Elutasítva Jhony S Nawaro - Lumberjack

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Marcellusz12

Újonc
2024. 02. 03.
4
1
V4 karakter
Jhony S Nawaro
db7e254fc9e5f1a4fcdd958f71569a25.png


InGame neved:
Jhony S Nawaro

A ban időpontja:
2023.09.01

A ban időtartama:
örökre

Admin neve, aki bannolt:
Lumberjack

A ban oka:
NonRP, admin ügy alatt tanusított stílus, adminisztrátorral szembeni elfogadhatatlan stílus

Amiért szeretnéd az unbant:
Az elmúlt szinte majdnem 1 éve sokat gondolkoztam tetteimen, mennyire megbántam őket, és, hogy értelmetlenek voltak. Sokat köszönhettem ennek a játéknak mivel messze élő rokonommal sok időt tudtunk együtt tölteni az internetes világban. Megbánásom legfelső fokán állok most. Nagyon bízom benne, hogy unban kérelmem pozitív elbírálást fog kapni mert tudom, hogy ettől a naptól kezdve gyarapítani fogom a szervert minőségileg és nem tönkre téve más játék/játékosok élményét. Ahogy említettem teljes szívemből bánom cselekedetem, és mégegyszer elnézést tetteimért és tudatos cselekvéseimért. Úgy gondolom, hogy mindenki megérdemel egy második esélyt, bár nektek köszönhetően a ban miatt most leadtam 13.8 kg-t és lelkileg nyugalomra találtam. Ha bizalmat szavaztok nekem, ígérem nem fogok visszaélni vele.

Megjegyzés:
Már nagyon izgatottan, fellendülten és tűkön ülve várom az unban kérelmemre való mély és őszinte választ. Ha esetleg nem is tetszik válaszuk számomra, bízom benne, mégegyszer átgondolják. köszönöm. Jó éjszakt és kellemes szünetet.

 

Vito

ha eljön az idő, immunissá válunk 💁
SzuperAdmin
v4
2019. 01. 10.
9 651
22 195
Szombathely
V4 karakter
Vito_de_Martel
Erre még nem tudok unbant adni, várnod kell ezzel.
 
  • Fájdalmas
Reactions: Marcellusz12
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.