akkor elmesélem hogy nem kell egyből admin-t hívni hogy TK-s lett a kocsija, ami sokszor IC ügy miatt törhetett össze hanem felkell hívni a fentiek közül található szerelőtelepet- vagy bizonyos magán vontató személyeket hogy vontassák be a kocsiját a szerelőtelep-hez.
Ha a kezdő játékos betért a szerelő telepre akkor egy szerelő várja ott akit követnie kell, egy BOX-hoz vezeti ahol elkéri az árakat amit [/PAY [ID] [ÁR] tudja kifizetni a szerelőnek, netalántál ha Forgalmi Vizsgát is akar azt külön pénzel meg is teheti kiválthatja az egyik szerelőtől illetve a vizsgáltatóval. Ha kifizette az adott pénzt a player akkor a szerelő neki is lát a szereléshez mikor végzett vele akkor beszáll a kocsijába és a szerelőt követi a kijárathoz.




Mi a 3 legfontosabb helyszín, amit megmutatnál egy kezdő játékosnak? Miért pont az ?


Városháza:
FGlQYxn.png


Itt tudunk igényelni bizonyos engedélyeket/okványokat Személyi Igazolvány/ Útlevél / ADR vizsga / Horgász engedély
Illetve itt tudunk magunknak bizonyos munkákat elvállalni.





Autós iskola:

3BKPWvD.png



Itt tudja a player letenni magának az elméleti vizsgát illetve a gyakorlati vizsgát is így jogosítványt tud szerezni.



Benzinkutak,boltok:

YUauyMr.png


Itt tudja a járművét megtankolni benzin-t vásárolni illetve ételt/italt venni és egyéb háztartási eszközöket is.







Mit teszel ha egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell.

Ha például itt betanításról van szó vagy egyébb dolgokról akkor elsősorban szólnék az adminnak hogy jelenleg RP közepén vagyok nemtudok segíteni neki ahogy befejeztem az RP-t segítek neki.





Voltál már Bannolva/Jailezve UCP-T csatolj.

DJnSkFH.png


NMcS8x9.png


ARichard válasza:



 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: aBalazs és bale

12virtues

Lelkes fórumhasználó
2019. 01. 10.
363
497
V4 karakter
-
LV karakter
ernesto cadaval.
Hát, a formázás nem nyerte el a tetszésem + van minta is már.
Tartalma fasza, sok sikert. :)
 
  • Szomorú
Reactions: apatrik

Fleckey

Zöldfülű
Támogató
2019. 01. 10.
187
61
23
Capital City
V4 karakter
Lewis Hopkins
LV karakter
-
V2 karakter
Fleckey Aysen
Nálam is csak 1db kép jön be,+ez a össze vissza szín kombináció nekem sem jön be annyira,de nem lett rossz a lap,sok sikert neked is.
 

tankosjatek

Klaviatúra gyilkos
2019. 01. 09.
692
1 965
de_vertigo
Elsősorban ekkora egoval nemhiszem, hogy neked való az sgh.

Látsz egy NONRP-s hírdetést. Mi az első dolog amit teszel?

Első sorban Adminsegéd-chat-en vagy ha nincsen fent admin akkor TS-en hogy intézkedjen. Ha pedig nincsen fent admin akkor lefotózom és panaszkönyvet írok rá.

Nem annak kellene az első dolognak lennie, hogy jailt kapjon a játékos, inkább rá kéne írnod és segíteni neki, hogy nem kellene ilyet. (Már ha SGH vagy)


Mit teszel ha egy RP közepén vagy, de egy kezdő játékosnak segítség kell.
Ha például itt betanításról van szó vagy egyébb dolgokról akkor elsősorban szólnék az adminnak hogy jelenleg RP közepén vagyok nemtudok segíteni neki ahogy befejeztem az RP-t segítek neki.

Az elsődleges feladatod SGHként az lenne, hogy segíts másoknak. Ha RP közbe vagy akkor is a segítségnek kell elsőnek lennie. (Függ az RPtől, de legtöbb esetben így van.)

Ennyi lenne a véleményem kedves csempiön
 

Ronald

Újonc
Támogató
2019. 01. 10.
66
20
V4 karakter
Ronald R Reynolds
V2 karakter
Ronald W Reynolds
Heloka, Koji-val teljes mértékben egyet értek. Az SGH-nak az elsődleges feladata a segítségnyújtás. Ettől még sok sikert.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Hát, nem tudom. Formázás & Színkódok tetszenek, viszont a válaszok nem. RP közben is az lenne a legfőbb dolgod, hogyha szól egy Adminisztrátor, egyből kell menned. Sem az Admin-t, sem a FőAdmin-t, sem a SzuperAdmin-t nem fogja az érdekelni, hogy te most RP közepén vagy, vagy csak éppen kocsikázol. Őket az fogja érdekelni, hogy segíts a játékosnak, és végezd az S.G.H. feladatod.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Ez baromság. Ha van TS, ha nincs TS, akkor is ott kell lenned vele IC, amikor S.G.H. voltam, akkor is minden szituációban ott kellett lennem IC & OOC.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Pontosan! Ott hagynám az adott RP Szituációt, mert Adminsegéd vagyok, és pontosan azért hagynám az RP-t, mert nekem az S.G.H. fontosabb, mint pl az adott RP szituáció, mivel először van az S.G.H. feladat, utánna meg van az RP.
 
  • Tetszik
Reactions: apatrik

aBalazs

Klaviatúra gyilkos
Támogató
2019. 01. 10.
723
783
19
Majosháza
V4 karakter
Sophie La Royali
V2 karakter
Nicolas La Royali
Hát ez nagyon nagy, nagyon adom a hozzáállásod. Tegyük fel, hogy te Admin vagy, és rádszól a SzuperAdmin, hogy Dutyznod kell, mert nincs elérhető Admin, akkor te azt mondod, hogy bocsi, RP van? Hát nem!
 
  • Tetszik
  • Vicces
Reactions: apatrik és CHAMP
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.