Jimmy Kenneth - Droogo

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jimmy

Barangoló
2019. 01. 10.
79
22
OOC ügy
V4 karakter
brian d matthew
LV karakter
jimmy o bryan
V2 karakter
jimmy kenneth
cJzgQLs.png


Játékos (IG) neved:
Jimmy Kenneth

Panaszolt fél admin neve:
Droogo

Panasz pontos megfogalmazása:
Bizonyíték nélküli szankció,Másik fél szabályszegésének figyelmen kívül hagyása.

Bizonyítékok:
Nincsen bizonyítékom semmiről sem,mivel TS-en történt az "adminügy". Annyi történ,hogy mentem középső benzinkút felé,majd belementem egy RS4-be véletlen és lerobbant az M3-mam. Ekkor kettő PD-s az út szélén állt,kocsi nélkül. Majd a semmiből,felszólított,és rámtartotta a fegyvert. 2-3 mp-ig rámtartotta a fegyvert,ekkor én lefixkártyáztam a kocsimat,és elhajtottam. Kaptam egy 90 perces jailt PG indokkal,azért mert elvileg nem RP-ztem le,hogy "megijedek,rátaposok a gázra" Tudtommal,ha nincs rám tartva a fegyver,akkor nem kell ilyesmit RP-zni.Trafipaxon nem mentem át,nem tudhatták hogy körözött-e a kocsi,illetve TS-en mondták hogy elvileg tegnap üldöztek,de viszont mivan akkor ha például elkaptak,és lekerült a körözés? Ezt nem tudhatták sehogyan sem. Szóval nem értem az egészet lényegében.

Megjegyzés:
-

Panaszhoz hozzászólhat:
Knight's D Franklyn,bíráló admin,2 érintett PD-s,és jó magam


Soyer válasza:
 
Moderátor által szerkesztve, ekkor:
  • Tetszik
Reactions: Tami1004

Droogo

Egyedül vagyok és egyedül is maradok.
2019. 01. 10.
157
76
Alforja, Catalunya, Spain
V2 karakter
David Nisa Cordero
Halóka, ha jól tudom Főadmin Ricsi és Pasa is megmondta neked ugyanezt. Nem igaz? Van róla bizonyítékod, hogy nem fogták rád? Nem, nincs azt pedig bevalottad, hogy elhajtottál. Ezáltal PG-nek minősűl, mivel nem volt RP arról, hogy te hirtelen félelem indokából elhajtasz.
Leírtam a vélem, várom a bírálást.
 

Jimmy

Barangoló
2019. 01. 10.
79
22
OOC ügy
V4 karakter
brian d matthew
LV karakter
jimmy o bryan
V2 karakter
jimmy kenneth
Őőő,nem-nem mondott nekem semmit se Ricsi se Pasa.
Viszont nincsen bizonyítékom semmiről mint említettem is,de tőlük nem kértél semmilyen bizonyítékot,amit egy adminnak köteles kérnie.
Igen elhajtottam,mert nem kell semmiféle RP,ha nem tartják rám a fegyvert.
És te mindvégig azt mondtad hogy kell RP akkor is ha nem tartják rám,de kérdem én,mitől ijedjek meg ha nem tartja rám a fegyvert? Ha rámtartja akkor oké,megértem. De így nem tartom fairnak a dolgot. Alapból levolt robbanva a kocsim,ha rámtartja 20 percig tegyük fel,akkor nem fogok ellenkezni,viszont így hogy 2-3 másodpercig tartotta rám a fegyvert,majd az után lefixeltem a kocsit,és elhajtottam ez már IC ügy,és nem minosul PG-nek.
Ott volt Cloud,hozzászólhat ő is a panaszhoz látta az egész sztorit.
Várom a bírálást.
 

Droogo

Egyedül vagyok és egyedül is maradok.
2019. 01. 10.
157
76
Alforja, Catalunya, Spain
V2 karakter
David Nisa Cordero
Ha nincsen bizonyítékod mi a probléma? Bevallottad, hogy fogták rád, ezáltal nekik nem kell bizonyíték hisz te is bevallottad, nem hiszem, ha meg akarnak fogni akkor nem fogják rád tartani a fegyvert.
Tényleg, a leadered jött beszélni velem, és neki magyarázta el Ricsi és Pasa.
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Mint Adminisztrátor szólok hozzá, kicsit szúrja a szemem hogy bizonyíték nélkül nyitsz panaszt.. TS-n is jogodban van felvenni az admin ügyet! HA a felek belemennek abba hogy te felvedd a beszélgetést. Szabályzat értelmében bizonyíték nélkül nem nyithatsz panaszt.
 

