Jhonson D Parker Jelentkezése Las Venturas Taxihoz. [Elfogadva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Jhonson D Parker

Barangoló
2019. 03. 02.
79
26
V4 karakter
Jhonson D Parker
LV karakter
Arihyoshi Ikumi
V2 karakter
Augusto Clayton
Lap.png

[Out Of Character Rész]
Az “Out Of Character” részben rád leszünk kíváncsiak, illetve a szerveren lévő OOC karrieredre.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem. Sok szerencsét kívánunk a kitöltéséhez!


Mi a neved?
Kormos Csongor a nevem
Hány éves vagy?
14 életévet betöltöttem lassan már egy hete
Hány játszott perced van?
Most lett kereken 20.000 játszott perc
Voltál-e már Adminjail-ban? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Igen voltam a 20 ezer perc alatt 2 adminjailt kaptam. https://imgur.com/JKJzPix
Voltál-e már kitíltva a szerverről? Ha igen hányszor? (Kép az UCP-ről!)
Nem még soha, de szeretném, hogy ez így is maradna. https://imgur.com/JKJzPix
Volt-e már más neved a szerveren? Ha igen mi volt? (Kép az UCP-ről!)
Nem még soha se volt névváltásom. https://imgur.com/JKJzPix
Voltál-e már valaha a szerveren valamilyen frakcióban/frakciókban ? Ha igen melyikben?
Ezen a szerveren nem voltam frakcióba, de V2 szerveren voltam sokat taxis.
Ha voltál miért léptél ki belőle(ük)?

V2 szerveren a taxiból, azért léptem ki, mert át szerettem volna jönni LV-re
Mire/Mikre vagy büszke a szerveren, miket értél el eddig?

Sok barátot szereztem, Fullos Golfom van, van 1.3 millió dollárom, és ha felvesznek a taxi frakcióba, akkor egy M5-el beújítok és taxi lesz belőle.
Átlagosan mennyi időt tudsz naponta szánni a frakcióra?

2-3 órát, hétvégén még 4-5 órát és nyáron pedig akár még 7-8-9-10 órát is.
Rendelkezel-e TeamSpeak3-mal és mikrofonnal?

igen rendelkezek Teamspeak 3-al és egy működő mikrofonnal
Miért pont téged válasszunk? Miben vagy jobb, mint a többi jelentkező?

Tudok óvatosan vezetni, gyorsan és hatékonyan, normálisan tudok kommunikálni az ügyfelünkkel. Jó fej srác vagyok könnyen be tudok illeszkedni bármilyen társaságba.
Mesélj magadról pár mondatban! (8-10 kerek összefüggő magyar mondat.)

Budapesti Srác vagyok, múlt héten töltöttem a 14 életévet. Most jelenleg 8. osztályos vagyok jövőre középiskolás leszek, várom már nagyon. Szeretek nagyon asztali számítógépen játszani. Kedven játékom a Multi Theft Auto és azon belül a SeeMTA V3 Las Venturas szerver. Szeretek nagyon RP-zni, régi vágyam, hogy bekerüljek a Las Venturas Taxihoz és most eljött az idő, hogy jelentkezzek. Kulturált ember módjára viselkedek, nagyon könnyen össze fogok barátkozni majd a többi taxissal. Sose volt velem probléma a szerverem ezt bizonyítja a 20 ezer játszott percem alatt 2 adminjail-em van. Sok időt rá fordítanék a frakcióra. Ez voltam én remélem sok jó dolog kiderült rólam.


[In Character Rész]

Az “In Character” részben a szerveren lévő IC karakteredre, és annak karrierjére vagyunk kíváncsiak.
Kitöltésénél igyekezz kerek, értelmes mondatokban válaszolni a kérdésekre, illetve nem maradhat el a helyes írás sem.

Jelentkező neve:
Jhonson D Parker
Jelentkező születési helye, ideje:

1974. május 15, Las Venturas Medical Centerbe születtem.
Jelentkező anyjának leánykori neve:

Sarah R Fisher
Jogosítványa, okiratai érvényesek?

