Jhony Deagle jelentkezése a Fix&Drive-ba.[Elutasítva!]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jhony Deagle

Újonc
2019. 07. 24.
10
3
V4 karakter
Jhony Deagle
LV karakter
Alan Brooks
V2 karakter
Jhony Deagle

FIX AND DRIVE SERVICE
JELENTKEZÉSI LAP


[ O ][ O ][ C ]

Beceneved, amin szólíthatunk:
~ Ati~


Életkorod:
~ 16~


A játékon belüli szinted:
~ 13~


Rendelkezel AdminJail-el, Kick-el, esetlegesen Ban-al? (UCP-ről egy kép)
~ 2016-óta vagyok regisztálva de NEM volt jailom, se bannom.

https://imgur.com/a/R8ntDHS~

Rendelkezel TeamSpeak3-al? Ha igen, milyen rendszerességgel használod?
~ Igen rendelkezem, mindennap használom.~


Rendelkezel mikrofonnal?
~ Igen rendelkezem.~


Mesélj magadról pár mondatban, hogy megismerhessünk, értékeld magad pozitív, negatív tulajdonságokkal:
~ 16 éves vagyok, Szabó Attila vagyok. 6 Éve RP-zek. Szeretek focizni, gördeszkázni,mountain bike-ozni. Napiszinten 4-5 órát tudnék aktivan lenni a frakcióban, de lehet több is. Van némi diszlexiám. Régen fociztam de egy baleset miatt abbakellet hagynom. Minden vágyam szerelőnek lenni.~



[ I ][ C ]

Teljes neve:
~ Jhony Deagle~


Anyja, apja neve:
~ Édesanyám: Sara Brook

Édesapám: Drake Scott.~

Elérhetősége (email, telefonszám):
~ jhonydeagle@see.com

telefon szervízbe van.~

Büntetlen előítéletű?
~ Igen.~


Személyi igazolványáról egy kép:
~ Még készül. Várom mikor tudom átvenni. ~


Van-e ismertsége a csapatunkon belül?
~ Nincs ~


Számára mennyire fontos az összeműködés és a csapatmunka?
~ Nekem nagyon fontos, és szeretek is csapatban dolgozni.~


Gyakran jár műhelyünkbe?
~ Sajnos nem járok gyakran mert jelenleg nincs kocsim.~


Csatolja be önéletrajzát:
~ Jhony Deagle a nevem. 2000-töl kezdve a San Fierroi Fix School-ban tanultam, és itt is tettem le a szakmai vizsgát, és az érettségit is. 2013-ban végeztem az iskolával. Itt kaptam meg a gépkocsi szerelő,gépkocsi lakatos,gépkocsi fényező szakpapíromat és az érettségimet is. Azóta más országokban dolgoztam szerelőként, illetve egy ismerősünk műhelyében dolgoztam segédként. Itt tanultam el a szakma legkisebb titkait, mozdulatait. Azóta kijutottam a Fired Up szerelő műhelybe, ahol szerelőként dolgoztam. Innen sajnos kikellet lépnem mert távol volt a lakhelyemtől, de mivel maguk sokkal közelebb vannak, így szeretnék magukhoz bejutni. Amióta beszeretnék jutni magukhoz azóta letettem 2016-ban a mestervizsgát, és bővítettem tudásom könyvekből, és dokumentum filmekből. Mióta a mestervizsgát letettem, próbáltam alapítani saját szervizet, itt tanítani a szakmát tanuló fiatalokat. 2017-ig jól is ment, de sajnos amelyik iskolával szerződésben voltam bezárt, így csődbe ment a szerviz. 2018-ban próbáltam beilleszkedni más-más szervizekbe de nem volt meg a megfelelő szerszámuk a szerelésekhez, így otthagytam azokat a helyeket. Azóta nem próbáltam bekerülni szervizekhez, viszont a saját és ismerőseim autóikat igyekszem magam megszerelni. De persze ez sem könnyű mert nincs megfelelő szerszámom. Nagy vágyam,hogy híres szerelő legyek, és szerintem a maguk szervizén át vezet ehez a célhoz az út. ~


Aláírás:

Jhony Deagle
 
  • Imádom
Reactions: Escobar Valnes

Eccavú

Írnok deák
2019. 01. 11.
545
79
Valahol a világ végén :3
LV karakter
Bella Barone
V2 karakter
Damona Vermillion
A vezetőség megkapta jelentkezési lapját és feldolgozta. Sajnálattal közlöm, hogy a jelentkezése el lett utasítva!

Zárható/Helyezhető!​
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.