Jimmy

Barangoló
2019. 01. 10.
79
22
OOC ügy
V4 karakter
brian d matthew
LV karakter
jimmy o bryan
V2 karakter
jimmy kenneth
Tudom a szabályokat,így egyértelműen nem fogok PG-zni.
Miért hazudnék egy adminnak?
Egyértelműen a valós tényeket közlöm,de mint mondtam Cloud is hozzá szólhat,ott volt és látta az egész szitut.
Ha megnézed az UCP-m elég rég voltam jailben,illetve nem hiszem hol voltam PG indokkal jailben.
Az meg hogy bevallottam hogy rám tartották,igen rám tartották. Viszont 2-3 másodpercig,azután fixeltem le a kocsit és hajtottam el.
Pasához szólva: Igen,tudom hogy felvehetem TS-en is az adminnal az ügyet,viszont ez szúrta a szememet,és jogtalannak tartom a jailt.
Viszont arról a témáról nem is beszélünk,ami benne van a PK-ban.
Arról hogy kocsi nélkül voltak,és random felszólítanak,honnan tudják hogy körözött-e a kocsi? Lehet hogy üldöztek előző nap este,viszont levehette bárki a körözést a kocsiról,mert mondjuk tegyük fel meghalok vagy bármi más dolog. Persze,tudom hogy a rendvédelemnek van mindig igaza,én elfogadom. Ez volt az utolsó HSZ-em igazából,nincs több hozzá fűzni valóm az egész dologhoz.
A bizonyíték nélküli panaszról pedig tudom,hogy nem lehet úgy nyitni panaszkönyvet,viszont így állt módomban,mivel szúrja a szemem az hogy ki MG-zik hogy körözött a kocsim,illetve az is szúrja a szemem hogy a semmiért ültem le a PG jailt.
Várom a bírálást,aztán lesz ami lesz.
 

Droogo

Egyedül vagyok és egyedül is maradok.
2019. 01. 10.
157
76
Alforja, Catalunya, Spain
V2 karakter
David Nisa Cordero
Ha jól tudom te is bevallottad, hogy még az este elkezdtek üldözni de akkor nem kaptak el. Ha egy autót elkezdenek követni irl 8 órakkor, éjjel 5kor is emlékezni fognak rá.
PG-re csak annyit tudok mondani mint eddig, ha tudod bizonyítani, hogy 2-3 másodpercig fogták rád én hibáztam, de mivel nincs ezért nem.
 

Jimmy

Barangoló
2019. 01. 10.
79
22
OOC ügy
V4 karakter
brian d matthew
LV karakter
jimmy o bryan
V2 karakter
jimmy kenneth
Egyáltalán nem mondtam olyat,hogy engem üldöztek előző nap este,vagy akkor este.
Nem üldözött az nap este senki,előző nap meg lehetséges hogy üldöztek,viszont nem hinném hogy ők voltak. Ezt valamilyen kép formájában eltudnám hinni,hogy ők üldöztek. A 2 PD-s srác mondta hogy "ők üldöztek,előző este" De kép hiányában,hogy lehet elhinni bármit is? Szóval ebben hibáztál,mivel akkor így ki MG-zték a körözést a kocsin. Azt pedig ha van annyi vér a 2 pd-sben akkor bevallja hogy 2-3 mp-ig tartotta rám a fegyvert,és utána letette a fegyvert. Hozzáteszem csak az 1-ik PD-s tartotta rám 2-3 mp ig
 

Droogo

Egyedül vagyok és egyedül is maradok.
2019. 01. 10.
157
76
Alforja, Catalunya, Spain
V2 karakter
David Nisa Cordero
Azt mondtad, hogy elkezdtek üldözni téged. erre tisztán emlékszem, ha nem így volt akkor miért mondtad ezt? Te leafkoltál mert mentél kondizni adminügy közben, ezáltal elfogadtad a szankciót. Illetve a körözést hogyan lehet MG-zni? Ha nincs mdc-jük honnan tudták volna hogy körözés van rajta ha nem követtek?
 
