{Jimmy Pellegrini} Rcky jelentkezése Adminsegéd pozícióra

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Rcky

Zöldfülű
Támogató
2022. 01. 05.
176
160
20
Budapest II.
V4 karakter
Jimmy Pellegrini
LV karakter
Dominik Pellegrini
V2 karakter
Jimmy Pellegrini


sgh.png

~ [ JELENTKEZÉSI LAP ] ~


Néhány fontos dolog magadról:

Sziasztok! A nevem Ákos. (Szoktak Alexnek, és Rockynak is szólítani). Jelenleg 20 esztendős vagyok, 2024-ben töltöm be a 21. életévemet. Szabolcs Szatmár Bereg megyében élek, a megyeszékhelytől 30km-re. Jelenlegi munkám egy biztonsági cégnél brigádvezető. Szeretek szabadidőmbe kertimunkával, háziállatokkal foglalkozni. Néhány fontos tulajdonság rólam: Türelmes, segítőkész, barátságos vagyok, de nehéz napjaimon viszont lusta, makacs. Amit még tudni illik rólam: Nagy az igazságérzetem, a munkámat felelősségteljesen, alázattal végzem.

Mióta játszol a szerveren?

2022 január elején regisztráltam a SeeMta V2 szerverére, ebben volt egy 3-4 hónapos kihagyás.

Eddig elért eredményeid a szerveren:

Amiket eddig elértem a szerveren az körülbelül félmilliárd SeeFt-nyi vagyon, és sok barát.

Voltál már legális, illegális, esetleg mindkét frakció tagja?

Természetesen igen, megfordultam illegál-legál frakciókban.

Voltál már Ideiglenes Adminsegéd?

Nem voltam még.

Miért szeretnél a See Game Helpdesk tagja lenni?

Segítőkész vagyok, és szeretném az adminok munkáját megkönnyíteni amennyire lehetséges, valamint a kezdő/haladó játékostársaimnak segédkezni.

Mi motivál abban, hogy SGH legyél?

A segítőkészség motivál. Jó dolognak tartom azt, hogy másnak tudok segíteni.

Mennyi időt töltesz a szerveren?

Ez teljesen változó. A havi átlagom az 3-6.000 perc.


Mit tennél SGH-ként ha;

- egy játékos akivel találkozol szabálytalankodik?
OOC Chaten felhívom a figyelmét arra, hogy amit épp csinál, az a szerverszabályzatba ütközik. Amennyiben figyelmeztetésem ellenére sem hajlandó változtatni, akkor értesítek egy admint, és jelzem neki a problémát.

- privát üzenetben olyan dologra kérnek amihez adminisztrátor szükséges?
Felvilágosítom a játékostársam, hogy amit Ő szeretne, ehhez adminisztrátori jogosultság szükséges, ezért keressen fel legalább egy 1-es rangú adminisztrátort.

- látsz egy helytelen / szabálysértő hirdetést?
Ezt megfelelő bizonyítékokkal továbbítom az Adminisztrátorok felé.

- egy játékos ütközéskor /do Megremeg -et használ?
Figyelmeztetem a játékost, hogy ennyi RP nem elég, mivel a való életben egy ütközésnél nem csak egy "megremegés" történik. Amennyiben nem veszi ezt tudomásul, az RP-jét továbbítom az Adminisztrátorok felé, és majd Ők eldöntik, hogy szankcionálják-e a személyt, vagy sem.

- egy barátodtól (indokolatlanul) több millió see forintot kapnál?
A pénzt visszautasítom/visszaadom amennyiben történik ilyen. Ez vagyonátruházásnak is számíthat.

- egy játékostól privát üzenetben olyan kérdést kapnál amire nem tudod a választ?
Amennyiben ilyen kérdést kapok, akkor segítséget kérek a már tőlem rangidősebb, tapasztaltabb Adminisztrátoroktól

- privát üzenetben pénzt kérnének tőled?
Tájékoztatom a játékost, hogy a szerveren rengeteg a munkalehetőség van. Ebből sorolnék fel néhányat neki, és megmondom neki válasszon egy számára szimpatikust, és kezdjen el dolgozni.

- rp szituáció közben van szüksége egy adminnak rád betanításhoz?
Abban az esetben, ha egyedül vagyok Online mint adminsegéd, akkor tájékoztatom az RP-ben résztvevő játékostársamat/társaimat, hogy kerítsünk sort egy másik időpontra az RP folytatásához. Amennyiben rajtam kívül van még Online adminsegéd, akkor megkérem az admint, hogy forduljon másik adminsegéd felé.



Mik azok az általad fontosnak tartott helyszínek, amiket egy kezdő játékosnak biztosan bemutatnál?

Számomra a legfontosabbak: Városháza. Itt tudja a játékos kiváltani a személyi igazolványát, munkát felvenni. Autósiskola: Itt tudja jogosítványát letenni. Végezetül pedig az autókereskedés: Itt tudja első autóját megvásárolni.

Válassz ki egy szabadidős tevékenységet a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Ajánlom neki a horgászatot. A horgászat egy olyan hobbi, amit szinte mindenki szeret. Felvilágosítom, hogy milyen kellékek szükségesek az elkezdéséhez, valamint mi is a horgászat menete.

