Jhoni Martines//Maier jelentkezése.

Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.

Maier

Újonc
Támogató
2019. 01. 12.
46
17
Karácsond.
V4 karakter
Maier D Franz
LV karakter
Zenaida Rivas
V2 karakter
Jhon Erikson

x3zePcK.png


IG neved:
- Jhoni Martines -

Mióta használod a TeamSpeaket?:
- A TeamSpeaket mint programot, mint alkalmazást több mint 2 éve használom. A Discord megjelenésekor volt egy időszak amikor elhanyagoltam használatát, de manapság a Discord szervereinek romlásának következtében, inkább a TeamSpeaket részesítem előnyben. Magukat a See Game System által biztosított szervereket, 1 éve kezdtem el rendszeresen használni, amikor komolyabban kezdett foglalkoztatni a játék. Ez alatt értem, hogy pl. frakció/olyan közösség tagja lettem ahová ez elkerülhetetlenné vált. -

Voltál-e már valaha a SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről bannolva? Ha igen, miért és meddig?:
- SeeMTA v3 Las Venturas TeamSpeak szerveréről még egyszer sem voltam bannolva. -

Voltál-e már a See Game System bármilyen TeamSpeak szerverén moderátor? Ha igen, hol és meddig?:
- Moderátori feladatkört még nem töltöttem be a See Game System TeamSpeak szerverein, viszont mindig is érdekelt ez a feladatkör. -

Naponta mennyi időt töltesz a TeamSpeaken?:
- Naponta 5-6 órát töltök el a TeamSpeaken. Ezt az időt legtöbbször a barátaimmal töltöm. -

Mennyi időt tudnál szánni a feladatra?:
- Az előbb említett 5-6 órát, szinte teljes egészében a moderátor létbe tudnám fektetni. -

Miért pont téged válasszunk?:
- Nagyon sok játékot megjártam, nagyon sok közösségbe tartoztam és tartozok is. Mindenbe amibe belekóstoltam, abba beletudtam élni magam és a feladatot teljes odaadással tudtam végezni, úgy érzem ez most sem lenne másképp. -

Miért szeretnél moderátor lenni?:
- Szeretném azt az időt amit a TeamSpeaken töltök hasznosan tölteni, ezt pedig legjobban moderátorként tudnám megtenni. -

Hogyan tudnád segíteni a TeamSpeak kezdő felhasználóinak a dolgát és eligazodását?:
- Első és legfontosabb dolgom lenne, hogy úgymond "regisztrálom" őket, eligazítom őket, ha például egy adott adminisztrátort keres és először jár a szerveren akkor el tudom mondani neki, hogy tudja vele felvenni a kapcsolatot, hol találja a várót.. Ha bármilyen más gondja akad például rossz mikrofon-t használ a TeamSpeak-e nem az "elsődlegest" azt hogyan tudja átállítani. -

Miben tudnál többet hozzátenni, mint a többi jelentkező?:
- Sok más emberrel szemben én kitartó vagyok, nem szeretem a dolgokat félbe hagyni, ha valamibe belekezdek kihozom belőle a maximumot. -

Van-e bármilyen ismeretséged a team-en belül?:
- Nem, nem rendelkezem ismeretséggel. -

Ha esetleg bekerülsz a csapatba, mi a célod, meddig szeretnél eljutni?:
- A lap írásakor még csak az a célom, hogy felvegyenek, nincsenek nagy elvárásaim. Viszont jobban elgondolkozva, szeretném legalább 4-es moderátorig elvinni. Onnan pedig a határ a csillagos ég. -

Írj le 3 pozitív, illetve 3 negatív tulajdonságot magadról:

Pozitív:
- Az első és legfontosabb amit említettem is, hogy kitartó vagyok. -
- Rugalmas vagyok, bármilyen közösségbe be tudok illeszkedni. -
- Tisztelettudó, barátságos ember vagyok. -

Negatív:
- Nem vagyok képes elviselni, ha valaki direkt játssza a "hülyét". -
- Sokszor kárörvendő tudok lenni. (Próbálom ezt a tulajdonságom a legkisebb mértékűre csökkenteni) -
- Eszméletlenül el tudok lustulni bizonyos szempontból. -

