Jhonson D West Jelentkezési lapja

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

balakov8

Újonc
2023. 11. 10.
5
4
Veszprem
V4 karakter
Jhonson D West

Nemzeti Nyomozó Iroda - Jelentkezési Nyomtatvány
Jelentkezést összeszerkesztette, formázta: Charlie Cortez, Zane Cortez, Joshua F Cortez


1. paragrafus: OOC, játékon kívüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereden kívüli tudnivalókra vagyunk kíváncsiak, amit szívesen megosztanál velünk. A válaszaidban teljes, kerek mondatokat alkoss, mindvégig ügyelj a helyes nyelvhasználatra.


Hány éves vagy?
- [COLOR=rgb(255, 255, 255) 22 .[/COLOR]
Mennyi ideje játszol a See Game System MTA San Andreas szerverén?
- 1hete .
Hányszor lettél adminjailbe helyezve, kirúgva, kitiltva, a szerverről? Indokokat is mellékeld, ha jogtalannak találtad akkor is!(kép)
- egyszer se .
Mik voltak az előző neveid a szerveren? Opcionális: Írd le miért váltottál nevet X-ről Y-ra!(kép)
- Farnando Black, Johnny West.
Hány játszott perced / órád van a karaktereden?(kép)
- 1035p.
Hány NNI jelentkezési lapot írtál ezzel együtt?
- ez az elsö.
Mellékeld a karakter ID-d. (UCP)
- 274044.


2. paragrafus: OOC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel/előző karaktereiddel kapcsolatos OOC információkra vagyunk kíváncsiak.


Milyen frakciókban voltál ezelőtt? Részletezd, hogy meddig jutottál, milyen névvel, meddig voltál ott és miért hagytad ott! (Ha V2 vagy LV jelezd)
- egyikben sem voltam.
Mutasd be a szerveren elért eredményeid (Adminisztrátor, TS/Fórum moderátor stb).
- nincs .
Milyen OOC(!!!) indokokból szeretnél a Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozója lenni? Minimum 3 mondat!
- Szeretek rendvédelmist rp-ni , Sokaig rp-zem NNI-st és orfk más városokban, szeretek egy jo csapat részese lenni.
Mennyi időt tudnál fent lenni a szerveren, és ebből mennyit tudnál az NNI-re fordítani?
- napi 5 orát vagyok, eböl 3-4 orát az nni-re szánni.
Játszol-e a SeeGameSystem többi szerverén (LV, V2), töltesz-e be bármilyen pozíciót? (Frakciótagság, vagy adminisztrátor)
- nem .
Mellékeld a karaktered fórumtörténetét, vagy három élményképet amire büszke vagy (Opcionális).
- jelenleg nincs az egyik az lenne ha felvennének.


3. paragrafus: IC, játékon belüli adatok összegzése
A jelentkezési lap ezen részén a karaktereddel fogsz válaszolni. Szerepjátékhűen töltsd ki, a karakteredhez méltóan.


Neve?
- Jhonson D West.
Állandó lakcíme, Telefonszáma, Email címe?
- Lakcím, +38-76-602-0386 Telefonszám, hunkozmix01@gmail.com Email cím
Volt már korábban bármilyen rendvédelmi szerv tagja? Ha igen, hol, milyen rangon és mennyi ideig szolgált? Mi volt a távozásának az oka?
- Nem.
Miért szeretne a Nemzeti Nyomozó Irodához csatlakozni?
- Szeretnék az embereken segiteni és megszüntetni a mocskot és megtisztitani a város utcáit a mocsoktol.
Milyen feladatokat végez egy nyomozó?
- Büncselekményböl származi vagyok felkutattása lefoglalása, kabitoszer felkutatása és egyébb büncselekmények felkutatására alakitot Osztály.
Tény és való, hogy minden ember egyéniség. Maga miben különbözik a többi jelentkezőtől? Pozitívumokat és negatívumokat is próbáljon írni!
- poztiv: Kreativ vagyok a munkámhoz adotan, egyedül is képes vagyok jol teljesiteni, Mindig kedves és jokedvü ember vagyok. Negativ: Sokszor hamar ki lehet hozni a sodrombol,.
Elrabolnak egy igen fontos személyt, elrejtőznek de mi megtaláljuk őket. Ők nem tudnak a jelenlétünkről, mi a teendő?
- vésztjelzést adunk le és erösitést megvárjuk majd az erösitésel ki találunk egy akciotervet majd elkezdjük a bevetést és megprobáljuk ki szabaditani az urat .


4. paragrafus: Hitelesítés
A jelentkezés során az igazat és csak az igazat írtam, semmilyen külső segítséget nem vettem igénybe és természetesen más jelentkező sorait sem próbáltam meg az enyémbe belecsempészni.


- Jhonson D West.
 

Zozi.

Aktív fórumozó
SzerverAdmin
v4
2020. 02. 04.
278
440
25
V4 karakter
Flavio Nieves
LV karakter
Adnan Elmas
B3sTklU.png


Tisztelt jelentkező.

A Nemzeti Nyomozó Iroda Vezetősége értesíti, hogy a személyes meghallgatásra nem jutott tovább.

Tisztelettel: Flavio Nieves r. dandártábornok!
((Személyes megjegyzés: Szerezz tapasztalatot a szerveren.))
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.