Rendelkezem jogosítvánnyal illetve minden okiratom érvényes és rendezett életviszonyaim vannak és büntetlen előéletű vagyok.
Miért szeretne ide jelentkezni?

Minden vágyam, hogy taxi sofőr legyek, egy jó társaságot keresek. Bekerüljek egy olyan társaságba ahol jelen van a csapatmunka. Szeretek gépjárművet vezetni, tudok is.
Miért pont önt vegyük fel?

Tudok normálisan vezetni, nem hozok bajt a cégre, a rend éber őreivel sosincs és nem is volt bajom, jól tudok utast kezelni. Normális erkölcsös férfi vagyok.
Mi a véleménye a csapatmunkáról? (3-4 mondat)

Szerintem a csapatmunka nagyon fontos, mert átsegítjük egymás minden nehézségen. Együtt minden problémát meg lehet oldani. Csapatmunkával sokkal hatékonyabban lehet dolgozni. Csapatban lehet a legjobb döntéseket meghozni. Lelkileg fel lehet épülni egy csapatban, ha az jól megy.
Elfogadja-e a Las Venturas Taxi szabályzatát, illetve Működési szabályzatát? Valamint ha sikeres felvételt nyer, be is fogja tartani?

Elolvastam és el is fogadom a szabályzatát, illetve be is fogom tartani.
Elfogadja-e, hogy bekerüléskor 5.000 $ kauciót kell befizetni?

Természetesen elfogadom, hogy 5.000 $ kauciót kell fizetni.
Kérjük mellékelje motivációs levelét (8-10 mondat):

Jhonson D Parker vagyok, Las Venturasban születtem egy jómódú polgári családban, szüleim arra tanítottak, hogy a család legyen az első. Anyukám Amerikai származású, apukám pedig olasz. Szüleim elváltak, anyukám nevelt fel engem. Mindig is nagyon érdekeltek a gépjárművek és mindig is az volt a vágyam, hogy taxis legyek és gyermek koromba volt egy nagy taxi gyűjteményem. Eddig a kenyerem javát Buszsofőrként szereztem, nagyon jól kijövök az emberekkel, megbízható, lelkiismeretesen végzem a munkám. Sosem volt rám panasz. rendezett életviszonyaim vannak. Szeretek emberekkel beszélni és sok barátomat úgy szereztem, hogy amikor buszsofőr voltam akkor összehaverkodtam velük. A zene hallgatás az egyik legjobban motiváló az életemben, Balkán Rep-et szoktam hallgatni. Életem egyik célja, hogy bekerüljek és tudjam teljesíteni hiba nélkül, de nyilván egy-két hiba becsúszik, hiszen emberek vagyunk. Legjobbat biztosítanám a cégnek és az ügyfeleknek.
Kérjük csatolja az önéletrajzát:

Név: Jhonson D Parker
Anyja neve: Sarah R Fisher
Lakhelye: Las Venturas
Végzettségek: Érettségi, Diploma
Születési Dátum: 1974. május 15.


Aláírás: Jhonson D Parker

Kelt.: 2019.05.19
 
Utoljára szerkesztve:

#Kerol

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
293
75
22
LV karakter
Carol O Lefebvre
V2 karakter
Carol O Lefebvre
[ Las Venturas Taxitársaság Vezetősége ]
Üdvözlöm! Carol O Lefebvre vagyok a Las Venturas Taxitársaságtól! Örömmel értesítem arról, hogy a jelentkezési lapja elnyerte a tetszésünket!
TS meghallgatás időpontja: 2019.05.24. 20:00 (A meghallgatásra nézd át a Frakció, és a Müködési Szabályzatot!)
Megjegyzés: Meglátjuk.
 

#Kerol

Aktív fórumozó
2019. 01. 10.
293
75
22
LV karakter
Carol O Lefebvre
V2 karakter
Carol O Lefebvre
A frakció tagja lett.
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.