Mennyi idős vagy?:

- Jelenleg 14 éves vagyok. Szerencsére pont a határon belül vagyok. -

Mutasd be magad 5-10 mondatban:
- Kovács Benjámin vagyok 14 éves 8. osztályos tanuló. Karácsondon élek, mely egy kis kellően tré de tipikusan az a jó van az falura városon meg nem nézik település. Itt élek a családommal és egy fiú testvéremmel. Sosem voltam nagy sportember, mindig inkább a számítógépes világ vonzott. 2-3 éves korom óta szemüveget hordok, szemüveg nélkül el nem tudnám képzelni a mindennapjaim. Tipikusan az az ember vagyok akinek a hasa mindenek előtt, szeretem az új dolgokat kipróbálni, ha az egy WC-n eltöltött délutánt is eredményez. (de így legalább tudok hol SEE MTA videókat nézni :) ) Mivel 8.-os vagyok ezért a továbbtanulás előtt állok. A terveim szerint gépész akarok lenni, később pedig gépészmérnök , de ez csak a jövő még bármi megeshet. Viszont már a számomra álom iskolámba felvettek. Nagy vonalakban ennyit rólam. -
 
Utoljára szerkesztve:

Timo

🦊❤️🐇 - 04.13 💞
2019. 01. 10.
529
246
24
Magyarország
V4 karakter
Thomas Timoshenko
LV karakter
Thomas Timoshenko
Hello. A kárörvendőség nem célravezető ezt mindenképp jó ha kontrollálod. Az ellustulást hogyan érted pontosan?
 

Maier

Újonc
Támogató
2019. 01. 12.
46
17
Karácsond.
V4 karakter
Maier D Franz
LV karakter
Zenaida Rivas
V2 karakter
Jhon Erikson
Szia az ellustulást azon értem, hogy néhanapján eljön az a perc, az a pillanat nálam amikor a szemem előtt csak az lebeg, hogy majd máskor, majd ekkor, akkor megcsinálom az adott feladatot. Ez a tulajdonságom sem célravezető, viszont ezt egyre ritkábban tapasztalom magamon. Viszont úgy érzem, hogy ha tényleg "Negatív" tulajdonságokat kértek rólam, én nem fogok hazudni...Ha később derült volna ki ez a tulajdonságom, azzal se a moderátor team nem jutott volna előre, sem én.
 

lounz.

‎‎‎‎‎‎‎‎ㅤ
SzerverAdmin
v4
2019. 01. 10.
1 404
4 220
V4 karakter
Mesias Varela
Tyűha. A negatív tulajdonságok, amiket te felsoroltál, az én véleményem szerint eléggé meggátolná a te pályafutásodat. Ezt úgy értem, ha te lusta vagy bizonyos pillanatokban, az nem hatna jól a te aktivitásodra. Ha te nem tudsz bizonyos dolgokat elviselni/rendesen kezelni, akkor bizonyos ügyintézések során gondok is akadhatnak majd a magatartásoddal. Jó lapot írtál, viszont nem tetszenek a negatívumok. Egyenlőre is csak Tartózkodom.
 
  • Tetszik
Reactions: Maier

Timo

🦊❤️🐇 - 04.13 💞
2019. 01. 10.
529
246
24
Magyarország
V4 karakter
Thomas Timoshenko
LV karakter
Thomas Timoshenko
Köszönöm a válaszodat. Ha az ellustulást és a kárörvendőséget kontrollálod akkor szerintem nem lehet gond. Egy próbát megér.
 

Maier

Újonc
Támogató
2019. 01. 12.
46
17
Karácsond.
V4 karakter
Maier D Franz
LV karakter
Zenaida Rivas
V2 karakter
Jhon Erikson
Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat! Mindenképp megpróbálom ezeket a tulajdonságaim visszafogni, sőt teljesen elfojtani.
 

Timo

🦊❤️🐇 - 04.13 💞
2019. 01. 10.
529
246
24
Magyarország
V4 karakter
Thomas Timoshenko
LV karakter
Thomas Timoshenko
Akkor a jelentkezésedet visszavontad?
 
Állapot
A témát lezárták. A bejegyzéshez nem tudsz hozzászólni.