Jhonny Isaac jelentkezése [Elutasítva]

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

nyar94

Újonc
2022. 05. 24.
14
7
V4 karakter
Jordan Welch
LV karakter
Jhonny Isaac
jelentkezes.png


Neved, életkorod, Account ID:
Bence, 21, 8252

Jelenlegi játszott perced:
59640

Fénykép csatolása az UCP-ről, ahol látszódnak a korábbi szankcióid:
Link

Véleményed szerint mi az SGH feladata?
Véleményem szerint a SGH feladta elégé fontos, mivel figyelni kell arra hogy ő mint SGH ne hibázzon és figyelni a játékosokra hogy ne hibázzanak! Fontos hogy mint SGH válaszoljon minden olyan kérdésre amire csak tud, vagy amire esetleg nem tudja a választ arra is esetleg utána kérdez agy pedig a legjobb tudása szerint segít a játékosnak! Szerintem az is fontos hogy a egyszerűbb kérdésekre mindig a SGH válaszoljon!

Miért pont téged válasszunk? Mennyi időt tudnál erre szánni?
Én személy szerint azért tudnám magam mondani hogy engem válasszanak , mert több éves rp tapasztalatom is van, de persze én is van hogy nem tudok úgy le rpzni dolgokat de sok mindent megoldok és szeretek csapatba dolgozni is! A szerveren ilyen napi 3-4 órát tudnék szánni!

Írj magadról 3 darab pozitív, illetve negatív tulajdonságot.
A pozitív dolgok rólam: Szeretek csapatba dolgozni, tanulékony vagyok, türelmes vagyok. A három negatív dolog rólam: Sokszor egy meghallgatás előtt vagy vizsga előtt izgulok, keveset alszom, hamarabb feltudom magam bosszantani ha tudom hogy valaki átver!

Mutasd be részletesen a szerinted 3 legfontosabb helyszínt a szerveren:
Az első legfontosabb hely: A város háza

Szerintem azért ez a legfontosabb hely, mert itt minden ügyet eltudsz intézni amit csak szeretnél, tudsz csinálni személyit és jogsit is tudsz kiváltani. Ezen a helyen napi szinten rengeteg ember megfordul!
A második legfontosabb hely a szerveren: A autós iskola

Ezen a helyen kezdi az ember megismerni a KRESZT, persze ha előtte még nem ismerte! Ellőszőr is fontos a elméleti oktatás ami itt megtalálható és az oktatók remek szinten megtanítanak! Sikeres elméleti vizsga után ugye jön a gyakorlati rész, ha az is sikeres akkor megkapod a jogosítványt! A jogosítvány azért fontos hogy meglegyen mert az nélkül nem vezethetsz kocsit és ha megállít a rendőr akkor súlyos büntetés lehet az árra!
A harmadik legfontosabb hely a szerveren: Áruszállító munka

Minden új város lakó szinte itt kezd el dolgozni, itt már rengeteg ember megfordult. Minden itt dolgozó ember nagyon jól keres és pár óra munka után rengeteg pénzt kereshet, amiből később , megveheti az új kocsit és más hobbit is elkezdhet mellette csinálni!
jelentkezes.png
 
Utoljára szerkesztve:

Escanor

Aktív fórumozó
See Game Helpdesk
LV
2022. 01. 03.
238
127
V4 karakter
Hudson Woldenberg
LV karakter
Leonardo Moruga
V2 karakter
-
Szia, éppen olvasgatóm a lapodat és szemmel látható hogy nem foglalkoztál vele nagyon sokat.
Első észrevételem a rosszul bemásolt minta, másik pedig városházán nem lehet munkát felvenni.
Ajánlani tudom hogy kicsit még dolgozz a lapon mert ez igy elég kevés, ha látni fogok valami változás jobb irányba akkor tudom támogatni.
De addig is sajnos ezt nem tudom támogatni
 

nyar94

Újonc
2022. 05. 24.
14
7
V4 karakter
Jordan Welch
LV karakter
Jhonny Isaac
Szia, éppen olvasgatóm a lapodat és szemmel látható hogy nem foglalkoztál vele nagyon sokat.
Első észrevételem a rosszul bemásolt minta, másik pedig városházán nem lehet munkát felvenni.
Ajánlani tudom hogy kicsit még dolgozz a lapon mert ez igy elég kevés, ha látni fogok valami változás jobb irányba akkor tudom támogatni.
De addig is sajnos ezt nem tudom támogatni
Hello, igazad van lehet nem foglalkoztam vele annyit! Azért írtam bele hogy lehet felvenni munkát mert úgy gondoltam hogy színesebbé tudom tenni a leírást! Sajnálom hogy nem támogatod, de úgy gondolom hogy egy alap szintet sikerült elérnem!
 

Espinoza

🎶put1music🎶
SzerverAdmin
LV
2019. 10. 14.
275
506
V4 karakter
Marcelo Espinoza
LV karakter
Erick Clay
Csáó.
Átolvasva a lapodat több helyesírási és mondatszerkezeti hibát vettem észre, valami hosszúra sem sikeredett.
mert több éves rp tapasztalatom is van, de persze én is van hogy nem tudok úgy le rpzni dolgokat
Ezt egyáltalán nem tudom mire vélni, kár volt ilyet leírnod, ezzel a kijelentéssel csak saját magadat húzod le.
Azért írtam bele hogy lehet felvenni munkát mert úgy gondoltam hogy színesebbé tudom tenni a leírást!
A leírást valóban színesebbé tetted, csak éppen ezzel más játékosokat vezetsz félre, mivel nem lehet felvenni munkát városházán. (Legalább olyat ne írtál volna bele amit nem lehet megcsinálni a szerveren.)
UCP-re kitérve, van egy nem szép bannod és több frissebb jail-ed.
Szerintem, ezzel a jelentkezéssel még várj jó pár hónapot. Nem tudom támogatni a lapodat.
 

Vigil

Peluza Vișinie~KVSC 1907
FőAdmin
LV
2019. 01. 10.
492
833
21
Kolozsvár
LV karakter
Wayne Morrow


Sajnálattal értesítünk, hogy a jelentkezésedet az SGH vezetőség elutasította!

Megjegyzés: Helyesírási hibák mellett, a logikai gondolatmenetelben is voltak problémák és az alap rendszerekkel sem vagy tisztában.




 
  • Szomorú
Reactions: nyar94
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.