Jia Li Chien ---> South

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

DaniS

Újonc
2019. 04. 29.
43
12
23
Szeged
LV karakter
Daniel Brassco
v2-adminpk-logo.png




Játékos (IG) neved:

< Jia Li Chien >



Panaszolt fél admin neve:

< South >



Panasz pontos megfogalmazása:

< Helytelen bírálat, valamint adminjail eltúlzása. >



Bizonyítékok:

<

https://imgur.com/zOip4dX

>




Megjegyzés:

< Először is szeretném tisztázni hogy a PK nem bosszú PK, nem ideg PK. Tegnapi nap még ts-en is beszéltünk és Zaba is ott volt. De akkor is szeretném ezzel a PK-val egy FA érdeklődését és felkelteni valamint nagyobb adminok figyelmét. Nos az egész ügy azzal kezdődött hogy zabával mentünk volna horgászni, megálltünk a kocsikkal déli határ után a homokos parton, majd emgérkezett Marvin TEK-es ként és elordította magát egyedül akkor még M4el a kezében hogy itt a tek fel a kezkeket stb... A kocsiában ugyan volt egy másik játékos de ő afk-olt vagy nem tudom de nem szállt ki a kocsiból és ezzel be az rpbe. Marvin végig Zabára fogta a fegyvert és én kaptam a lehetőségen és beszálltam a kocsimba, az egyik képen látható hogy marvin akkor fogja rám a fegyvert amikor már a kocsinak a kilincsét tépem fel az ajtón( ezért kaptam a PG jailt). Ezután be ültem a kocsiba majd marvin rögtön túrni kezdte és utána én tolattam és elütöttem ( ezért kaptam A Derby jailt) utána marvin ( nem tudom mennyire lényeges de dutyn kívűl) vissza getelt majd rögtön admindutyba állt és az adminügy végéig abban is maradt. Oda hívta South-ot aki(vagy akivel) intézte-/tte az adminügyet. Az ügy közben volt egy rossz mondat amit akkor írtam le mikor már kicsit felidegelt az hogy az igazamat 2 admin is meghazuttolja, ez volt annyi: Baszhatsz be köszi( ezért kaptam az adminnal szembeni stílús jailt). Ezek után az adminügyből egy elég nagy szankció lett a végső kimenetel, mert kezdtek az ideigmre menni a toábbi meghazudtolással. Ez volt az egész ügy.



Na most a jailem 1500 perc volt az alábbi indokokkal: PG, Derby, NonRP, Admin hülyébe nézése, Adminnal szembeni OOC stylús. Itt a PG valamint Derby-vel kapcsolatban annyit szeretnék mondani hiszen van egy szerver szabályzati pont:
Amely nem számít PG-nek: Ülsz a kocsidban, fogják rád a fegyvert az ablakon keresztül, és te /do /me-vel alátámasztod, normális RP-vel, hogy megijedtél és a gázra taposol.
ez, namost történt egy helyzet a SzuperAdminunkal Bencével( szó se essék itt bele kötésről és a sebek újból való feltépéséről) az alábbi linken van egy videó:
amiben Bence egy TEK-esen RP nélkül, úgy hogy a fegyvert ráfogja ő meg telibe egyenesen áthajt rajta, na most ha ő büntetés nélkül akkor én egy playerrre és ő egy szuper admin, mindkettőnkre vonatkozik a szabályzat miért lett kiszabva büntetés ha ő ezt ilyen szabadon megteheti. Valamint tegnap FIX & Drive nál volt egy adminügy pont egy ilyennel hogy egy játékos áthajtott egy NAV-oson és tá lett hívva az admin és a bíráló admin ( akit most nem nevezek meg, de ha a későbbiekben szükséges megnevezem ) azt írta hogy az hogy elütik IC ügy tehát derby jail pont ezek alapján jogtalannak ítélem meg. Valamint a fent leírottak alapján a PG-t is jogtalannajk ítélem mikor a fegyvert már csak akkor tartotta rám marvin mikor már a kilincset téptem fel az ajtón. Ezzel szerintem a NonRP jailindok is le van tudva, az adminnal szembeni stílúst még meg is érteném ha lek#### any##-tam volna meg írtam volna neki folyamatosan azt hogy itt b###ta el meg ott b###ta el, de annyit írtam, basszon be jailbe mikor már nálam betelt a pohár. Az adminnak hülyébe nézése jail indok egy abszúrd történet hiszen azzal hogy kiállok a magam igaza mellet, azzal nem hülyébe nézem az embert hanem védem magamat ilyen helyzetbe amikor az admin helytelenül ítél az én véleményem alapján, egyértelmű jaileknél nem fogom csak azért is magamat védeni hiszen tudom ami egyértelmű és védhetetlen az onnantól egy hatalmas pont a mondat végére. Szóval a PK-mal annyit akartam volna kezdeményezni hogy a jailemet vegyék le, és Marvin-al valamint South-al közöljék hogy ne ilyen gyors átgondolással gyors ítéletekkel hozzanak döntéseket, mert ez az 1500 perc eléggé egy forrófejű adminra vall és ha ilyen jaileket osztogatnak a közeljövőben akkor nem lesz egy egyszerű dolguk a szerveren, valamint a játékosoknak a kedvét egyből eltudja rontani egy 25 órás jail.
>
 