Válassz ki egy munkát a szerveren és írd le, hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak:

Bányászat: A játékost tájékoztatom arról, hogy a munkát a városházán tudja felvenni. A munka két részből áll. Az első: Amikor le kell menni a bányába, és szenet kell bányászni. Ehhez szükséges egy csákány, széndioxid mérő, valamint munkavédelmi sisak. A csákányt, és a mérő készüléket a hobbi boltban tudja megvásárolni, a sisakot pedig a Ruhaboltban. Miután megvannak a szükséges kellékek, akkor menjen el a bányába, vegye elő a csákányát, és kezdje el a szenet ütni vele. Miután sikeresen kiütötte a szenet, akkor kurzormódban klikkeljen az ércre, majd vigye el a csilléhez, és rakja bele. Ezzel egyidejűleg meg is kapta érte a fizetését. Második része: A szénszállítás. Amennyiben a munka ezen része jobban szimpatikus a játékos részére, akkor elmagyarázom neki, hogy menjen el, és vegye fel a munkajárművét, (F11-es gombbal térképet előhozza, majd egy zöld kamion Blip jelzi a helyét) és menjen el a bányába. Ezt követően álljon a kihelyezett tartály alá, majd amellett található kart húzza meg. Ezt követően a billencses kamion megtelítődik szénnel. Leadni a szenet ott tudja, ahol a munkajárművet felvette. Rátolat a a billentési pontra, majd ilyenkor a kamionja körül megjelenik a zöld csík, akkor kezdje el a borítást. Borítás után megkapja a fizetségét.

Írd le hogyan mutatnád be egy kezdő játékosnak a Farmot VAGY a Méhészetet:

Felvilágosítom először a játékost, hogy a méhészet az pénzigényesebb mint a farm. Ilyenkor az Ő kezében van a döntés, hogy melyiket választja. Ha a farmot választja, akkor szüksége lesz 4.5 millió SeeFt-ra a bérléshez. Sikeres bérlés után a nevére kerül egy farm egy hétre. Ha bemegy a farmra, balkézre megtalálja a kerti szerszámokat. Elsősorban meg kell kapálni a földet, majd megásózni, (Ezt a folyamatot egy stamina mutatja) ezt követően a földet meglocsolni. Üres vizeskannát a piacon tud vásárolni. Ezután nem marad más, mint a vetés. A vetőmagokat is úgyszintén a piacon tudja megvásárolni. Tájékoztatom még arról, hogy időközönként locsolni kell a terményeket, hogy el ne rohadjanak. Napi egy locsolást ajánlok a játékosnak, ezzel biztosan elkerüli azt, hogy elrohadjon a termény. (Ezeket az állapotokat egy stamina jelzi, ha kurzormódban az egeret a termésre húzza. )Miután megért teljesen a termény, ezt jelzi a stamina, és lehet szüretelni. A leszüretelt termést a piacon tudja értékesíteni, a megfelelő kofánál.


Voltál már jailben? [UCP-s képet csatolj]

[ Voltam. ]

Voltál már bannolva? [UCP-s képet csatolj]

[ Bannolva nem voltam. ]

 
Utoljára szerkesztve:

HeX

Az év illegális frakció leadere | 2023
SzerverAdmin
v2
2019. 01. 10.
238
401
V4 karakter
Eddie_el_Fuentes
LV karakter
Nicholas McCarthy
V2 karakter
Nicholas Heinemann
Amikor átvettem a frakciót akkor lettél tőlem kirakva újraszervezés miatt.
Nemrégiben mikor le vetettem rólad a jelet beszéltünk pár szót.
Korrekten álltál a dolgokhoz, hozzám.
Bár örültem volna ha a csapatomat erősíted , sajnos vissza utasítottad.
Viszont fer voltál és nyíltan ki jelentetted hogy másra vágysz.
Ez számomra pozitív.
A lapod összetett, tetszik.
Ha sikerül ne csalódjak.😉
Hajrá!
 
  • Imádom
Reactions: Rcky

Rcky

Zöldfülű
Támogató
2022. 01. 05.
176
160
20
Budapest II.
V4 karakter
Jimmy Pellegrini
LV karakter
Dominik Pellegrini
V2 karakter
Jimmy Pellegrini
Amikor átvettem a frakciót akkor lettél tőlem kirakva újraszervezés miatt.
Nemrégiben mikor le vetettem rólad a jelet beszéltünk pár szót.
Korrekten álltál a dolgokhoz, hozzám.
Bár örültem volna ha a csapatomat erősíted , sajnos vissza utasítottad.
Viszont fer voltál és nyíltan ki jelentetted hogy másra vágysz.
Ez számomra pozitív.
A lapod összetett, tetszik.
Ha sikerül ne csalódjak.😉
Hajrá!
Szia! Köszönöm szépen, repül a nagy ötös jár a kex neked! 😎🤘 Lehet még később összefutunk ;)
 
Utoljára szerkesztve:

MekGrill

Írnok deák
Támogató
2019. 05. 07.
605
214
Kecskemét
V4 karakter
Tazwell McFroy
LV karakter
Cletus Sayre
V2 karakter
James McGill
Korrekt lap lett, megállnád a helyed és szívvel, lélekkel tudnád csinálni. Mindenképp megérdemelnél egy helyet a csapatban, remélem a vezetőség is így fog dönteni.
Sok sikert!
 
  • Imádom
Reactions: Rcky

Rcky

Zöldfülű
Támogató
2022. 01. 05.
176
160
20
Budapest II.
V4 karakter
Jimmy Pellegrini
LV karakter
Dominik Pellegrini
V2 karakter
Jimmy Pellegrini
Korrekt lap lett, megállnád a helyed és szívvel, lélekkel tudnád csinálni. Mindenképp megérdemelnél egy helyet a csapatban, remélem a vezetőség is így fog dönteni.
Sok sikert!
Szia!

Nagyon szépen köszönöm! 😎
 

Smexy

SzuperAdmin
v2
2019. 01. 10.
1 977
2 628
Elfogadva, kérlek válassz az alábbi linken egy időpontot a meghallgatásra.
 
  • Menő
Reactions: Rcky
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.