Utoljára szerkesztve:

Jimmy

Barangoló
2019. 01. 10.
79
22
OOC ügy
V4 karakter
brian d matthew
LV karakter
jimmy o bryan
V2 karakter
jimmy kenneth
Bizonyítsd pls azt hogy én mondtam hogy elkezdtek üldözni,mert nem mondtam ilyet.:LOL:
Igen leafkoltam a vége fele,mert miután megvolt ez a dara,mentem volna kondizni. Csak nem értem hogy a rendvédelem minek hív állandóan admint.
Hát pl a körözést kérlekszépen úgy lehet MG-zni,hogyha pl mivel ők nem voltak kocsiba,így megse tudták nézni hogy megbizonyosodjanak hogy korozott-e a kocsim.
A másik meg random nem fog felszólítani.
IRL sincs olyan,hogy a rendőr kocsi nélkül van egy út szélén,majd valaki megy arra megáll,odafut felszólítja.
Ilyen nincsen!
Az utolsó mondatodra az a válaszom,hogy épp ezaz hogy nem értem az egész dolgot.. 1. nem ültek kocsiba 2. nem tudhatták sehonnan hogy körözött-e,mert nem üldöztek. 3. ilyen IRL sincs
 

pasa

Exitus acta probat.
2019. 01. 09.
1 290
2 389
30
Pécs
Tudom a szabályokat,így egyértelműen nem fogok PG-zni.
Miért hazudnék egy adminnak?
Egyértelműen a valós tényeket közlöm,de mint mondtam Cloud is hozzá szólhat,ott volt és látta az egész szitut.
Ha megnézed az UCP-m elég rég voltam jailben,illetve nem hiszem hol voltam PG indokkal jailben.
Az meg hogy bevallottam hogy rám tartották,igen rám tartották. Viszont 2-3 másodpercig,azután fixeltem le a kocsit és hajtottam el.
Pasához szólva: Igen,tudom hogy felvehetem TS-en is az adminnal az ügyet,viszont ez szúrta a szememet,és jogtalannak tartom a jailt.
Viszont arról a témáról nem is beszélünk,ami benne van a PK-ban.
Arról hogy kocsi nélkül voltak,és random felszólítanak,honnan tudják hogy körözött-e a kocsi? Lehet hogy üldöztek előző nap este,viszont levehette bárki a körözést a kocsiról,mert mondjuk tegyük fel meghalok vagy bármi más dolog. Persze,tudom hogy a rendvédelemnek van mindig igaza,én elfogadom. Ez volt az utolsó HSZ-em igazából,nincs több hozzá fűzni valóm az egész dologhoz.
A bizonyíték nélküli panaszról pedig tudom,hogy nem lehet úgy nyitni panaszkönyvet,viszont így állt módomban,mivel szúrja a szemem az hogy ki MG-zik hogy körözött a kocsim,illetve az is szúrja a szemem hogy a semmiért ültem le a PG jailt.
Várom a bírálást,aztán lesz ami lesz.

A lényegen nem változtat nincs bizonyítékod.. az hogy hazudsz-e adminnak vagy sem azt meg nem hinném hogy kötelessége bárkinek elfogadni azt hogy te azt állítod nem hazudsz...
 

Jimmy

Barangoló
2019. 01. 10.
79
22
OOC ügy
V4 karakter
brian d matthew
LV karakter
jimmy o bryan
V2 karakter
jimmy kenneth
Mindegy a lényeg annyi hogy ő is bizonyítsa akkor hogy én azt mondtam hogy üldöztek aznap este,vagy előtte lévő nap.
És még mindig nincs ilyen IRL sem,hogy a PD-s kocsi nélkül áll az útszélén,egyszer csak arra megy egy kocsi és felszólítja,majd random sokkoló. Szóval ennyi erővel akkor Droogo annyiban hibázott hogy nem tette őket jailbe MG indokkal,illetve az hogy nem tudja bizonyítani hogy én azt mondtam volna hogy üldöztek aznap este.
 

Zizi

Zöldfülű
Very Important Person
2019. 01. 09.
161
67
LV karakter
Ronan Schramm
V2 karakter
Aziz W Harison
Bizonyíték hiányában nem nyitsz panaszt,jogtalan.
Zárom és helyezhető.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.