Jibzon Garcia - Morzsa

theHulio

Újonc
2024. 03. 04.
6
3
V4 karakter
Jibzon Garcia
f1faa379e7c9391044487a98d7aa4614.png


Panasztevő InGame neve:
Jibzon Garcia


Panaszra tett Adminisztrátor neve:
Morzsa


Panasz oka, leírása, kifejtése:
Helytelen ügyöntézés (Szigeten kifagytam, vissza léptem, és egyből elindult rám egy helikopter, mivel még mondhatni távol volt, ezért beugrottam inkább a vízbe, mikor úsztam el, elkezdett valaki rám darálni animig.) Az admin állítása szerint, ez ic ügy volt, hogy animba lőttek, s utána meghaltam animba. Az ügy után annyit mondott az admin (Logból másolva):

[2024-09-30 21:44:07] [Output] : Admin 1 Morzsa: (( jibzon jófej leszek. ))
[2024-09-30 21:44:13] [Output] : Admin 1 Morzsa: (( halálidőd elment az üggyel. ))


Plusz infó amit Morzsa írt vízben animbalövéses témáról:
[2024-09-30 21:43:19] [Output] : Admin 1 Morzsa: (( Azért nem értem mert engem is lőttek már vízbe animba kihívtam az admint és mondta szabályt nem ))
[2024-09-30 21:43:24] [Output] : Admin 1 Morzsa: (( szegtek. ))


Kötelező bizonyíték (pl.: log, kép, videó):
Videó a fellépéstől, azután a vízbeugrásról:

Katt ide

Kép az indoktalan lövésről:

Katt ide

Teljes log az adminügyről:

Katt ide

Megjegyzés:
Ha valami nem kóser a pk-val jelzését várom üzenetben, nemigen nyitottam még pk-t.

Utoljára módosítva: 2024. 09. 30. 22:32
 
Utoljára szerkesztve:

Morzsa

Újonc
SzerverAdmin
v4
2024. 03. 18.
17
7
Feldbach
V4 karakter
Marco Ibarra
LV karakter
William Taylor
Az anim ideje lejárt Jibzonnak így nem volt se szankció se Rp folytatás, nem érzem azt hogy hibáztam volna. Egyik balra másik jobbra ment, halálidőt azért nem kapott mert kb 15-20 percig tartott az adminügy, ezután LS-be vissza is lett gettelve.
 
  • Vicces
Reactions: Kriszuuu

theHulio

Újonc
2024. 03. 04.
6
3
V4 karakter
Jibzon Garcia
Az anim ideje lejárt Jibzonnak így nem volt se szankció se Rp folytatás, nem érzem azt hogy hibáztam volna. Egyik balra másik jobbra ment, halálidőt azért nem kapott mert kb 15-20 percig tartott az adminügy, ezután LS-be vissza is lett gettelve.

Nem azzal volt a baj, hogy nem tettél vissza halálba, hanem hogy full egyoldalú volt az ügy, az én részemre.
A PK azért született meg, mivel egy NONRP történt a másik fél részéről, mivel fegyvertelenre lőttek indok nélkül. (Fegyver el volt rejtve, illetve golyóálló sem volt rajtam, bár azt mondták, hogy látták a fegyvert a nevem mellet, valószínűleg buggos volt, de amúgy is, helikopterből hogy látták / a vízből!?)
Az ügyet úgy zártad le (szerintem) hogy: Az rp megtörtént, nem kerülök vissza halálba, mivel lement az idő az admin üggyel, aztán vissza vittél ls-be.

A fegyver láthatóságról egy kis infó: Ha resi után jön fel valaki, és el volt rejtve a fegyver, újra elkell, ezáltal láthatták, de fix buggos volt.
Videó, ami történik: Katt ide
 
  • Tetszik
Reactions: Kriszuuu