  • Hűha
Reactions: Smexy és Nxrby

South

Barangoló
2019. 02. 07.
92
44
V2 karakter
Justin R Payne
Sziasztok. Mivel Marvin hivott egy admint, hogy intézze az ügyet, oda mentem. Mint látszik közölte azt, hogy PG történt. Hiába közlöd velem azt, hogy Zabára lett fogva a fegyver, hogyha én egy képet kapok arról, hogy a fegyvert rád fogta. Zaba és közted ha a képet nézzük nem sok távolság van, akárkire tarthatta azt a fegyvert, viszont bizonyitékot arról, hogy a fegyvert Zabára fogta nem egészen van/volt, ha elküldted volna természetesen azt is figyelembe véve birálom az ügyet. De ha a fegyvert akkor fogja rád, amikor csak beszállsz a kocsiba, akkor már az is PG, szóval nem értem miről beszélünk... Azok után, hogy a fegyvert rád tartja (ezt még tagadni sem lehet, mivel ott a kép, ha akar lelő mikor bele futsz a célkeresztbe) beszállsz, majd rá tolatsz/ütöd el (mondhatjuk azt, hogy véletlenül ütötted el, de azért ha megfigyeljük elég sok helyed lett volna kikerülni és tovább menni), és annak ellenére is, hogy szét túrja a kocsit, te tovább mész mintha mi sem történt volna.. Nyilván megvédheted magad az adminügy közben, de ha te tudod azt, hogy van kép az esetről, akkor nem kéne egyből tagadni.. Adminügy vége fele (gondolom ideges voltál) bele ugrattál a vizbe, majd ezek után kijöttél a vizből, és elkövetted azt amit stilusnak vettünk. Itt jött el az a pont, hogyha te igy állsz hozzá, akkor én is igy fogok és megnöveljük a szanckió mértékét. Úgy gondolom, hogy a szankció mértékét bőven átbeszéltük TS-en, és Marvin is elmondta bőven, hogy ennyit simán lehet adni. Az hogy unjailezve legyél, elég nagy túlzás, mivel te is tudod, hogy hibát követtél el. Ha azt mondod, hogy enyhités, úgy már okés.

Amely nem számít PG-nek: Ülsz a kocsidban, fogják rád a fegyvert az ablakon keresztül, és te /do /me-vel alátámasztod, normális RP-vel, hogy megijedtél és a gázra taposol.

Rendben, tényleg van egy ilyen szabálypont, viszont azt is vegyük figyelembe, hogy te nem támasztottad alá egyáltalán /me és /do használatával azt, hogy te megijedsz, vagy hasonló, és emiatt a gázra taposol. Itt térjünk ki Bencére. Engem nem érint az, hogy mit csinál a Szuperadmin. Bence jóval magasabb rangot tölt be a szerveren mint én, ezért konkrétan nekem beleszólásom nincs abba, hogy ő mit csinál.. és ha szabály sértést is követ el, attól mert még ő elkövette én nem fogok másoknak megkegyelmezni, mert hát ő is megtette. Ez sok mindenkinek jól jön, mert azt hiszik evel be védhetik magukat a szankció elől, ha elkezdenek mást gyanúsitgatni, azok után, hogy hibát követtek el. Itt a lehetőség panaszkönyvre.. tedd panaszkönyvre, vagy menj fel hozzá TS-re és beszéld meg vele, hogy ő mit csinál.
 
Utoljára szerkesztve:

Croxo

elit úgymond
Very Important Person
2019. 01. 14.
1 330
1 307
V4 karakter
James Even
V2 karakter
Croxo De Bracco
Sziasztok!

A PK-t én fogom bírálni olvasás után.


Edit:


TS-en megbeszélve
 
Utoljára szerkesztve:
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.